Büyük bir proje olan Cardano  kaç Lira ? Bugün 1 ADA ne kadar, 1 ADA kaç TL oldu?  1 ADA kaç TL canlı fiyat ! Güncel ADA Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Cardano ( ADA ) Nedir ? Cardano ( ADA ) Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama !

1 ADA Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan ADA ‘nın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 ADA ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 ADA kaç TL ? Cardano Bugün kaç lira ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
cardano
Cardano
₺6.73
-3.47%
35,045,020,830.32 ADA
₺5,245,882,681.57
₺235,908,539,581.75

ADA Coin Fiyat Hesaplama ! ADA Hesaplama !

ADA fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında ADA Coin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . ADA Hesaplama aracı sayesinde 10 , 100 , 1000 ADA Coin Kaç TL karşılığını bulabilirsiniz !

Enter Amount
Base Currency
Convert To

1 cardano
=
TRY

Cardano (ADA) Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak ADA Coin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . ADA grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

  • cardano
  • Cardano
    (ADA)
  • Fiyat
    $0.354
  • Piyasa değeri
    $12.39 B

Cardano Nedir ? ADA Nedir ? ADA Coin !

Cardano 2015 yılında , Ethereum ve Bitshares ‘in kurucu ortaklarından biri olan , Charles Hoskinson tarafından geliştirimeye başlandı . Cardano isim olarak , ünlü  İtalyan Rönesans matematikçisi, fizikçi, astrolog ve hekim olan , Girolamo Cardano ‘nun isminden esinlenerek , projeye bu isim verildi . Ön kısa ad ise , yine matematikçi  ve yazar olan Ada Lovelace isminden esinlenerek verilmiştir.

2017 yılında ise Cardano ekibi tarafından proje resmen başlatıldı . Cardano, ( ADA ) akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi ağı ve açık kaynaklı bir projedir. Projenin gelişimi , İsviçre’deki Cardano Vakfı tarafından denetleniyor. ADA Coin  toplam arzı 45.000.000.000 ADA ‘dır .

Cardano ( ADA ) Analiz !

Cardano Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ADA alım-satım derecesini görebilirsiniz. ADA /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.