Güncel Yeni Çıkan Coinler

Kullanıcılar kripto para piyasasında daha fazla kazanç elde etmek için yeni çıkan coinleri takip edebilirler. Kullanıcılar tamda bu konuda şu soruların cevaplarını arıyorlar;

  • yeni çıkan coinler, yeni çıkan coinler binance, binance yeni çıkan coinler, yeni çıkan coinler nasıl alınır
  • en yeni çıkan coinler, piyasaya yeni çıkan coinler, yeni çıkan coin madencilik, yeni çıkan coin madencilik site

Tüm bu sorularınızın cevabını bilgikripto.com sitesinde bulabilirsiniz. Bilgi kripto güncel olarak en son yeni çıkan , çıkacak coinleri bu alan üzerinde listelemektedir. Bunların yanı sıra Binance, Gateio, Kucoin gibi borsalarda çıkacak coinleride burada bulabilirsiniz.

All Ongoing ICOs

Veri mevcut.
[table id=46 /]

Binance Yeni Çıkan Coinler

Bilgi Kripto, yeni çıkan coinler bölümünde lider kripto para borsasının yeni listeleyeceği, Binance Launchpad ve Launchpool ile yeni ön satışa sunduğu coinleri görüntüleyebilirsiniz. 

Ön Satışa Çıkacak Coinler

Üst kısımda yer alan coinler ön satışa çıkacak aktif coinlerdir. Ön satışta olan herhangi bir coine tıkladığınız zaman ön satış fiyatı, ön satış tarihi, proje yol haritası, tokenomik, ekip, sosyal medya hesapları, ön satışın yapıldığı site bilgileri ve projenin tanıtımını görebilirsiniz. 

Ön Satıştan Alınan Coin Nasıl Satılır

Bilgi Kripto yeni çıkan coinleri listeyen kripto haber sitesidir. Bu bölümde güvenilir olarak gördüğümüz ön satış coinlerini paylaşmaktayız. Örneğin Binance, Kucoin, Gate.io, Mexc, Paribu, Huobi vb. 

Ön satıştan aldığınız coin, satışın gerçekleştiği platformda listelenir. Binance borsasında bir ön satışa katıldıysanız, yine yakın zamanda Binance borsasında listelenecektir. Bu nedenden dolayı güvenilir kaynaklardan katıldığınız, ön satıştan alaınan coinler yine aynı platformdan satılır. 

Binance Ön Satış

Yukarı kısımda yer alan bölümde lider kripto para borsasının sunduğunun ön satış coinlerini görüntüleyebilirsiniz. Binance coin ön satışını Launchpad ve Launchpool mekanizmasıyla sunmkatadır. Bu nedenden dolayı bir ön satışa katıldığınız stake yada Hodl işlemi yapmanız gerekebilir. 

Kucoin Ön Satış

Bilgi Kripto sitesinde, Kucoin borsası tarafından sunulan ön satış coinleri listelenmektedir. Yukarıda yer alan tablodan ön satışta yer alan Kucoin coinlerine ulaşabilirsiniz. 

Gate.io Ön Satış (Startup)

Bilgi Kripto haber sitesinde genellikle yeni çıkan coinleri ilk listeleyen Gate.io borsasından ön satışları listelenmektedir. Sizde üst panelden Gate.io ön satış (Startup) coinlerini keşfedebilirsiniz. 

Paribu Ön Satış

Türkiye’nin en çok kullanılan kripto para borsası Paribu ön satışları sadece bilgikripto’da. Paribu tarafından ön satışa sunulan coinleri üst tarafta yer alan panelden inceleyebilirsiniz. 

OKX Ön Satış

OKX borsası tarafından ön satışa sunulan coinler BilgiKripto sitesinde yer almaktadır. 

Bybit Ön Satış

Yenilikçi kripto para borsası Bybit ön satışları kripto dünyasında yeni bir etki yaratıyor. Bilgi Kripto sitesinde Bybit ön satış coinlerini keşfedebilir, projeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Pancakeswap Ön Satış Coin

Pancakeswap, DEX bir borsadır. Bu yüzden gerekli likidite eklendikten sonra herkes coin ön satışı gerçekleştirebilir ve listeleyebilir. Bu nedenden dolayı Pancakeswap coinlerine çok temkinle yaklaşmalısınız. Aksi takdire paranızın tamamını kaybedebilirsiniz. 

Bitget Ön Satış

Bitget borsasında ön satışa sunulan coinleri Bilgi Kripto haber sitesinden öğrenebilirsiniz.