Ana SayfaKripto Para HaberleriNeden Binance NFT Pazarında NFT Almalısınız ?

Neden Binance NFT Pazarında NFT Almalısınız ?

spot_img

NFT alıp satmak bazı kullanıcılara zor gelen unsurların başında yer alıyor ! Kullanıcıların çoğunluğu bir NFT almaya karar verdiği zaman , aklında peş peşe soruları sıralıyor . Bunlar genellikle hangi NFT ‘yi almalıyım , nasıl almalıyım , nasıl fiyat analizi yapacağım , çok komisyon öder miyim , güvenlik problemleri yaşar mıyım ?

Eğer aklınızda bu gibi sorular yer ediniyorsa , hala dünyanın en büyük NFT platformu ile tanışmamışsınız demektir ! Aklınızda yer edinen soruların cevabı Binance NFT platformunda ! Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance için , her bir kullanıcı özeldir . Binance tam bu noktada Binance NFT platformu sayesinde , NFT’ye dair tüm soruları ortadan kaldırıyor ! Gelin birlikte , Neden Binance NFT Pazarında NFT Almalısınız inceleyelim

Kullanımı Kolay (Yeni kullanıcı dostu)

Binance her bir kullanıcıya hitap eden , sade , kullanışlı , dünyanın en büyük , en güvenilir kripto para borsası ve NFT platformudur . Her bir Binance kullanıcısı , mobil uygulama sayesinde her yerde her zaman NFT alabilir ve satışa çıkarabilir . Binance NFT erişebilirlik , kullanım kolaylığı konusunda ilk sırada yer almaktadır . Neden ? İstediğiniz anda , istediğiniz zamanda mobil uygulama , web sitesi üzerinden erişebilir ! 1 dakika dünyanın en büyük Kripto Para , NFT , Metaverse , Fan Token platformunda hala kayıtlı değil misiniz ? Benzersiz ön satışlar , avantajlar , yarışmalar , milyonlarca dolar değerinde ödüller için ilk adımı BURADAN atın ! Ayrıca %20 komisyon indiriminden yararlanacağınızı hatırlatmak isterim .

Neden Binance NFT Pazarında NFT almalısınız ?

 • Haydi kaydımızı başlatalım ! 
 • Burada yer alan Kayıt Linki sayesinde %20 komisyon indiriminden ömür boyu yararlanacaksınız . Bu sayede daha az komisyon ve kesinti yaşayacaksınız .
 • Açılan sayfada , Kişisel Hesap Oluştur yada işletmeniz adına hesap oluşturacaksanız , Kurumsal Hesap Oluştur yazısına tıklayın !
 • Daha sonra Mail Adresinizi ve güvenilir bir Şifre oluşturmanız istenilecektir . Buradaki kısımları doğru bir şekilde doldurun .
 • Bu işlemlerin ardından bir Numara Doğrulama işlemini tamamlamalısınız !
 • Şimdi güvenliğiniz açısından KYC ( Müşteri Tanı ) doğrulamasını tamamlamalısınız . Burada sizden istenilen verileri legal bir biçimde doldurmanız , hesap güvenliğiniz açısından büyük önem taşımaktadır .
 • Tebrikler Binance Ailesine hoş geldiniz ! 

Güvenlik

Şimdi size bir soru soracağım . Dünyanın en güvenilir kripto para borsası nedir ? Evet doğru cevap Binance  ! Peki neden Binance ? Binance borsası , her bir kullanıcının güven içerisinde işlem yapabilmesi için çeşitli ve benzersiz güvenlik adımlarını bulundurmaktadır ! Bunları sıralamak gerekir ise ;

Neden Binance NFT Pazarında NFT almalısınız ?

 • İki Aşamalı Doğrulama (2FA) Google Authenticator ve Binance Authenticator !
 • Telefon Numarası Doğrulama
 • Evrensel 2. Faktör (U2F) Doğrulama 
 • Oltalama Engelleme Kodu
 • Hesabınıza Erişim İzni Olan Cihazları Yönetme 
 • Çekim Adreslerini Yönetme
 • Tüm sorunlarınız , 7/24 yanınızda Binance Destek Ekibi

Tüm burada yer alan benzersiz güvenlik yöntemleri sayesinde Binance borsasındaki tüm varlıklarınız , NFT koleksiyonlarınız güven içerisinde ! Ayrıca Binance borsası , dolandırıcıların geliştirdikleri her türlü yeni yöntem için , önlem alarak kullanıcılarını bilgilendirmektedir .

