1 BNB Kaç TL ? BNB Grafik , Analiz , Hesaplama !

Dünyanın en büyük borsası tarafından geliştirildi . Peki ,  1 BNB kaç Lira ? Binance Coin – BNB  kaç Dolar ? Bugün 1 BNB ne kadar, 1 BNB kaç TL oldu? 1 Binance Coin kaç dolar? 1 BNB kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel BNB Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.  Binance Coin ( BNB ) Nedir ? 1 BNB Kaç TL ? BNB Grafik , Analiz , Hesaplama !

1 BNB Kaç TL Canlı ? 1 BNB Kaç Lira ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan BNB ‘ın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 BNB ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 BNB kaç Lira ? BNB Dolar , Euro fiyat bilgisi için tıklayınız !

BNB Coin Fiyat Hesaplama Aracı ! BNB Hesaplama !

BNB fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında ,BNB Coin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır . BNB Hesaplama aracı sayesinde 10 , 100 , 1000 BNB Kaç TL sorusunun cevabını bulabilirsiniz !

Bilgi.Kripto

Binance Coin (BNB) Fiyat Grafiği !

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak BNB Coin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . BNB grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .


Binance Coin Nedir ? BNB Nedir ?

BNB nedir ? Binance Coin 2017 yılında ICO satışı ile ön satışa sunuldu . İlk olarak Erc-20 ağını kullanan ve Ethereum altyapısında çalışan BNB Coin , daha sonra 2019’da Binance Chain mainnet’inin piyasa sürülmesi ile 1:1’lik bir oranla BEP2 BNB coin’leri ile takaslandı ve Ethereum’dan kaldırıldı.

Başlangıçta ilk arzı 200.000.000 olan BNB Coin daha sonra yakma işlemleri gerçekleştirerek bu adetlerin çok altına girerek  , fiyat konusunda ciddi bir yükselme elde etti. BNB ayrıca merkeziyetsiz Binance DEX borsasının da temel ekonomisini oluşturmaktadır . Binance üzerinde yer alan , kripto paraların işlem çiftlerinde alım satım gibi , komisyon ödemelerinde BNB Coin tercih edilebiliyor. Binance Coin almak için , Binance üyeliği gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Peki Binance Nedir ?

Binance nedir ? Binance Coin Nedir ?

Binance , 2017 yılında kurulmuş, şu anda kripto para birimi ve Alt Coin ticareti, kripto vadeli işlem ticareti gibi işlemleri gerçekleştirebileceğiniz ve aynı zamanda kripto para birimi borsalarında lider olan bir kripto para borsasıdır. Piyasada 7000’den fazla kripto para birimi olduğunu söylersek, çoğu coin’e Binance üzerinden kolayca erişebilir ve satın alabilirsiniz. Binance, bir Çin kripto para borsası ve en yüksek işlem hacmine sahip ülkedir. BtcTürk borsasının 100. sırada yer aldığını düşünürsek, Binance kullanmak kullanıcılara güvenilirlik ve komisyon açısından birçok fayda sağlayabilir.

bitcoin nasıl alınır

BİNANCE Üyelik İşlemi

  • İlk öncelik ile yapmanız gereken işlem borsaya kayıt olmaktır. Binance Borsasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz .
  • Açılan sayfada yer alan , E-posta ve Şifre kısmınızı doldurarak hesap oluşturma işlemine başlayabilirsiniz .
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.

BNB Bugün Ne Olur? Teknik Analiz !

BNB Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu BNB alım-satım derecesini görebilirsiniz. BNB/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.