İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan lider kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu. Lider kripto para borsası tüm bunların yanı sıra NFT , Fan Token , Staking , Earn ve benzersiz ürüne ve hizmetlerle kullanıcılarına en yüksek seviyede hizmet sunmaktadır . Bilgi Kripto web sitesi , 2021 tarihinden beri Binance ortaklık programı kapsamındadır .

bilgi kripto

Bilgi Kripto web sitesi ile Coin Zilla reklam anlaşması çerçevesinde , sponsor makale ,tanıtım yazısı , görsel reklam anlaşması içindedir. 1000’den fazla yayıncı ile çalışan ve ayda 2,4 milyondan fazla gösterim sunan kripto para reklam ağı olan Coinzilla, görüntülü reklamcılık ve yeniden hedeflemeden basın açıklaması dağıtımına kadar birçok farklı aksiyonu içinde barındırır.

gateio bk

2013 yılında kurulan Gate.io, son 8 yıldır kullanıcılarına ve kripto ekosistemine hizmet vermektedir . Çinli iş adamı olan Lin Han tarafından kurulmuş olan borsa tüm borsalar arasında 6. sırada yer almaktadır . Bilgikripto.com Gate borsasıyla 2021 tarihinden beri iş ortağıdır .

Cointraffic, birden çok reklam biçimi aracılığıyla yüksek oranda hedeflenmiş bir Kripto para kitlesini yönlendirir . Bilgi Kripto Cointraffic iş ortağıdır . Firmalar Cointraffic aracılığıyla bizimle sponsor makale ve reklam iş birliğinde bulunabilir .

Bilgikripto.com 2021 tarihinde KuCoin borsası iş ortağıdır . KuCoin , KuCoin çok sayıda dijital varlık ve kripto para birimi için kullanılan küresel bir kripto para borsasıdır. KuCoin tüm borsalar arasında ilk 10 içerisinde yer almaktadır .

 

Bilgikripto.com 2022 yılında Mexc kripto para borsasıyla iş ortaklığı sağlamıştır . MEXC borsası 2018 yılında kurulan seçili global borsalar içerisinde yer almaktadır . MEXC Global, dünya çapında 71’den fazla ülkede yaklaşık 7 milyon kullanıcıya sahip olan , Çin merkezli kripto para borsasıdır .

Bilgi Kripto Ortaklık Programı

Bilgi Kripto web sitesi , iş ortaklığı çerçevesinde tanıtım yapabilirsiniz . Bilgi Kripto web sitesi , iş ortaklığında ki amaç , projenizin hak ettiği değere ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır. Bilgi Kripto , anlaşma gereği projeler hakkında web sitesinde , sosyal medya hesaplarından özgün ve sade bir biçimde tanıtım gerçekleştirecektir .

İletişim

BilgiKripto , bağımsız bir yayıncı kuruluştur .

Lütfen bize ulaşmak için info@bilgikripto.com e-posta adresini kullanın.

İletişim: info@bilgikripto.com

İletişim Formunu , öneri , şikayet , bildiri ve iş birlikleriniz için kullanabilirsiniz .

[contact-form-7 id=”1114″ title=”İletişim formu 1″]