Yüksek Standartlı Projeler

Çeşitli platformlarda yer alan binlerce  hatta milyonlarca NFT koleksiyonları gördüğünüze eminim . Bu kullanıcıların , hangi NFT daha kaliteli yada daha yüksek standartta bir projenin ürünü sorusunda kafa karışıklığı yaratmaktadır . Fakat Binance NFT Pazarında yer alan her bir NFT koleksiyonu seçkin marka , firma , spor kulüpleri , ünlü sanatçı , benzersiz oyunlar ve sanat eserlerinden oluşmaktadır . Binance NFT platformu sadece yüksek standartlara sahip projeler için NFT koleksiyonu satışına izin vermektedir . Nedir bu yüksek standartlı projeler dediğinizi duyar gibiyim ! Haydi bazı Binance NFT projelerini video ile inceleyelim !

En Düşük Komisyonlar

Komisyon oranları , kullanıcılar için en çok can sıkan durumlardan biri . Piyasada yer alan bazı NFT satış platformlarının %8 ‘e yakın komisyon aldığını biliyor muydunuz ? Evet şaşırmanıza hak veriyorum . Neredeyse 1000 TL değerinde bir NFT alımı için 80 liraya yakın komisyon ödemek , bence de can sıkabilir !

binance nft satın alma

Fakat Binance NFT kullanıcıları için böyle büyük komisyon sorunları bulunmuyor . Binance NFT platformu en kaliteli , yüksek düzeyde projelerinde ve tüm NFT’lerinde sadece %1 oranında sabit alım ve satım komisyonu sunmaktadır . Bu oran piyasada yer alan en düşük komisyon oranıdır . Her bir emeğin karşılığı olmalıdır ! Binance NFT platformunda satıcılar , her bir içerik üreticisine %1 oranında sabit bir isim hakkı ücreti ödemektedir . Komisyonu dert etme , Benzersiz NFT Koleksiyonunu Buradan aramaya başla !

Endüstri Lideri Likidite ve Hacim

En önemli konulardan bir diğeri ise , likidite ve hacim . Bunu anlamanız açısından çok kısa bir örnek vereceğim . Toplam 10 kişinin yaşadığı bir alanda iş yeri açmak ister miydiniz ? Cevabınız hayır değil mi ? Çünkü alım satım imkanınız 10 kişi ile sınırlı olacak ve sonunda kısır bir döngü sizi bekliyor olacaktır . Binance NFT  bu sektördeki en büyük markettir ! Yalnızca Binance NFT platformu 180’den fazla ülkede ve 60 milyondan fazla kullanıcı ile bağlantı kurmanıza olanak sağlar .

Binance NFT platformunda kullanıcıların sunduğu her bir koleksiyon milyonlarca insanlar tarafından incelenmekte ve görüntülenmektedir . Artık NFT alırken yada satarken , likidite ve hacim gibi konularda düşünmenize gerek yok . Çünkü Binance NFT var !

ETH ve BSC Ağlarından Kolay Yatırma İşlemleri

Diğer NFT platformlarında hacim , likidite , yüksek komisyon gibi problemler ile karşılaşabilirsiniz . Endişelenmeyin , yalnızca dünyanın en büyük NFT platformu Binance ‘da , benzersiz koleksiyonlarınızı çoklu ağ desteği ile kolay bir şekilde yatırabilirsiniz .

Neden Binance NFT Pazarında NFT almalısınız ?

Makalenin başında da söylediğim gibi , Binance NFT platformunda sadece seçkin ve yüksek standartlarda ki NFT ‘leri izin verilir . Bu yüzden Binance NFT ‘ye NFT yatırmadan önce koleksiyonunuzun Binance tarafından onaylandığından emin olmanız gerekmektedir . İşte Onaylanmış Koleksiyonlar , sayfasına bakarak Binance NFT ‘ye entegre edilmiş koleksiyonları görüntüleyebilirsiniz .

NFT Koleksiyonunuz listede olmayabilir . Fakat bu daha sonra olmayacağı anlamına gelmez . Binance NFT platformu en seçkin ve yüksek standartlara sahip her bir koleksiyonu zaman içerisinde kendi platformuna entegre etmektedir . Konu komisyon , likidite , işlem hacmi olunca , NFT’leri Binance NFT’ye aktarmanın tam zamanı !

