Fan Token Fiyatları

TL Bazlı , Canlı Fan Token Fiyatları Bilgi Kripto ‘da ! Kripto Para piyasasında yer alan tüm Fan Tokenler , canlı olarak TL bazında sitemizde görüntüleyebilirsiniz . Barcelona , Brezilya ,Fenerbahçe , Galatasaray ,Beşiktaş , Trabzonspor , City Fiyatı ! Fan Token Fiyat !

Fan Token Nedir ?

Taraftar token olarak da bilinen Fan Tokenlar , spor kulüpleri ile taraftarları arasındaki etkileşimi artırmak, taraftarların söz sahibi olması ve onlara çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla verilen tokenlardır. Fan Token satışlarını birden fazla borsa üstlenmektedir . Bunlardan Binance , Socios en başta yer alan kripto para borsalarındandır .

Canlı Fan Token Fiyatları

Bilgi Kripto websitesinde yer alan Fan Token , bölümü sayesinde , piyasada yer alan tüm taraftar token fiyatlarını TL bazlı olarak görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca , güncel altyapımız sayesinde , yeni çıkan Fan Tokenler anlık olarak TL bazlı olarak listemize eklenmektedir .  Bilgi Kripto websitesinde Fan Token Fiyat dışında , hacim , 24 saatlik değişim , piyasa değeri ve dolaşan arzı görüntüleyebilirsiniz 

Galatasaray Fan token fiyatını canlı olarak üst kısımda yer alan tabloda Türk Lirası (TRY) cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca GAL Fan Token yazılarına göz atabilirsiniz. 


Gal Tokeni, Gate.io, Huobi ve Mexc üzerinden satın alabilirsiniz. 

Lazio Fan token fiyatını canlı olarak üst kısımda yer alan tabloda Türk Lirası (TRY) cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Lazio Fan Token yazılarına göz atabilirsiniz. 


Lazio Tokeni, Binance, Gate.io,ve Mexc üzerinden satın alabilirsiniz. 

Bitci borsası tarafından kullanıcılara sunulan Brezilya Fan Token, fiyatını canlı olarak üst kısımda yer alan tabloda Türk Lirası (TRY) cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Brezilya Fan Token yazılarına göz atabilirsiniz. 


Brezilya Tokeni, Bitci, Gate.io,ve Mexc üzerinden satın alabilirsiniz. 

Chiliz tarafından kullanıcılara sunulan Barcelona (BAR) Token fiyatını tabloda yer alan Türk Lirası (TRY) cinsinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca BAR Token yazılarımıza göz atın.

BAR Tokeni, Binance, Bybit üzerinden satın alabilirsiniz. 

Paribu borsası tarafından kullanıcılara sunulan Fenerbahçe (FB) Token fiyatını üst kısımda yer alan tabloda Türk Lirası (TRY) cinsinden görüntüleyebilirsiniz. 


FB Tokeni, Bitfinex ve Paribu üzerinden satın alabilirsiniz. 

Bitci borsasının popüler tokeni KriptoKoin canlı fiyatı Bilgi Kripto’da ! Tabloda Kripto/TRY fiyat işlem çiftini görüntüleyebilirsiniz. 


Kripto Koin Tokeni Huobi Global borsasından satın alabilirsiniz. 

Fan Token, herhangi bir spor kulübünü, şirketini, markayı, temsil eden kripto para birimleridir. Genellikle Fan Token’lar belirli bir hayran kitlesine sahiptirler. Fan Tokenlar , belirli bir ağın altyapısında üretilen kripto para birimleridir. Örneğin FB Token, Ethereum altyapısını kullanmaktadır. Brezilya Bitcichain altyapısını kullanırken, Porto BNBChain altyapsını kullanmaktadır. 

Piyasada yer alan tüm Fan Tokenlar, Bilgi Kripto Fan Token Listesi adı altında tabloda yer almaktadır. Tablo sadece Türk Lirası karşılığındaki değerini göstermektedir. İşte listede yer alan bazı Fan Token’lar. 

Kripto para piyasası çeşitli proje kalıplarına göre bölünmüş durumdadır. Bu noktada Web3, Game, Fan Token, NFT, Dex, Blockchain gibi kriterlere sahip tokenler vardır. Her klasmanın boğası farklıdır. Bu yüzden Fan Tokenler çoğu zaman diğer yükselişlere eşlik etmemektedir. 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.