En çok alım satım ve ticaret hacimlerinden birine sahip olan , 1 XRP kaç Lira ? Ripple – XRP  kaç Dolar ? Bugün 1 Ripple ne kadar, 1 Ripple kaç TL oldu? 1 XRP kaç dolar? 1 XRP kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Ripple (XRP) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile Ripple nasıl alınır ? Ripple Nedir ? XRP Nedir ?

ripple kaç tl

Ripple Kaç TL ? 1 XRP Kaç Lira ? XRP Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Ripple ‘ın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Ripple ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 XRP kaç Lira ?

XRP (XRP)
1.23%
TL10.24
TL0.125977
⇣ 7.55
24 Jan
⇡ 8.50

ÖNERİLEN MAKALELER

ETHEREUM NEDİR ? ETHEREUM KAÇ LİRA ? ETH NEDİR ?
KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !

Ripple Kaç Dolar ? 1 XRP Kaç Dolar ?

Bugün piyasada 1 Ripple ne kadar ve 1 XRP kaç Dolar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 XRP kaç Dolar ?

XRP (XRP)
1.23%
$ 0.761561
$ 0.009367
⇣ 0.561205
24 Jan
⇡ 0.632378

Ripple Fiyat Hesaplama Aracı ! XRP Hesaplama !

Ripple fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında ,Ripple ‘ın TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmakatdır .

Ripple (XRP) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Ripple veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . XRP grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. www.bilgikripto.com ( bilgi kripto ) herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder .

xrp nedir 1 xrp kaç Lira

Ripple Nedir ? XRP Nedir ?

Peki tam olarak Ripple Nedir ? XRP Nedir ? Ripple 2012 yılında , ABD menşeili Ripple Labs tarafından geliştirildi . Projenin arkasında ki ekip ise ,Arthur Britto, David Schwartz, Ryan Fugger ‘dir. Piyasaya sürülme tarihi 2012 yılıdır . Ripple ‘ın  yapımında kullanılan programlama dilleri ise C++ ‘dır . Ripple, internet aracılığıyla para trasnfer işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan bir iletişim protokolüdür. Bu protokol , Dolar , Euro , Türk Lirası , Sterlin gibi fiziki paraların dışında , Litecoin , Bitcoin , Ethereum , gibi kripto paralar ile emtiaları desteklemektedir.

1 XRP kaç Lira xrp nedir

Ripple , bankaların, ödeme sağlayıcıların, dijital varlık borsalarının ve şirketlerin, güvenli, neredeyse ücretsiz ve düşük işlem ücreti ile küresel olarak para havale ve havale etmek için gelişmiş blockchain teknolojisini kullanmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Xrp toplam arzı , 100.000.000.000 XRP adettir .  Ripple ne kadar gelecek vaad edecek bir proje olsa da , adı mahkemelerden kurtulamadığı için sürekli olarak borsa fiyatlandırmasında , inişli çıkışlı bir yol seyretmekte . Ripple mahkemesi yaklaşık 3 yılı aşkın süredir devam etmektedir.