İtibari Para Cinsinden Hızla Nakde Çevirme

Öncelikle bilmeniz gereken büyük bir kolaylık var . Binance NFT platformunda NFT almak için herhangi bir kripto para transferi yapmanıza gerek yoktur . Binance NFT , Binance spot cüzdanınız ile entegre halindedir . Ve anlık olarak spot cüzdanınızda yer alan bakiyeniz ile NFT alım ve satım yapabilirsiniz . Çok kolay değil mi ?

Bir NFT Sattım , Kripto Parayı Nasıl İtibari Paraya Çevirebilirim ?

Tebrikler , bir başarılı NFT satışı gerçekleştirdiniz ! Heyecan verici değil mi ? Binance NFT platformunda 3 ana coine izin verilmektedir . Bunlar BUSD , BNB ve Ethereum ‘dur . Başarılı bir NFT satışından sonra , satış tutarınınız direk spot cüzdanınıza yansıyacaktır . Çok kolay değil mi ? Haydi bunu istediğimiz itibari paraya çevirelim .

 • Binance borsasına giriş yapın .
 • Açılan sayfada SPOT kısmına tıklayın .
 • Burada itibari paraya dönüştürmek istediğiniz Kripto Para Birimine tıklayın .
 • Spot cüzdanınıza yansıyan bakiyeyi , seçili itibari para işlem çiftine dönüştürebilirsiniz .

İtibari Paramı Nasıl Bankama Çekerim ?

Türkiye kripto para , NFT sektörlerinde en çok işlem yapılan kullanıcılara sahiptir . Bunu çok önceden fark eden , Dünyanın en büyük borsası Binance , Türk kullanıcıların kolay bir şekilde para transferleri için , Binance TR’yi duyurmuştu . Bilmeniz gerekenler ;

 • Binance Transfer özelliği sayesinde , Binance Global ve Binance TR arasında cüzdan adresi bile girmeden , kripto paralarınızı çok basit bir şekilde transfer edebilirsiniz .
 • Binance Global ‘den transfer edeceğiniz herhangi bir kripto para birimi için komisyon ödemezsiniz . Ücretsiz bir şekilde transferi gerçekleştirebilirsiniz .
 • Binance Transfer özelliği için , Binance Global ve Binance TR hesaplarını birbirine bağlamanız gerekmektedir .
 • Binance Global ve Binance TR için kimlik doğrulama seviyesini tamamlamış olmanız gerekmektedir .
 • İki hesabın birbirine bağlanabilmesi için aynı e-posta kullanma zorunluluğu yoktur .
 • İki hesabın birbirine bağlanabilmesi için, Binance TR hesabınızı “Binance.com hesabıyla oturum açın” seçeneği üzerinden oluşturma zorunluluğu yoktur .
 • Binance TR hesabınızı Buraya Tıklayarak oluşturabilirsiniz .
 • Hesap oluşturma işlemlerinde yukarıdaki yönergeleri ve talimatları doğru bir şekilde tamamladığınızdan emin olun .

Yukarıda belirtilen yönergeleri ve işlem talimatlarını doğru bir şekilde gerçekleştirdikten sonra , 1 dakikadan kısa bir sürede Binance Global’den , Binance TR ‘ye kripto varlıklarınızı aktarabilirsiniz . 

 • Binance Global (binance.com) hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Cüzdan” menüsünden (1), “Cüzdan Özeti” veya “Spot Cüzdanı” (2) bölümlerinden birini seçin.
 • Cüzdan kısmında yer alan , Transfer yazısına tıklayın .
 • Alıcı kısmını değiştirmek için üzerine tıklayın .
 • Hesap Seç , kısmı açılacaktır . Buradan Binance TR yazısını seçin .
 • Binance TR’yi Bağla yazısına tıklayın .
 • Binance TR’ye Giriş yazısına tıklayın .
 • Eğer yukarıdaki yönergelerde bir Binance TR hesabı oluşturmadıysanız , bu sekmede Binance.com Hesabıyla Oturum Açın yazısına tıklayarak da devam edebilirsiniz .
 • Tüm hesap bağlama işlemlerinde sonra , artık 1 dakikadan kısa bir sürede Binance TR ‘ye ücretsiz kripto para aktarabilir , istediğiniz kripto parayı Türk Lirasına dönüştürebilir ve bankanıza transfer edebilirsiniz .
 • Cüzdan kısmında yer alan , Transfer yazısına tıklayın .
 • Alıcı kısmını Binance TR olarak ayarlayın . ,
 • Transfer etmek istediğiniz Kripto Parayı seçin .
 • İşlemi doğrulayın .
 • Hepsi Bu kadar !

