Şaka amaçlı ve hiçbir amaç gütmeyen Dogecoin kaç Lira ? 1 Doge kaç TL ? Bugün 1 DOGE ne kadar, 1 DOGE kaç TL oldu? Güncel DOGE Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.  Dogecoin ( DOGE ) Nedir ? Dogecoin ( DOGE ) Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama !

1 DOGE Kaç TL ? 1 DOGE Kaç Lira ? Dogecoin Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , hiçbir amacı olmayan ve şaka amaçlı üretilen , Kripto Para olan DOGE ‘nin TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOGE ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOGE kaç Lira ? Dogecoin Bugün kaç lira ? Dogecoin Kaç TL ? Dogecoin DOLAR , EURO fiyatına buradan ulaşabilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
dogecoin
Dogecoin
₺1.53
1.08%
139,615,336,383.70 DOGE
₺3,645,812,195.44
₺212,912,829,221.93

Dogecoin Coin Fiyat Hesaplama Aracı ! DOGE Hesaplama !

Dogecoin fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında DogeCoin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . Dogecoin hesapla !

Enter Amount
Base Currency
Convert To

1 dogecoin
=
TRY

Dogecoin (DOGE) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Dogecoin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .DOGE grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür . Dogecoin Nedir ? Doge Nedir ?

  • dogecoin
  • Dogecoin
    (DOGE)
  • Fiyat
    $0.073
  • Piyasa değeri
    $10.16 B

Dogecoin Nedir ? DOGE Nedir ?

Dogecoin 2013 yılında yazılım mühendisleri olan Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından üretilmiştir . Kısaltma ünvanı DOGE ‘dir . Dogecoin, logosunu ve adı popüler bir internet memesini taşıyan Shiba Inu adlı bir köpek cinsinden alır . Blockchain teknolojisine sahip değildir. Litecoin altyapısını kullanılarak geliştirilmiştir .

doge analiz

Ocak 2021’de Dogecoin’in değeri Reddit kullanıcılarının ilgisi sonucu olarak 24 saat içinde %800’ün üzerinde arttı. ‘GameStop short squeeze’ olayları ve Elon Musk‘ın Dogecoin’e atıfları da bu değer artışına katkıda bulundu . Üretim amacı , şaka ve eğlence amaçlı olsa da , Doge internette yer alan forum sitelerinde ve büyük sosyal medyalarda , To the moon! ( Doge Ay’a ) Sloganıyla çok fazla talep oluşturmaya başladı . Daha sonra , Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Elon Musk tarafından benimsenerek , satın alındı .

Elon Musk tarafından neredeyse yüzlerce Twit atılarak , Dogecoin ‘in daha iyi yerlere gelmesi sağlandı. Bazı kullanıcılar bu manipülasyon saysa da , bazı kullanıcılar , Elon Musk sayesinde zengin olduğunu dile getirdi . Dogecoin ‘in arzı sınırsızdır .

Dogecoin (DOGE) Teknik Analiz !

Dogecoin Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DOGE alım-satım derecesini görebilirsiniz. DOGE/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.