Binance Kayıt ! Binance Kayıt Nasıl Olunur ?

Coinmarket Cap sıralamasına göre , Dünya’nın en büyük ve en güvenilir borsası sıralamasında ilk sırada yer alan , Binance borsasına kayıt olmak çok basit ! Binance borsasının , günlük ortalama işlem hacmi , 2 Milyar Doların üzerindedir. Ayrıca saniye başı yapılan işlem sayısı ortalama ,1.400.000 dir. Binance borsasını eşsiz kılan şey ise . Borsanın diğer borsalar gibi manipülasyon yapmaması , fiyat değer doğrultusunda gerçek rakamları sunması , herhangi bir yoğunlukta sunucunun çökmemesi yada hata vermemesidir. Ayrıca şu anda piyasanın en yüksek işlem hacmine sahip ve en güvenilir Kripto Borsasıdır.  Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler ,  marjin , stake yada kazma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tüm işlemler , aşağıda yer alan kayıt sıralamasını doğru ve düzgün bir şekilde gerçekleştirmek ! Binance Kayıt ! Binance Kayıt Nasıl Olunur ?

BİNANCE NEDİR ?

Düzenle
binance para yatırma
Binance , hızla gelişen değişen teknolojinin geleceğe istikamet vermek adına 2017 yılında Changpeng Zhao tarafınca kurulmuştur . Günlük yaklaşık muamele hacmi , 2 Milyar Doların üzerindedir. Ayrıca saniye başı meydana getirilen muamele sayısı yaklaşık ,1.400.000 dir. Binance borsasını eşi olmayan kılan şey ise . Borsanın öteki borsalar benzer biçimde manipülasyon yapmaması , fiyat kıymet doğrultusunda reel sayıları sunması , herhangi bir yoğunlukta sunucunun çökmemesi veya hata vermemesidir. Ayrıca şu anda piyasanın en yüksek muamele hacmine haiz ve en güvenilir Kripto Borsasıdır. Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya kazma benzer biçimde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

binance kayıt

Binance Kayıt ! Binance Kayıt Nasıl Olunur ?

Borsa hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olduktan sonra , uygulamaya kayıt olmaya karar verdiniz . Bilmeniz gerekir ki her borsa uygulaması belirli al sat işlemleri sırasında , komisyon kesmektedir. Bu komisyon oranını düşürmek için , Binance ‘ kayıt sırasında verilen linki kullanırsanız , indirimden yararlanabilirsiniz . Kayıt olma işlemi sırası ile ;

kripto reklam

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan en çok güvenilen Kripto Para Borsasına , komisyonsuz ve bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabı tanımlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • YENİ ÇIKACAK COİNLER LİSTESİ !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.