Ayrıca üçüncü taraf ödemeleri Advcash, SettlePay ve GeoPay içinde para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

binance nft gamı

Geniş NFT Gamı ve Sıralama Özelliği

Kullanıcı olarak kısıtlanmak , sınırlı sayıda içerik çok can sıkıcı bir durum farkındayım . Fakat bu söylemler Binance NFT platformu için geçerli değil . Binance NFT bu sektörün Samanyolu Galaksisidir . Peki neden ! Bildiğiniz üzere Binance her bir kullanıcının zevkine hitap eden , yüksek standartlara sahip ve seçkin projelere yer vermektedir . Binance kullanıcıları için , yüksek kaliteyi ve NFT çeşitliliğine sahip olarak kullanıcılarına üst düzey hizmet vermektedir .  Sayın oyun severler , spor severler peki ya sanat severler yüksek kalite NFT çeşitliliği sadece Binance NFT ‘de !

 • Dijital Sanat
 • Oyun 
 • E-Spor
 • Eğlence
 • Spor
 • Premium Tokenler
 • Saygın Marka NFT’leri
 • Özel Gün , Kutlama , Bayram NFT’leri

Dijital Sanat NFT Koleksiyonları

Yalnızca Binance NFT platformu , tüm dünyada usta sanatçıların sanat eserlerine ve seçkin sanat eserlerine yer vermektedir . Burada tekrar kaliteden bahsetmek istiyorum . Binance NFT platformunda , Leonardo da Vinci , Vincent Van Gogh , Giorgione , Claude Monet gibi sanatın arşında olan sanatçıların benzersiz NFT koleksiyonlarının kullanıcılara sunulduğunu biliyor muydunuz ? Bahsi geçen bu proje , Rusya ‘da yer alan  State Hermitage Museum’daki  ikonik başyapıtların NFT tokenlerinden oluşan , benzersiz bir koleksiyondur.

binance nft , spor , sanat , oyun , espor , etkinlik , bayram gizemli kutu

Bu koleksiyon, State Hermitage Museum Genel Müdürü Mikhail Piotrovsky’nin canlı imzasıyla ultra yüksek çözünürlüklü dijital kopyalar halinde sunulan beş başyapıt içermektedir . Ve sadece 2 kopya üretilmiştir . Kopyaların her biri State Hermitage Museum ‘de saklanmaktadır . Diğer 5 eşsiz sanat koleksiyonu ise , Binance NFT platformunda satışa sunulmuştur . Binance NFT ‘de sunulan Bazı Dijital Sanat Koleksiyonlarına göz atalım !

Oyun Başlasın ! Binance NFT IGO ve Fazlası İle Tanışın !

En seçkin oyun NFT ‘lerinin Binance NFT IGO‘da kullanıcılara sunulduğunu biliyor musunuz ?  Ayrıca burada yer alan Oyun NFT’leri , oyun içi varlıklardan oluşmaktadır . Binance NFT seçkin oyun projelerinin benzersiz koleksiyonlarını kullanıcılara sunarak , oyun NFT ekosistemini devasa bir hale getirmiştir .

BİNANCE NFT IGO

IGO’lar yada Türkçe karşılığı ile İlk Oyun Teklifi, yalnızca Binance NFT’de bulunan üst düzey oyun projelerinden NFT varlıklarıdır. Bu varlıklar, açık artırma, sabit fiyat veya gizemli kutular aracılığıyla kullanıcılara sunulmaktadır. IGO’lar tamamen oyun içindir ve tüm açılan içerikler erken erişim geçişleri, silahlar ve öğeler, özel Binance kozmetikleri ve görünümleri ve çok daha fazlası gibi oyun içi varlıklardan oluşmaktadır . Bazı eşsiz Oyun NFT projeleri ;

