Ethereum Kaç TL Canlı Fiyat ! ETH Grafik , Analiz !

Bugün Ethereum kaç TL Canlı Fiyat ? 1 ETH kaç Lira ?  Bugün 1 Ethereum ne kadar, 1 Ethereum kaç TL oldu? 1 ETH kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Ethereum (ETH) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Ethereum ( ETH ) Nedir ? Ethereum ( ETH ) Hesaplama , Grafik ,Analiz !

Ethereum Kaç TL Canlı ? 1 Ethereum ( ETH ) Kaç Lira ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Ethereum ‘un TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Ethereum ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 ETH kaç Lira ? Ethereum ( ETH ) Dolar , Euro fiyatları için tıklayınız .

[ccpw id=”14726″]

Ethereum Fiyat Hesaplama Aracı !

Ethereum fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet bakımında , Ethereum ‘un TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . ETH Hesaplama !

[ccpw id=”14727″]

eth teknik analiz

Ethereum (ETH) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık olarak Ethereum veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Ethereum grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

[ccpw id=”14729″]

Ethereum (ETH) Teknik Analiz !

Ethereum Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu ETH alım-satım derecesini görebilirsiniz. ETH /USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

[ccpw id=”14731″]

Ethereum ( ETH ) Nedir ?

Ethereum , 2013 yılında Vitalik Butterin tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. Ethereum adını , kurucusunun elementler ve bilimsel makaleler ile yola çıkarak seçtiği belirtiliyor . Vitalik , Ether kelimesinden ve anlamından  yola çıkarak , Etherium ‘un kelimesinin kulağa çok hoş geldiğini belirterek bu seçimi yaptığını belirtti. Ether maddesi , evrene nüfuz eden ve ışığın hareket etmesini sağlayan varsayım olan görünmez araçtır . Ethereum takımında kurucunun yanı sıra ,  Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ve Charles Hoskinson’dan oluşmaktadır . Geliştirilmeye açıktır . Eth ‘nin yapımında kullanılan programlama dilleri ise , GoC++, Rust ‘dır .

Ethereum Rehber !

Ethereum ‘un toplam arzı başlangıç için , 72.000.000 adet idi . Fakat Ethereum diğer kripto paraların yanı sıra sınırlandırılmış bir arza sahip değil . Madencilik sistemi ile bu adetler her geçen yıl artmakta . Madenciler ortalama 13 saniyede bir yeni blok üretiyor ve ödül olarak 2 Ether alıyorlar. Başka bir blok nedeniyle ağa dahil edilmeyen ‘uncle’ bloklar için 1,75 Ether basılıyor. Bir yıl içerisinde, yaklaşık 4.8 milyon ETH üretiliyor. Ethereum , Ether platformu tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Etherium, banka hesapları arasında aktarılabilir ve madencilik hesaplamaları için kullanılabilir. Ethereum, merkezi olmayan bir Turing sanal makinesinin (Ethereum Sanal Makinesi (EVM)) kullanılmasını sağlar. Sanal makine, komutları çalıştırmak için uluslararası İnternet ağını kullanabilir. “Doğal gaz”, spam riskini azaltmak ve kaynakları internete yüklemek için kullanılan bir fiyat hesaplama mekanizmasıdır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]