Bilgi Kripto sitesinde , canlı olarak Kripto Paraların , fiyatlarını görüntüleyebilir ve grafik incelemesi yapabilirsiniz . Büyük bir proje olan fakat kurucusu ve Ceo’su yüzünden bir türlü güven sağlayamayan Tron  kaç Lira ? Tron – TRX kaç Dolar ? Bugün 1 TRX ne kadar, 1 TRX kaç TL oldu? 1 Tron Coin kaç dolar? 1 Tron kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Tron Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile TRX nasıl alınır ? Tron Nedir? TRX Nedir ?

 1 TRX Kaç Lira

Tron Kaç TL ? 1 TRX Kaç Lira ? 1 TRX Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Tron ‘nun TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 TRX ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Tron kaç Lira ?  Bugün Trx kaç lira ? 

TRON (TRX)
1.78%
TL0.926360
TL0.016489
⇣ 0.695675
24 Jan
⇡ 0.773529

Tron Kaç Dolar ? 1 TRX Kaç Dolar ?

Bugün piyasada 1 Tron  ne kadar ve 1 TRX kaç Dolar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 Tron kaç Dolar ?

TRON (TRX)
1.78%
$ 0.068881
$ 0.001226
⇣ 0.051728
24 Jan
⇡ 0.057517

Önerilen Makaleler

CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?

Tron Fiyat Hesaplama Aracı ! TRX Hesaplama !

Tron fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında TRX –  TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır .

Tron (TRX) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak TRON veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . TRX grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. www.bilgikripto.com ( bilgi kripto ) herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder .

Bu Kripto Bilgi Lazım Olur !

POOL NEDİR ?

binance pool nedir
Pool yada Havuz madenciliği olarak geçen bu işlem , kullanıcıların toplu bir şekilde bir bloğu çözümleyebilmesi için yapılan işlemdir . Tek başınıza yapılan madencilik işlemi bir bloğu çözmek için yeterli olmayabilir . Eğer tabi bir oda dolusu GPU sahip değilseniz . Eğer ki yeterli miktarda bir ekipmana sahip değilseniz , yapmanız gereken işlem , bir mining havuza katılmak . Bu sayede bir bloğu çözmek daha kolay hale gelecektir. Burada bilmeniz gereken en önemli nokta ise , elde edilen kazancın o topluluk arasında bölüştürülmesidir.

trx nedir

Tron Nedir ? TRX Nedir ?

Tron Nedir ? TRX Nedir ? Tron 2017 yılında , Çin ‘li girişimci ve İş Adamı olan Justin Sun tarafından kurulmuştur . Justin Sun bir teknoloji girişimcisi, kripto para birimi platformu TRON’un kurucusu ve Rainberry, Inc.’in şu anki CEO’su. Mobil sosyal uygulama Peiwo’nun kurucusu ve CEO’sudur. Tron kripto parasının kısaltması TRX ‘dir . 2017 yılında fon toplama tekniği ile 70.000.000 Dolar ‘a yakın fon toplandı . Tron bir token değildir . Bir Blockchain ‘dir . TRON, olarak bilinen, sisteme özgü bir kripto para birimine dayalı, Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir işletim sistemidir. Tron (TRX) madencilik – mining ile üretilen bir kripto para olduğu için arz uzun bir zamana ve süreye dağıtılmış şekildedir. Şu ana kadar yaklaşık 72 milyon TRX piyasada bulunmaktadır, toplam arz ise 100 milyon TRX’in üstünde olacaktır.