Bilgi Kripto web sitesi Global anlamda kullanıcılara hizmet veren Kripto borsaları hakkında bilgi vermektedir . En iyi kripto para borsaları , borsanın işlem hacmine , güven endeksine ve popülaritesine göre sıralanmaktadır . Sıralama üzerinde borsalara tıklayarak , borsaların kurulduğu tarih , şirketin kuruluş yeri , web sitesi , borsada listeli olan kripto paralar ve sosyal medya hesapları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz .

En İyi Kripto Para Borsaları !

#isimHacim (24 saat)ülkekurulmuşResmi internet sitesi

Yukarıdaki yer alan tabloda kripto para borsalarının güven , işlem hacmi ve popülerlik gibi unsurlar göz önüne alarak , en iyi kripto para borsası ve kripto para borsalarını görüntüleyebilirsiniz . Borsanın ismini tıklayarak borsa hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz .

En İyi Türk Kripto Para Borsaları !

Borsa listemizin arama kısmına Türk Kripto borsaların ismini yazarak , borsa hakkında işlem hacmi , sosyal medya ve diğer bilgilerine ulaşabilirsiniz . Bazı Türk Kripto Para borsaları ;

En İyi Kripto Para Borsası , BİNANCE !

Piyasada yüzlerce hatta 1000’den fazla borsa olduğunu biliyor muydunuz ? Tabi ki bu borsaların çoğu devletlerin yeni alacakları kripto para yasaları ile risk durumunda olabilir . Tam bu noktada kullanıcılar , kripto para alım – satım , NFT , staking , madencilik , ön satış , fan token gibi farklı farklı platformlarda işlem yapmaktadır. Binance borsası , uzun yıllardır , dünyanın en büyük kripto para borsası konumundadır . Neden Binance borsası çok tercih ediliyor !

ve daha fazlası sadece Dünyanın en büyük kripto para borsasında yer almaktadır .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.