Reklam / Advertise

Reklam / Advertise

Bilgikripto.com‘da reklam vermek çok kolay! Banner, basın bülteni, token / coin incelemesi, ön satış projeleri ve diğer iş birlikleri için info@bilgikripto.com mail adresi üzerinden bize ulaşın. (24 saat içinde geri dönüş yapılmaktadır)


It is very easy to advertise on Bilgikripto.com! Contact us via info@bilgikripto.com for banners, press releases, token / coin reviews, pre-sale projects and other collaborations. (Returns are made within 24 hours)

Neden Reklam Yayınlamalısınız ?

  • Bilgikripto.com , kullanıcıları organik ve düzenli bir aboneye hakimdir . 202o yılından itibaren , Bilgi Kripto sitesi , her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşmaktadır .
  • Tüm tanıtım amaçlı reklamlar ekibimiz tarafından organik bir şekilde üretilmektedir. Bu üretimlerin tamamı tam seo uyumlu olup , Makale , İnceleme Yazısı , Tanıtım Yazılarında , Google aramalarında ilk sıraya yerleşebilir ve daha fazla kitleye ulaşabilirsiniz .
  • Bilgi Kripto , sitesi Yeni Çıkacak Coinlerin tanıtımı mevcuttur. İCO aşamasında Kripto Paralarınızın tanıtımını yaptırmak , siz değerli iş ortaklarımıza , gerekli desteği toplamak için imkan sağlamaktadır.

Hangi Reklam Türlerini Barındırıyoruz !

 Yeni Çıkacak Coinler 

Bilgi Kripto sitesinde , ICO halinde bulunan Kripto Paralarınızın , yada Yeni Çıkacak Kripto Para biriminizin reklamını yaptırabilirsiniz .

Örnek : Chirpley ICO

Haber

Bilgi Kripto sitesinde , firmanız hakkında , güncel gelişmeler , ekonomik durum , güncelleme ve anlık gelişmeler hakkında haber makalesi yazdırabilirsiniz .

Örnek : Bybit Borsası İzumi Finance ( İzi ) Coin Ön Satışını Duyurdu !

Makale Tanıtım

Bilgi Kripto Sitesinde , sizin belirleyeceğiniz uzunlukta Tanıtım Makaleleri yazdırabilirsiniz . Bu sayede daha fazla kullanıcıya ve kitleye ulaşabilirsiniz ?

Örnek : Ledger Nano S Plus Nedir ? İnceleme , Teknik Özellikler !

Basın Bülteni

Projenizle ilgili önemli gelişmeleri duyurmak ister misiniz?

Örnek: Profesyonel Ticaret Stratejileri Nasıl Kullanılır? (Uyku Kaybetmeden)

Banner Alanları

Markanızı tanıtmanın en iyi yollarından biri görsel tanıtımdır. Sitemizin güncelliği , anlık yükselen trafiği ve sosyal medya hesapları göz önüne alındığı zaman , markanızı tanıtmanın ve hedef kitlenizi web sitenize yönlendirmenin en iyi yollarından biridir.

Örnek : Site Header , Site Footer ve Sidebar  . 

turkish crypto ads

Bizimle İletişime Geçin

Reklam vermek için e-posta ile bize ulaşabilirsiniz . Lütfen bu maili sadece reklam ve tanıtım amaçlı postalarınız için kullanın .

Mail: info@bilgikripto.com