En çok alım satım ve ticaret hacimlerinden birine sahip olan , 1 XRP kaç Lira ? Bugün 1 Ripple ne kadar, 1 Ripple kaç TL oldu?  1 XRP kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Ripple (XRP) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile Ripple nasıl alınır ? Ripple (XRP) Nedir ? Ripple ( XRP ) Fiyat , Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama ! 

1 Ripple Kaç TL ? 1 XRP Kaç Lira ? XRP Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Ripple ‘ın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Ripple ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Ripple Kaç TL ? Ripple Dolar , Euro fiyatına buradan ulaşabilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
ripple
XRP
₺10.92
0.280%
51,987,017,573.00 XRP
₺18,107,421,814.20
₺567,304,563,097.26

Ripple Fiyat Hesaplama Aracı ! XRP Hesaplama !

Ripple fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında ,Ripple ‘ın TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . XRP hesaplama aracı ile 10 , 100 , 1000 Ripple Kaç TL sorusuna cevap bulabilirsiniz !

Enter Amount
Base Currency
Convert To

1 ripple
=
TRY

Ripple (XRP) Fiyat Grafiği !

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Ripple veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . XRP grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

  • ripple
  • XRP
    (XRP)
  • Fiyat
    $0.521
  • Piyasa değeri
    $27.06 B

Ripple (XRP) Teknik Analiz !

Ripple ( XRP ) Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu XRP alım-satım derecesini görebilirsiniz. XRP/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Ripple Nedir ? XRP Nedir ?

Peki tam olarak Ripple Nedir ? XRP Nedir ? Ripple 2012 yılında , ABD menşeili Ripple Labs tarafından geliştirildi . Projenin arkasında ki ekip ise ,Arthur Britto, David Schwartz, Ryan Fugger ‘dir. Piyasaya sürülme tarihi 2012 yılıdır . Ripple ‘ın  yapımında kullanılan programlama dilleri ise C++ ‘dır . Ripple, internet aracılığıyla para trasnfer işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan bir iletişim protokolüdür. Bu protokol , Dolar , Euro , Türk Lirası , Sterlin gibi fiziki paraların dışında , Litecoin , Bitcoin , Ethereum , gibi kripto paralar ile emtiaları desteklemektedir.

Ripple , bankaların, ödeme sağlayıcıların, dijital varlık borsalarının ve şirketlerin, güvenli, neredeyse ücretsiz ve düşük işlem ücreti ile küresel olarak para havale ve havale etmek için gelişmiş blockchain teknolojisini kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Xrp toplam arzı , 100.000.000.000 XRP adettir .  Ripple ne kadar gelecek vaad edecek bir proje olsa da , adı mahkemelerden kurtulamadığı için sürekli olarak borsa fiyatlandırmasında , inişli çıkışlı bir yol seyretmekte . Ripple mahkemesi yaklaşık 3 yılı aşkın süredir devam etmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.