1 ADA Kaç TL ? 1 Cardano Kaç TL ? ADA Grafik , Analiz !

Büyük bir proje olan Cardano  kaç Lira ? Bugün 1 ADA ne kadar, 1 ADA kaç TL oldu?  1 ADA kaç TL canlı fiyat ! Güncel ADA Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Cardano ( ADA ) Nedir ? Cardano ( ADA ) Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama !

1 ADA Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan ADA ‘nın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 ADA ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 ADA kaç TL ? Cardano Bugün kaç lira ?

[ccpw id=”14757″]

ADA Coin Fiyat Hesaplama ! ADA Hesaplama !

ADA fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında ADA Coin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . ADA Hesaplama aracı sayesinde 10 , 100 , 1000 ADA Coin Kaç TL karşılığını bulabilirsiniz !

[ccpw id=”14758″]

Cardano (ADA) Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak ADA Coin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . ADA grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

[ccpw id=”14760″]

Cardano Nedir ? ADA Nedir ? ADA Coin !

Cardano 2015 yılında , Ethereum ve Bitshares ‘in kurucu ortaklarından biri olan , Charles Hoskinson tarafından geliştirimeye başlandı . Cardano isim olarak , ünlü  İtalyan Rönesans matematikçisi, fizikçi, astrolog ve hekim olan , Girolamo Cardano ‘nun isminden esinlenerek , projeye bu isim verildi . Ön kısa ad ise , yine matematikçi  ve yazar olan Ada Lovelace isminden esinlenerek verilmiştir.

2017 yılında ise Cardano ekibi tarafından proje resmen başlatıldı . Cardano, ( ADA ) akıllı sözleşmeler için halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaçlayan bir kripto para birimi ağı ve açık kaynaklı bir projedir. Projenin gelişimi , İsviçre’deki Cardano Vakfı tarafından denetleniyor. ADA Coin  toplam arzı 45.000.000.000 ADA ‘dır .

Cardano ( ADA ) Analiz !

Cardano Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ADA alım-satım derecesini görebilirsiniz. ADA /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]