İŞ ORTAKLARIMIZ

İş Ortaklarımız

bilgi kripto

Bilgi Kripto web sitesi ile Coin Zilla reklam anlaşması çerçevesinde , sponsor makale ,tanıtım yazısı , görsel reklam anlaşması içindedir. 1000’den fazla yayıncı ile çalışan ve ayda 2,4 milyondan fazla gösterim sunan kripto para reklam ağı olan Coinzilla, görüntülü reklamcılık ve yeniden hedeflemeden basın açıklaması dağıtımına kadar birçok farklı aksiyonu içinde barındırır.

okex

OKEx, çeşitli kripto para birimlerinin ticaretine olanak sağlayan Seyşeller tabanlı bir kripto para borsasıdır. Borsanın temel özelliklerinden bazıları spot ve türev ticaretini içerir. 2017 yılında kurulmuştur. OKEx 2021 yılı itibari ile , referans sistemi ile bilgikripto.com ile süper ortaklık programına dahil etmiştir.

bilgi kriptoBitci, kripto para birimlerinin ticareti ve muhafaza edilmesi için platform sağlayan bir Türk Kripto Para borsasıdır. 2018 yılında Çağdaş Holding’in CEO’su olan Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurulmuştur. Bilgi Kripto web sitesi , Bitci borsası ile referans anlaşması ile ortaklık programına dahil edilmiştir .

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu. Bilgi Kripto web sitesi , Binance ile referans ortaklık programına dahil edilmiştir.

Bilgi Kripto Ortaklık Programı

Bilgi Kripto web sitesi , iş ortaklığı çerçevesinde tanıtım yapabilirsiniz . Bilgi Kripto web sitesi , iş ortaklığında ki amaç , projenizin hak ettiği değere ve daha fazla kitleye ulaşmasını sağlamaktır. Bilgi Kripto , anlaşma gereği projeler hakkında web sitesinde , sosyal medya hesaplarından özgün ve sade bir biçimde tanıtım gerçekleştirecektir .

İletişim

BilgiKripto , bağımsız bir yayıncı kuruluştur .

Lütfen bize ulaşmak için info@bilgikripto.com e-posta adresini kullanın.

İletişim: info@bilgikripto.com

İletişim Formunu , öneri , şikayet , bildiri ve iş birlikleriniz için kullanabilirsiniz .