1 DOGE Kaç TL ? Dogecoin Grafik , Analiz !

Şaka amaçlı ve hiçbir amaç gütmeyen Dogecoin kaç Lira ? 1 Doge kaç TL ? Bugün 1 DOGE ne kadar, 1 DOGE kaç TL oldu? Güncel DOGE Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.  Dogecoin ( DOGE ) Nedir ? Dogecoin ( DOGE ) Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama !

1 DOGE Kaç TL ? 1 DOGE Kaç Lira ? Dogecoin Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , hiçbir amacı olmayan ve şaka amaçlı üretilen , Kripto Para olan DOGE ‘nin TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOGE ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOGE kaç Lira ? Dogecoin Bugün kaç lira ? Dogecoin Kaç TL ? Dogecoin DOLAR , EURO fiyatına buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=”14779″]

Dogecoin Coin Fiyat Hesaplama Aracı ! DOGE Hesaplama !

Dogecoin fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında DogeCoin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . Dogecoin hesapla !

[ccpw id=”14780″]

Dogecoin (DOGE) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Dogecoin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .DOGE grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür . Dogecoin Nedir ? Doge Nedir ?

[ccpw id=”14781″]

Dogecoin Nedir ? DOGE Nedir ?

Dogecoin 2013 yılında yazılım mühendisleri olan Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından üretilmiştir . Kısaltma ünvanı DOGE ‘dir . Dogecoin, logosunu ve adı popüler bir internet memesini taşıyan Shiba Inu adlı bir köpek cinsinden alır . Blockchain teknolojisine sahip değildir. Litecoin altyapısını kullanılarak geliştirilmiştir .

doge analiz

Ocak 2021’de Dogecoin’in değeri Reddit kullanıcılarının ilgisi sonucu olarak 24 saat içinde %800’ün üzerinde arttı. ‘GameStop short squeeze’ olayları ve Elon Musk‘ın Dogecoin’e atıfları da bu değer artışına katkıda bulundu . Üretim amacı , şaka ve eğlence amaçlı olsa da , Doge internette yer alan forum sitelerinde ve büyük sosyal medyalarda , To the moon! ( Doge Ay’a ) Sloganıyla çok fazla talep oluşturmaya başladı . Daha sonra , Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Elon Musk tarafından benimsenerek , satın alındı .

Elon Musk tarafından neredeyse yüzlerce Twit atılarak , Dogecoin ‘in daha iyi yerlere gelmesi sağlandı. Bazı kullanıcılar bu manipülasyon saysa da , bazı kullanıcılar , Elon Musk sayesinde zengin olduğunu dile getirdi . Dogecoin ‘in arzı sınırsızdır .

Dogecoin (DOGE) Teknik Analiz !

Dogecoin Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DOGE alım-satım derecesini görebilirsiniz. DOGE/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 
[table id=45 /]

[table id=46 /]