Kripto Para Canlı Fiyatları , Kripto Para Değerleri , Kripto Para Anlık  !

Bilgi kripto web sitesinde anlık olarak kripto para listesi , kripto para değerleri , fiyatları , durumları , grafikleri , hacimlerini görüntüleyebilirsiniz . Bilgi Kripto , Bitcoin Haberleri , Altcoin Haberleri , Ekonomi Haberlerinin yanı sıra Yeni Çıkacak Coinler , Fan Token Fiyatları uygulamaları sayesinde , kullanıcıları bilgilendirmeyi hedeflemektedir. Bilgi Kripto sitesi , bağımsız bir yayıncı kuruluşudur . Uzman kadromuz ile siz değerli kullanıcılarımızı  , en son haberler , yeni çıkacak kripto paralar , ve teknik analizler ile bilgilendirmeyi amaçlıyoruz .

# İsimFiyatDeğişim (24s)Piyasa DeğeriHacim (24s)Mevcut TedarikFiyat Grafiği(7D)

Kripto Para Nedir ? Kripto Para Fiyatları !

Kripto para, dijital bir varlık, sanal bir unsurdur, işlemleri korumak için şifreleme teknolojisini kullanır ve çalışma yöntemi, nakit değişim araçlarına alternatif olarak tasarlanmıştır. Cryptocurrency, dijital bir para birimi, alternatif para birimi ve sanal para birimidir. Kripto para canlı ,  Kripto para değerleri , Kripto para anlık,  Kripto para listesi !

Altcoin Nedir ? Altcoin Fiyatları !

Bazı kullanıcılar , Altcoin terimi bir Kripto Para zannetseler de durum o şekilde değil . Piyasanın devi ve ilki sayılan Bitcoin ‘den sonra üretilen alternatif coinlere altcoin adı verilmektedir. Örnek vermek gerekir ise , Doge , Chiliz benzeri koinler altcoin olarak geçmektedir. Bitcoin dışında ki diğer kripto paralara altcoin denmesinin bir nedeni ise altcoinlerin , Bitcoinden daha düşük bir değere sahip olmasıdır . Kripto para canlı ,  Kripto para değerleri , Kripto para anlık,  Kripto para listesi !

Satoshi Nakamoto Kimdir ?

Bilinmeyen bir kişi yada grup . 2010 yılında geliştirdiği Bitcoin sayesinde Dünya ekonomisinde bile büyük değişime sürüklenmesine neden olan kişi yada gruplar. 2021 yılında olmamıza rağmen Satoshi Nakamoto’nun kim olduğu bilinmemekle beraber , Satoshi Nakamoto’nun yaklaşık 1 milyon bitcoine sahip olduğu tahmin ediliyor. Bitcoin’in 13 Mart 2021’deki rekor fiyatına göre bu rakam 61,7 milyar dolara denk geliyor. En yüksek Bitcoin cüzdanının kendisine ait olduğu düşünülüyor .

Kripto Para Nasıl Alınır ?

Kripto para alabilmek için , Ülkemizde ve Globalde yer alan güvenilir olduğunu düşündüğünüz borsalarda KYC doğrulaması yaparak , Kripto Para alım satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kripto Para alım satım işlemlerinde , dikkat etmeniz gereken unsurlar mevcuttur. Yatırım yaptığınız borsanın güvenilirliği , yatırım yapacağınız kripto paranın gerçek değeri ve proje sağlamlığı gibi unsurları araştırmanızı tavsiye ederiz.