Diğer Oyun Teklifleri

E-Spor

E-Spor , Elektronik Spor açılımının kısaltılmışıdır . E-Spor , organize video oyun yarışmalarına verilen isimdir . E-spor etkinlikleri , yarışmaları profesyonel oyuncular arasında düzenlenmektedir . Profesyonellik varsa , Binance NFT orada ! Sadece Binance NFT , en seçkin E-spor takımlarına , projelerine ait NFT koleksiyonları sunmaktadır . İşte bazı E-Spor NFT Koleksiyonları ;

binance lazio , porto nft

Spor

Spor’un devleri Binance NFT ‘de ! Binance NFT platformu en iyi futbol , basketbol , yarış ve diğer spor dallarında seçkin spor kulüplerinin NFT ‘koleksiyonlarını , gizemli kutularını kullanıcılara sunmaktadır . Lazio ‘dan , McLaren ‘e en seçkin spor NFT koleksiyonları sadece Binance NFT ‘de ! Bazı Spor NFT Kolaksiyonları ;

Premium Tokenler

Binance NFT platformunda yalnızca usta sanatçılar , sanat eserleri , yüksek kalite markalar , en iyi spor kulüplerinin yanında premium tokenler ‘de sadece Binance NFT platformunda ! Bilmeniz gereken en önemli unsurlardan biri , Binance benzersiz NFT’leri çok makul fiyattan ve gizemli kutular aracılığı ile satabilmektedir . Gizemli kutular , içlerinde nadirlik seviyesine göre değer biçilen eşsiz NFT’ler bulunmaktadır . Sizlerde çok uygun fiyata aldığınız bu NFT’lerden 100’lerce hatta 1000’lerce kat kar elde edebilirsiniz .

Saygın Markalar

Yalnızca Binance NFT ‘de saygın markaların yer aldığını biliyor muydunuz ? Jimmy Choo , Balmain , Vogue ve fazlası sadece Binance NFT platformunda ! Giyimde bir sanattır . Bu sanatı en güzel şekli ile inşa eden dünyanın en eşsiz markaları sadece Binance NFT platformunda ! Haydi eşsiz markaların NFT koleksiyonlarına göz atalım !

binance nft alma

Özel Gün , Kutlama , Bayram

Binance NFT için her milletten her ülkeden her bir kişi özeldir . İşte tam bu yüzden yalnızca Binance NFT platformunda özel günlere , bayramlara , kutlamalara ait NFT koleksiyonları ve gizemli kutular bulunmaktadır .

Kolayca Token Dönüştürme

Binance NFT ile her şey kolay ! Binance NFT sahipleri , NFT ‘lerden elde ettiği gelirleri çok kolay ve kısa yoldan tercih ettikleri token yada ürüne dönüştürebilir . Binance borsası , tüm ürünleri senkronize bir şekilde birbirine bağlamıştır . Her bir binance kullanıcısı , Binance içerisinde yer alan bir ürüne kolaylık ile ulaşabilir . Tüm bunlar sadece bir kayıt olmanız kadar size yakın .

Geniş Binance Ekosistemine Erişim

Geniş olmayan bir ekosistem , çeşitli zorlukları da beraberinde getirir . Binance neden dünyanın en büyük borsası biliyor musunuz ? Her bir Binance kullanıcısı ekstra hiç bir uygulama platforma ihtiyaç duymadan , dilediği ürüne tek bir hesap üzerinden erişebilmektedir . Bir Binance hesabı olan her bir eşsiz kullanıcı Binance’ın NFT , Fan Token , Earn , Staking , Marjin , Launchpad , Birikim , Madencilik , Takas Farming , Spor İşlemler , Vadeli İşlemler , Otomatik yatırım ve fazlasını tek bir hesap üzerinden erişebilmektedir . Ve tüm bu işlemlerde ki kazançları , gelirleri , istediği gibi ürünler arasında transfer edebilmektedir .

Sonuç !

Neden bu zamana kadar Binance NFT platformunu kullanmadım dediğinizi duyar gibiyim ! Binance siz değerli kullanıcılar için , her bir ürünü , projeyi , listelemeyi yüksek standartlarda gerçekleştirir . Burada bahsettiğimiz ise kalitenin ta kendisi . Dünyanın en büyük NFT ve Kripto borsasına Buradan kaydolun , Ömür Boyu %20 komisyon indirimini kazanın ! Ve Binance’ın eşsiz özellikleri , kampanyaları , avantajlarından yararlanın !

[table id=50 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar