Bilgi Kripto sitesinde , canlı olarak Kripto Paraların , fiyatlarını görüntüleyebilir ve grafik incelemesi yapabilirsiniz . Şaka amaçlı ve hiçbir amaç gütmeyen Dogecoin kaç Lira ? Doge kaç Dolar ? Bugün 1 DOGE ne kadar, 1 DOGE kaç TL oldu? 1 DOGE Coin kaç dolar? 1 DOGE kaç Lira ‘ya karşılık geliyor? Güncel DOGE Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile DOGECOİN nasıl alınır ? Dogecoin Nedir ? Doge Nedir ?

Dogecoin kaç Lira

Dogecoin Kaç TL ? 1 DOGE Kaç Lira ? DOGE Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , hiçbir amacı olmayan ve şaka amaçlı üretilen , Kripto Para olan DOGE ‘nin TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOGE ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOGE kaç Lira ? Dogecoin Bugün kaç lira ? Dogecoin Kaç TL ?

Dogecoin (DOGE)
0.25%
TL2.11
TL0.005263
⇣ 1.70
24 Jan
⇡ 1.91

Önerilen Makaleler

CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?

Dogecoin Kaç Dolar ? 1 DOGE Kaç Dolar ?

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak kripto paraların fiyatını görüntüleyebilir ve grafik incelemesi yapabilirsiniz .Bugün piyasada 1  Dogecoin  ne kadar ve 1 DOGE kaç Dolar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Dogecoin kaç Dolar ?

Dogecoin (DOGE)
0.25%
$ 0.156523
$ 0.000391
⇣ 0.126629
24 Jan
⇡ 0.141720

Dogecoin Coin Fiyat Hesaplama Aracı ! DOGE Hesaplama !

Dogecoin fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında DogeCoin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . Dogecoin hesapla !

Dogecoin (DOGE) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak Dogecoin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz .DOGE grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür . Dogecoin Nedir ? Doge Nedir ?

Bu Kripto Bilgi Lazım Olur !

KRİPTO PARA NASIL ALINIR ?

kripto para al
Kripto Para alım satım işlemi gerçekleştirebilmek için , yerli yada yabancı kripto para borsalarına kayıt olunarak kripto para alım satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz . Burada dikkat etmeniz gereken en önemli konular ise ;
- Kripto Para alım satım yapacağınız borsayı detaylı incelemeniz gerekmektedir. Borsa hacim olarak güçlümü , altyapıda herhangi bir sorun var mı , borsada kapanmalar , donmalar mevcut mu , arkasında ki ekip kim , gibi sorulara aklınızda cevap verdikten sonra , borsalarda işlem gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz. Coin Market Cap sitesine girerek en güvenilir kripto para alım satım borsalarını görüntüleyebilirsiniz . Ve diğer borsalar hakkında bilgi edinebilirsiniz . Kripto para alım satım işlemlerinde çoğu borsaların Kimlik doğrulaması istediğini unutmayın .

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. www.bilgikripto.com ( bilgi kripto ) herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder .

doge nedir

Dogecoin Nedir ? DOGE Nedir ?

Dogecoin 2013 yılında yazılım mühendisleri olan Billy Markus ve Jackson Palmer tarafından üretilmiştir . Kısaltma ünvanı DOGE ‘dir . Dogecoin, logosunu ve adı popüler bir internet memesini taşıyan Shiba Inu adlı bir köpek cinsinden alır . Blockchain teknolojisine sahip değildir. Litecoin altyapısını kullanılarak geliştirilmiştir . Ocak 2021’de Dogecoin’in değeri Reddit kullanıcılarının ilgisi sonucu olarak 24 saat içinde %800’ün üzerinde arttı. ‘GameStop short squeeze’ olayları ve Elon Musk‘ın Dogecoin’e atıfları da bu değer artışına katkıda bulundu . Üretim amacı , şaka ve eğlence amaçlı olsa da , Doge internette yer alan forum sitelerinde ve büyük sosyal medyalarda , To the moon! ( Doge Ay’a ) Sloganıyla çok fazla talep oluşturmaya başladı . Daha sonra , Dünyanın sayılı zenginlerinden olan Elon Musk tarafından benimsenerek , satın alındı . Elon Musk tarafından neredeyse yüzlerce Twit atılarak , Dogecoin ‘in daha iyi yerlere gelmesi sağlandı. Bazı kullanıcılar bu manipülasyon saysa da , bazı kullanıcılar , Elon Musk sayesinde zengin olduğunu dile getirdi . Dogecoin ‘in arzı sınırsızdır .

Bu Kripto Bilgi Lazım Olur !

BLOCKCHAİN NEDİR ?

blockchain
Blockchain Blok zinciri yapısındaki blok zinciri, şifreli işlem takibi sağlayan dağıtılmış bir veritabanı sistemidir. Havale ve para transferleri konusunda her adım bir engeldir. Örneğin, transfer işlemin yer alan her bilgi parçası (gönderenin adı, gönderilen miktar gibi) bir bloktur. Aktarım sırasında oluşturulan bu bloklar şifrelenir ve hiçbir zaman değiştirilmez ve yok edilemez. Bu bloklar, tüm ağdaki herkese dağıtılır ve herkes aynı şifrelenmiş bilgilere sahiptir. Blok zincirinin ademi merkeziyetçilik ilkesi bu teknolojiye dayanmaktadır. Blok üzerindeki bilgiler sadece üzerinde belirtilen alıcı ve satıcı tarafından işlenebilir. Ek olarak, blockchain teknolojisi şeffaftır ve şimdiye kadar biriken blokları herkes kontrol edip inceleyebilir.