1 Tron Kaç TL ? 1 TRX Kaç TL ? Tron Grafik , Analiz !

Büyük bir proje olan fakat kurucusu ve Ceo’su yüzünden bir türlü güven sağlayamayan 1 Tron kaç TL ? 1 Tron TRX kaç Dolar ? Bugün 1 TRX ne kadar, 1 TRX kaç TL oldu? 1 Tron Coin kaç dolar? 1 Tron kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Tron Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.  Tron (TRX) Nedir? Tron (TRX) Grafik , Analiz !

1 Tron Kaç TL ? 1 TRX Kaç Lira ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Tron ‘nun TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 TRX ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Tron kaç Lira ?  Bugün Trx kaç lira ? 

[ccpw id=”14789″]

Tron Kaç Dolar ? 1 TRX Kaç Dolar ?

Bugün piyasada 1 Tron  ne kadar ve 1 TRX kaç Dolar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Tron kaç Dolar ?

[ccpw id=”14790″]

Tron Fiyat Hesaplama Aracı ! TRX Hesaplama !

Tron fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında TRX –  TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır .

[ccpw id=”14791″]

Tron (TRX) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak TRON veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . TRX grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

[ccpw id=”14792″]

Tron Nedir ? TRX Nedir ?

Tron Nedir ? TRX Nedir ? Tron 2017 yılında , Çin ‘li girişimci ve İş Adamı olan Justin Sun tarafından kurulmuştur . Justin Sun bir teknoloji girişimcisi, kripto para birimi platformu TRON‘un kurucusu ve Rainberry, Inc.’in şu anki CEO’su. Mobil sosyal uygulama Peiwo’nun kurucusu ve CEO’sudur. Tron kripto parasının kısaltması TRX ‘dir .

2017 yılında fon toplama tekniği ile 70.000.000 Dolar ‘a yakın fon toplandı . Tron bir token değildir . Bir Blockchain ‘dir . TRON, olarak bilinen, sisteme özgü bir kripto para birimine dayalı, Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir işletim sistemidir. Tron (TRX) madencilik – mining ile üretilen bir kripto para olduğu için arz uzun bir zamana ve süreye dağıtılmış şekildedir. Şu ana kadar yaklaşık 72 milyon TRX piyasada bulunmaktadır, toplam arz ise 100 milyon TRX’in üstünde olacaktır.Tron ( TRX ) Teknik Analiz !

Tron Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu TRX alım-satım derecesini görebilirsiniz. TRX/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 
[table id=45 /]

[table id=46 /]