Ana SayfaAltcoin HaberleriAudius (AUDIO) Coin Yorum , Fiyat Tahmini , Analiz !

Audius (AUDIO) Coin Yorum , Fiyat Tahmini , Analiz !

spot_img

Popüler kripto varlıklar arasında yer alan , Audius (AUDIO) Coin Nedir ?  Audius (AUDIO) Coin Yorum, Grafik , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Audius (AUDIO) Coin Nedir ?

Audius, dinleyiciler ve içerik oluşturucular arasındaki doğrudan işlemleri kolaylaştıran, herkese herhangi bir ses içeriğini dağıtma, para kazanma ve yayınlama özgürlüğü veren, merkezi olmayan bir müzik paylaşım ve akış protokolüdür.

AUDIO , ağın yerel yardımcı programı belirtecidir ve aşağıdakiler için kullanılır:

  • Kullanıcıların daha yüksek bir hayran keşfi olasılığı ve ağ ücretlerinden pay almaları için keşif veya içerik düğümlerini çalıştırmak için stake etme
  • Sanatçı tokenları ve rozetleri gibi özel özelliklerin ve hizmetlerin kilidini açmak ve başarılarına ortak olmak isteyen hayranlardan oylama gücü almak için bahis yapmak;
  • Protokolün gelecekteki yinelemelerini şekillendirmek için protokol yönetişimi oylamasına katılmak.

Protokol, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • İçerik düğümleri : İçeriği barındırmak ve sanatçılar adına içeriğe erişim izni vermek için kullanıcı tarafından işletilen bir düğüm ağı;
  • İçerik defteri : Audius protokolü içinde erişilebilen tüm veriler için içerik düğümleri tarafından barındırılan içeriğe referansları sabitleyen tek bir doğruluk kaynağı;
  • Keşif düğümleri : Audius içerik defterini indeksleyen ve meta verileri almak için kolayca sorgulanabilir bir arayüz sağlayan, kullanıcı tarafından işletilen bir düğüm ağı

Audius (AUDIO) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak AUDIO Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

audio coin analiz

Audius (AUDIO) Coin Kaç TL ? 1 AUDIO Kaç TL ?

AUDIO Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , AUDIO coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 AUDIO ne kadar ? Front AUDIO Kaç TL ?

[ccpw id=”17050″]

Audius (AUDIO) Coin Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . Audis (AUDIO) coin canlı grafik !

[ccpw id=”17051″]

Audius (AUDIO) Coin Yorum Ve Geleceği !

Audius kripto fiyatı, 2021’in ilk yarısında bir bütün olarak kripto piyasasıyla aynı dalgalanmayı yaşadı. Bu boğa koşusu, Audius fiyatının Mart ayı sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.99$’a ulaşmasıyla sonuçlandı. Bununla birlikte, yazın çoğu için AUDIO’nun fiyatı, daha iyi zamanlardan çok uzak olan 1 doların üzerine ancak çıktı.

Audius (AUDIO) Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Aşağıda yer alan AUDIO fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

AUDIO Fiyat Tahmini 2022

Audius’un 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibarıyla farklı görüşler var. PricePrediction.net 1.11282$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~1.44012$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 0.943098 $’lık düşüşleri gerekçe göstererek Audius’un gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

AUDIO Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’s, 2023 için Audius fiyat tahminlerinde, kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 1.120311 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Audius’un geleceğini tahmin eden WalletInvestor, Audius fiyatının o zamana kadar ~1.44012$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, PricePrediction.net, Audius’un fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te ~0.24002 dolar civarında fiyat veriyor.

AUDIO Fiyat Tahmini 2024

2024 için Audius fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 1.493275-1.54922 dolar aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2024’te 0.28366 dolara ulaşma olasılığını belirtiyor.

AUDIO Fiyat Tahmini 2025

Hem WalletInvestor hem de PricePrediction.net, Audius pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 1.64741$ ve 1.92016$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Audius fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: TradingBeast, Audius’un Aralık 2025’e kadar 1.755589$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Audius projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz AUDIO fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Audius projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Audius (AUDIO) Coin Analiz !

Audius (AUDIO) Coin Teknik Analiz , AUDIO Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu AUDIO alım-satım derecesini görebilirsiniz. AUDIO/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar