upcoming icos

Yeni Çıkacak Coinler 

Yakın zamanda çıkacak coinler listesini aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz. Tabloda yer alan coinler sadece gelecekte çıkacak coinleri kapsamaktadır. Bilgi Kripto sitesinde, Binance, Gate.io, Kucoin, Huobi, OKX, Bybit, Bitget, Coinlist, Mexc, Kraken, Bitfinex, Paribu, BtcTürk, Bitci, Pancakeswap borsası tarafından ön satışa sunulan coinleri görüntüleyebilirsiniz. 
[crypto-ico-single-list period=”upcoming”]

Yeni Çıkacak Coinler

Bilgi Kripto sitesinde Binance, Gate.io, Huobi, Mexc, Kucoin, Pancakeswap gibi borsalarda sunulan yeni çıkacak coinleri keşfedebilirsiniz. Üst kısımda yer alan tabloda herhangi bir yeni çıkacak coine tıkladığınız zaman coinin incelemesi, listeleme tarihi, ön satış tarihi, takım, sosyal medya hesapları, ön satış sitesi, toplanan fon ve proje hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Binance Yeni Çıkacak Coin Nasıl Alınır?

Binance yeni çıkacak coin, Binance Launchpad platformunda kullanıcılara sunulur. Binance launchpad platformunda bir ön satışa katılmak için belirli bir miktarda BNB taahhüt etmeniz gerekir. Bu taahhüde Binance Katılım Mekanizması adı verilir. 

Yeni Çıkacak Coinler Ön Satış

Yeni çıkacak coinler ön satış platformu üst kısımda yer alan tabloda listelenmiştir. Tabloda herhangi bir coine tıklayarak gerekli tüm bilgiyi edinebilirsiniz. 

Yeni Çıkacak Coinler Nereden Bulunur?

Yeni çıkacak coinler Bilgi Kripto sitesinde bulunur. Tüm kripto para borsalarının ön satışa sunduğu coinlerin listesi üst tarafta yer almaktadır. 

Yeni Çıkacak Coinlerden Nasıl Haberdar Olunur?

Yeni çıkacak coinlerden Bilgi Kripto haber sitesi sayesinde haberdar olunur. Bu bölüm yeni çıkacak coinleri kapsamaktadır. Aktif ön satışta olan coinleri görüntülemek için Yeni Çıkan Coinler bölümünü ziyaret ediniz. 

Gate.io Yeni Çıkacak Coin Alma

Gate.io borsasında yeni çıkacak coin almak için Startup alanına katılmalısınız. Startup alanında yeni çıkacak coinlerin tam listesini bulabilirsiniz. Burada ön satışa katılmak için belirli taahhütleri yerine getirmeniz gerekmektedir. 

Poo Coin Yeni Çıkacak Coin

Poo Coin yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği DEX borsadır. Bu tarz borsalarda listelenen coinler yüksek risk içerir. 

[table id=46 /]