Ana SayfaAltcoin HaberleriSuperRare (RARE) Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz !

SuperRare (RARE) Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz !

spot_img

Popüler coinlerler arasına giren SuperRare (RARE) Coin Nedir ? SuperRare (RARE) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 ,2025  !

SuperRare (RARE) Coin Nedir ?

SuperRare, benzersiz, tek baskılı dijital sanat eserlerini toplamak ve takas etmek için bir NFT pazar yeridir. Her sanat eseri, ağdaki bir sanatçı tarafından özgün bir şekilde yaratılır ve sahip olabileceğiniz ve takas edebileceğiniz kripto koleksiyonluk dijital bir öğe olarak belirtilecektir.

RARE, projenin yönetim belirtecidir. Aşağıdaki ağ parametreleri şu anda belirteç sahipleri tarafından yönetilebilir:

  • Süper Nadir Alanlar: NADİR token sahipleri, bir Alanı işletmek için küratörlük gereksinimlerine, ilgili ücretlere ve komisyonlara ek olarak toplam Alan sayısına karar verebilir.
  • Sanatçı katılımı: RARE token sahipleri, SuperRare’e kabul edilen bağımsız sanatçıların gereksinimlerinin onaylanmasına yardımcı olabilir.
  • Hazine işlemleri / yönetimi: NADİR token sahipleri, sanatçılar veya geliştiriciler için hibe programları oluşturmak ve geçici harcamaları onaylamak için oy kullanabilir.
  • RARE’nin gelecekteki yararları arasında, hizalamayı işaret etmek, oyları devretmek ve yalnızca pay sahibine özel avantajlara erişim (örneğin ücret paylaşımı, sanat erişimi, galeriler üzerinde yönetim, vb.) için farklı galerilerde stake etme yer alabilir.

Protokol, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • SuperRare Spaces : Spaces, küratörler, koleksiyoncular ve topluluk üyelerinin çalışmaları öne çıkarması ve SuperRare aracılığıyla yayınlaması için topluluk tarafından onaylanmış galerilerdir. Her Alan, NADİR sahiplerinden oluşan bir topluluk oyuyla seçilen belirlenmiş bir operatör tarafından denetlenir. Seçilmiş operatörler sanatçılarını seçecek ve katılacak, uygun gördükleri şekilde pazarlayacak ve Alanları aracılığıyla tüm satışlardan komisyon kazanacak.
  • SuperRare DAO : SuperRare, tüm platform komisyonlarını ve ücretlerini SuperRare DAO’ya yönlendirir. 7 kişilik bir yönetişim konseyi, topluluk hazinesini 7’den 4’ü çok imzalı bir cüzdan aracılığıyla kontrol eder.
  • Egemen para basma sözleşmeleri : SuperRare’deki bağımsız sanatçılar, kendi sanatçılarını veya proje markalı tokenlarını basabilir ve sanatçıların ısmarlama NFT para basma sözleşmeleri oluşturmasına olanak tanır.

rare coin analiz , grafik fiyat

SuperRare (RARE) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak Rare Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

SuperRare (RARE) Coin Fiyat ! 1 Rare Kaç TL ?

Rare Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , Rare coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 Rare ne kadar ? Rare Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17057″]

SuperRare (RARE) Coin Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . SuperRare (Rare)  coin canlı grafik !

[ccpw id=”17058″]

Rare Coin Yorum Ve Geleceği !

Rare Coin , Ekim 2021 tarihinde $3.79 seviyelerine gelerek tüm zamanlar rekorunu kırmıştı . 1 Milyar toplam arzı bulunan kripto varlığın sadece %10 civarında tokeni piyasada işlem görmektedir . Dünyada yer alan haber , ekonomik sıkıntılar kripto para sektörünü ciddi düzeyde olumlu yada olumsuz etkileyebilir . Kripto varlıklar için yapılan analizler ve yorumların çoğu bu etmenler baz alındığında geçerliliğini yitirmektedir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Rare Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından SuperRare (RARE) için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan Rare fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Rare Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, SuperRare fiyat tahminleri ağırlıklı olarak pozitif kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 0,664004 dolar olarak vaat ederken, PricePrediction.net fiyatın yıl sonuna kadar 0,80613 dolara ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

Rare Coin Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’s, 2023 için SuperRare fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,60579 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. SuperRare’in geleceğini tahmin eden TradingBeast, SuperRare fiyatının o zamana kadar 0,681503$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, PricePrediction.net SuperRare fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 0,23373 dolar fiyat veriyor.

Rare Coin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için SuperRare fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes SuperRare’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. WalletInvestor, fiyat artışının 0,62964 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. TradingBeast’in araştırmasına göre SuperRare’in fiyatı 1.044884$’a kadar çıkabilir. PricePrediction.net’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar SuperRare’in fiyatının yaklaşık 0.89676$ olacağı görüşünde.

Rare Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem PricePrediction.net hem de TradingBeast, SuperRare pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonuna kadar sırasıyla 0,59148 dolar ve 1,263392 dolar ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer SuperRare fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: WalletInvestor, SuperRare’ın Aralık 2025’e kadar 0.80613 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, RARE projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz RARE fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, RARE projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Rare Coin Analiz !

SuperRare (RARE) Coin Teknik Analiz , RARE Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu RARE alım-satım derecesini görebilirsiniz. RARE/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar