Ana SayfaKripto Para Haberleri5 Kolay Adımda Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır?

5 Kolay Adımda Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır?

spot_img

Altcoin alım işlemlerinde para transferlerinin yada havale işlemlerinin biraz zaman aldığının farkındasınızdır . Fakat size kripto satın almanın en hızlı yönteminden bahsetsem . Kredi kartları ile altcoin almak , itibari para yatırma ve e-cüzdanlar haricinde kullanılabilecek diğer ödeme yöntemlerinden biridir . Fakat arada bir fark var , çok hızlı bir şekilde kripto alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz . Gelin size , 5 Kolay Adımda Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır , anlatayım ! 

Dünyanın en büyük ve en gelişmiş kripto para borsası Binance için ilk öncelik kullanıcılardır . Kullanıcıların kolay , basit ve anlaşılır bir şekilde işlem yapmaları için lider borsa sürekli gelişim göstermektedir . Binance , kullanıcıların çok hızlı bir şekilde altcoin satın alabilmesi için , Kredi/Banka Kartı ürününü sunmaktadır . 

Kredi Kartı Ücretleri Nelerdir?

Kredi kartları ile yapacağınız çoğu işlemlerde bankalar , aracı firmalar yada satın alma doğrultusunda belirli işlem ücretleri , komisyonlar ve faizler yansıtılmaktadır . Bu tutarlar çoğu zaman bankadan , bankaya ve yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir . Bildiğiniz üzere kredi kartlarıyla nakit çözümlerden , işlem taksitlendirmeye kadar birden fazla işlem yapabilmektesiniz . İşte kredi kartlarında yer alan bazı işlem ücretleri ve komisyonlar .

İşlem Ücretleri

Bankalar ,  kredi kartlarıyla yapılan çoğu işlemde işlem ücreti kesmektedir . Bu ücretler bankanın yada var olan kuruluşun ticari faaliyetlerine devam edebilmesi açısından alınan tutarlardır . Altcoin alım satım işlemlerinde Komisyon oranı, işlem başına %2’dir.

Nakit Avans Komisyonları

Öncelikle nakit avans , bankaların kullanıcıların nakit ihtiyaçları halinde kullanabileceği kredili hizmet ürünlerinden biridir . Bu hizmet doğrultusunda banka kullanıcısı kredi kartında yer alan talep ettiği bakiyeyi , nakde dönüştürebilir . Tabi ki bu işlem için belirli bir komisyon oranı bulunmaktadır .

 • Nakit Avans İşlem Ücretleri : Tüm Türkiye içi bu oranlar %2,80 – %5 oranındadır . Bu oranlar seçili banka bünyesine göre değişiklik göstermektedir .
 • Nakit Avans Aylık Faiz Ücretleri :  %1,80 – %3,25 oranında değişiklik göstermektedir .

Uluslararası İşlem Ücretleri

Uluslararası işlem ücretleri , bulunduğunuz ülke ve banka standartlarına göre değişmektedir . Ülkemizde yer alan oranların dışında başka ülkelerde kredi kartıyla altcoin almak istediğiniz zaman seçim yapacağınız itibari paraya ve kartınıza göre oranlar değişiklik gösterecektir . Altcoin satın alma işlemi sırasında banka tarafından açılan onay ekranında komisyon oranlarını görüntüleyebilirsiniz .

Kredi Kartıyla Altcoin Satın Almanın Avantajları

Günümüzde nakit itibari para sayesinde birden fazla işlemlerimizi halledebiliyoruz. Tüm bunların yanında yatırım yapmak kişinin yada çocuklarının geleceği için doğru bir seçim olabilir . Çoğu birey yatırım türlerini şekillendirirken kripto varlık alım satımlarında direk nakit ile alımlarda zorluk çekmektedir . Tam bu noktada Binance borsasının sunmuş olduğu Kredi Kartıyla Altcoin satın alma işlemi gelişmiş ve basit bir işlem dizisinden oluşmaktadır . Bu sayede günlük , haftalık , aylık olarak kredi kartınızla altcoin satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz . Kredi kartıyla Altcoin satın almanın avantajları ;

 • Hızlı, anında : Binance ile işlemleriniz çok kısa bir sürede gerçekleşir . Satın aldığınız Altcoinleri anlık olarak cüzdanınıza yansır .
 • Nakde Gerek Yok : Kredi kartları sayesinde nakit kullanmadan da yatırım yapabilirsiniz .
 • Yeni başlayanlar için uygundur : Yeni başlayan çoğu kullanıcı kripto varlık alımında problem yaşamaktadır . Fakat Binance kullanıcıları hariç ! Binance borsasında yer alan Kredi Kartı ile kripto al özelliği sayesinde çok basit bir şekilde yatırımınızı şekillendirebilirsiniz .
 • Kendi belirlediğiniz dönemlerde hızlı bir şekilde Altcoin yatırımı gerçekleştirebilirsiniz .

Binance’te Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır?

Dünyanın en büyük kripto para borsasında web sürümünde ve mobil uygulama üzerinden rahatlıkla kredi kartıyla altcoin alabilirsiniz . Eşsiz Binance ürünü sayesinde zaman kaybı yaşamadan altcoin almak için aşağıdaki rehberleri takip edin .

Önemli : Binance Visa ve Mastercard ile yapılan ödemeleri desteklemektedir.<< Kredi Kartınız ile Hemen Kripto Alın>>

Web Sürüm Rehber

 •  Binance hesabınıza girin ve sırasıyla [Kripto Al] ve [Kredi/BankaKartı] ögelerine tıklayın.

kredi kartı ile altcoin al

 •  İtibari para biriminizi ve satın almak istediğiniz tutarı girin.

kripto kredi kartı

 • [Yeni kart ekle] ögesine tıklayın ve kart bilgilerinizi ve fatura adresinizi girin. [Kart Ekle] ögesine tıklayın.

kredi kartı

 • Kart bilgilerinizi doldurun . Yalnızca şahsınıza ait kartlar ile işlem yapabileceğinizi unutmayın !

 • Ödeme bilgilerini kontrol edin ve 1 dakika içinde emrinizi onaylayın. 1 dakika geçtiği takdirde alacağınız kripto fiyatı ve miktarı yeniden hesaplanacaktır. En son piyasa fiyatını görmek için [Yenile] ögesine tıklayabilirsiniz. Komisyon oranı, işlem başına %2’dir.
 • Ödeme bilgilerinizi tekrar gözden geçirin ve işlemi onaylayın.
 • Ödemenizi, bankanızın OTP İşlem Sayfasında doğrulayın.

Mobil Uygulama Rehber

 • Binance uygulamasını açın ve hesabınıza girin . Uygulama ana sayfasında yer alan  [Kredi/BankaKartı] öğesine tıklayın.

BİNANCE KREDİ KARTI

 • Satın almak istediğiniz Altcoin’i seçin .

kredi kartı ile satın al

 • İtibari para biriminizi ve satın almak istediğiniz tutarı girin. Ardından Kart ile Öde seçeneğine tıklayın .
 • Ödeme bilgilerini kontrol edin ve 1 dakika içinde emrinizi onaylayın. 10 saniye geçtiği takdirde alacağınız kripto fiyatı ve miktarı yeniden hesaplanacaktır. En son piyasa fiyatını görmek için [Yenile] ögesine tıklayabilirsiniz. Komisyon oranı, işlem başına %2’dir.
 • Belirtilen süre içerisinde [Onayla] seçeneğine tıklayın .

5 Kolay Adımda Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır

 • [Yeni kart ekle] ögesine tıklayın ve kart bilgilerinizi ve fatura adresinizi girin. [Kart Ekle] ögesine tıklayın.

5 Kolay Adımda Kredi Kartıyla Nasıl Altcoin Alınır

 • Ödeme bilgilerinizi tekrar gözden geçirin ve işlemi onaylayın.
 • Ödemenizi, bankanızın OTP İşlem Sayfasında doğrulayın.

Kartlarınızı kaydettikten sonra kart ve fatura adresi seçimini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz . 1 dakikadan kısa bir sürede kredi kartınız ile dünyanın en büyük kripto para borsasında hızlı ve basit bir şekilde yatırımınızı yapmaya başlayabilirsiniz .

Anahtar Soru ve Cevaplar 

 • Kripto almak için bir banka kartı kullanırsam, desteklenen ödeme yöntemleri nelerdir?

Visa, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ülkeleri, Ukrayna ve Birleşik Krallık’taki kart sahiplerinden kabul edilmektedir.

Mastercard ödemeleri ise şu ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir: Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Endonezya, İtalya, Letonya, Lüksemburg, Meksika, Norveç, Polonya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Ukrayna vb.

 • Kartımın düzenlendiği ülkenin desteklenmediği belirtiliyor. Binance şu anda hangi kart düzenleyen ülkeleri destekliyor?

Visa; Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ülkeleri, Ukrayna, Birleşik Krallık vb. ülkelerdeki kart sahiplerinden kabul edilmektedir. Mastercard ödemeleri ise şu ülkelerde ve bölgelerde kullanılabilir: Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Endonezya, İtalya, Letonya, Lüksemburg, Meksika, Norveç, Polonya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Ukrayna vb.

 •  Hesabıma kaç banka kartı bağlayabilirim?

Hesabınıza en fazla 5 banka kartı bağlayabilirsiniz.

 • Neden bu hata mesajını görüyorum: “İşlem, düzenleyen banka tarafından reddedildi. Lütfen bankanızla iletişime geçin veya farklı bir banka kartı deneyin.”?

Bu mesaj, banka kartınızın bu tür işlemleri desteklemediği anlamına gelir. Lütfen bankanızla iletişime geçin veya farklı bir banka kartı deneyin

 • Satın alma işlemini belirtilen süre içinde tamamlayamazsam işlem iptal edilir mi?

Evet, belirtilen süre içinde tamamlamazsanız emir geçersiz olur ve yeni bir işlem göndermeniz gerekir.

 • Satın alma işlemim başarısız olursa, ödenen tutarı geri alabilir miyim?

Başarısız işlemlerde eğer ödeme alınmışsa, ödeme tutarı kartınıza iade edilir.

 • Emir tamamlandıktan sonra, satın aldığım kriptoyu nerede görebilirim?

Kripto paranın gelip gelmediğini kontrol etmek için sırasıyla [Cüzdan] [Özet]bölümlerine gidebilirsiniz.

 • Bir emir verdiğimde, günlük limitime ulaştığım belirtildi. Limiti nasıl artırabilirim?

Hesap limitinizi yükseltmek için hesabınızda kimlik doğrulama seviyesini yükseltmek amacıyla [Kişisel Doğrulama] bölümüne gidebilirsiniz.

 • Satın alma geçmişimi nereden görüntüleyebilirim?

Emir geçmişinizi görüntülemek için sırasıyla [Emirler][Kripto Alım Geçmişi] ögelerine tıklayabilirsiniz.

<< Kredi Kartınız ile Hemen Kripto Alın>>

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Hesabınızı doğruladıktan sonra, Binance’te nakit kullanarak kripto para satın almanın üç ana yolu vardır: Banka havalesikart kanalları veya e-cüzdan seçenekleriyle Binance’den nakit para ile kripto satın alabilirsiniz. 

Binance Rehberler 

[table id=54 /]

[table id=50 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar