upcoming icos

Yeni Çıkacak Coinler 

Yakın zamanda çıkacak coinler listesini aşağıda yer alan tabloda bulabilirsiniz. Tabloda yer alan coinler sadece gelecekte çıkacak coinleri kapsamaktadır. Bilgi Kripto sitesinde, Binance, Gate.io, Kucoin, Huobi, OKX, Bybit, Bitget, Coinlist, Mexc, Kraken, Bitfinex, Paribu, BtcTürk, Bitci, Pancakeswap borsası tarafından ön satışa sunulan coinleri görüntüleyebilirsiniz. 

ProjectStageBaşlangıç ​​tarihiBitiş tarihiGoalDetails
ICO
Starts içinde 1 Gün
Ara 04, 2023Ara 06, 2023$202476
IDO
Starts içinde 2 aylar
Şub 15, 2024Şub 29, 2024$80000
IDO
Starts içinde 2 aylar
Şub 15, 2024Şub 29, 2024$50000

  Yeni Çıkacak Coinler

  Bilgi Kripto sitesinde Binance, Gate.io, Huobi, Mexc, Kucoin, Pancakeswap gibi borsalarda sunulan yeni çıkacak coinleri keşfedebilirsiniz. Üst kısımda yer alan tabloda herhangi bir yeni çıkacak coine tıkladığınız zaman coinin incelemesi, listeleme tarihi, ön satış tarihi, takım, sosyal medya hesapları, ön satış sitesi, toplanan fon ve proje hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

  Binance Yeni Çıkacak Coin Nasıl Alınır?

  Binance yeni çıkacak coin, Binance Launchpad platformunda kullanıcılara sunulur. Binance launchpad platformunda bir ön satışa katılmak için belirli bir miktarda BNB taahhüt etmeniz gerekir. Bu taahhüde Binance Katılım Mekanizması adı verilir. 

  Yeni Çıkacak Coinler Ön Satış

  Yeni çıkacak coinler ön satış platformu üst kısımda yer alan tabloda listelenmiştir. Tabloda herhangi bir coine tıklayarak gerekli tüm bilgiyi edinebilirsiniz. 

  Yeni Çıkacak Coinler Nereden Bulunur?

  Yeni çıkacak coinler Bilgi Kripto sitesinde bulunur. Tüm kripto para borsalarının ön satışa sunduğu coinlerin listesi üst tarafta yer almaktadır. 

  Yeni Çıkacak Coinlerden Nasıl Haberdar Olunur?

  Yeni çıkacak coinlerden Bilgi Kripto haber sitesi sayesinde haberdar olunur. Bu bölüm yeni çıkacak coinleri kapsamaktadır. Aktif ön satışta olan coinleri görüntülemek için Yeni Çıkan Coinler bölümünü ziyaret ediniz. 

  Gate.io Yeni Çıkacak Coin Alma

  Gate.io borsasında yeni çıkacak coin almak için Startup alanına katılmalısınız. Startup alanında yeni çıkacak coinlerin tam listesini bulabilirsiniz. Burada ön satışa katılmak için belirli taahhütleri yerine getirmeniz gerekmektedir. 

  Poo Coin Yeni Çıkacak Coin

  Poo Coin yeni çıkan coinlerin ilk listelendiği DEX borsadır. Bu tarz borsalarda listelenen coinler yüksek risk içerir. 

  [table id=46 /]