1 Avax Coin Kaç TL? Avax Bugün Ne Olur?

Binlerce kripto para birimi arasında ilk 20 içerisinde yer almayı başaran Avax , popülerliğini korumaya devam ediyor. 2020 yılında piyasaya çıkan altcoin iş ortakları ve ağıyla resmen Ethereum , Polkadot‘a meydan okuyor. Peki bugün 1 Avax Coin Kaç TL? Avax Bugün Ne Olur? Avalanche (Avax) Fiyat , Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama bu yazımızda !
avax bugün ne olur

1 Avax Coin Kaç TL?

Bugün 1 Avax kaç TL ? Avax Coin ne kadar sorusunun cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz . Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Avax ‘ın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Avax kaç TL , ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca Avax Dolar , Avax Euro karşılıklarını görüntüleyebilirsiniz.

isim Fiyat24 saat %
avalanche-2
Avalanche(AVAX)
₺304.561.31%

Avax Bugün Ne Olur? Avax Teknik Analiz

Avax bugün ne olur sorusuna tam doğru cevap vermek mümkün değildir. Fakat yine de kripto ekosisteminde yer alan teknik analiz araçları sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Avalanche (AVAX) Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu AVAX alım-satım derecesini görebilirsiniz. AVAX/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Avax Canlı Grafik

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Avax veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Avax grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .


Temelde Avalanche (Avax) Nedir?

Avalanche, kesinleşme süresi ile ölçüldüğü üzere, blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur ve herhangi bir hisse kanıtı protokolünün etkinliğini güvence altına alan en fazla doğrulayıcıya sahiptir. AVAX, Avalanche platformunun yerel tokenidir ve stake yoluyla ağı güvence altına almak, ücret ödemek ve Avalanche platformunda oluşturulan çoklu alt ağlar arasında temel bir hesap birimi sağlamak için kullanılır.

Hızlı, düşük maliyetli, Solidity uyumlu dApp’ler oluşturun : İşlemleri anında onaylayan ve günümüzde herhangi bir merkezi olmayan blok zinciri platformunun çok ötesinde, saniyede binlerce işlemi işleyen Ethereum dApp’leri başlatın.

Özel ve genel özelleştirilmiş blok zincirleri başlatın: Kendi uygulama ihtiyaçlarınıza uyan blok zincirleri dağıtın. Kendi sanal makinenizi oluşturun ve blok zincirinin tam olarak nasıl çalışması gerektiğini dikte edin.

Minimum donanımla milyonlarca doğrulayıcıya ölçeklendirin: İşlemlerin işlenmesine yardımcı olmak ve platformu daha da güvenli hale getirmek için AVAX’ınızı stake edin veya kilitleyin – %51 standardının çok üzerinde güvenlik garantileri sağlayın. Muhtemelen platforma katılmak için gereken donanıma sahipsiniz.

Avax hakkında bilmeniz gerekenler;

  • Projenin başında Türk asıllı Amerikan Bilgisayar bilim ve yazılımcısı Emin Gün Sirer yer alıyor!
  • Emin Gün Sirer yada Emin Hoca , Cornell Üniversitesi bilgisayar bilimi doçent profesörüydü, IC3’ün eski eş direktörü, Ava Labs’ın kurucusu ve CEOsudur. Peer-to-peer, işletim sistemleri ve Bilgisayar ağları konusundaki katkıları ile bilinir.
  • Avax ön satışı 15 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleşti.
  • Avax coin için biçilen ön satış değeri 0,50 Cent’idi .
  • En yüksek fiyat seviyesi olan $146.22 ‘ye 21 Kasım 2021 tarihinde ulaştı.
  • Binance listelemesi 22/09/2020 tarihinde gerçekleşti. Tahta açılış fiyatı ise sadece 0,85 Cent’idi.
  • Avax şu anda piyasada yer alan çoğu borsada işlem görmektedir.
  • Avalanche Foundation, Web3 dApp’leri için birinci sınıf ölçeklendirme çözümü olan yeni Alt Ağlarının benimsenmesini ve büyümesini hızlandırmaya odaklanan bir teşvik programı başlatıyor.
  • Avalanche, kesinlik süresi ile ölçülen blok zinciri endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşmeler platformudur .

Avax Nereden Alınır?

Avax satın almak istediğiniz Global çapta lider borsalarda yer aldığını görüntüleyebilirsiniz . İşte bazı borsalar ; Binance, BinanceTRKucoin, Gateio, Huobi .

Avax hakkında makalelerimize göz attınız mı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.