Büyük bir Blockchain projesi olan 1 DOT kaç TL ?   1 DOT kaç Lira ‘ya karşılık geliyor? Güncel DOT Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile DOT nasıl alınır ? Polkadot Nedir ? DOT Nedir ? Polkadot ( DOT ) Grafik , Analiz , Hesaplama !

1 DOT Kaç TL ? 1 Polkadot ( DOT ) Kaç Lira ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan DOT ‘un TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOT ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOT kaç TL ? Polkadot Bugün kaç lira ? Polkadot , EURO , DOLAR fiyatına buradan erişebilirsiniz !

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
polkadot
Polkadot
₺113.25
-0.60%
1,215,654,474.34 DOT
₺2,784,139,687.21
₺137,671,819,779.13

DOT Fiyat Hesaplama Aracı ! DOT Hesaplama !

DOT fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında DOT Coin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır .

Enter Amount
Base Currency
Convert To

1 polkadot
=
TRY

Polkadot (DOT) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak DOT Coin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . DOT grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

 • polkadot
 • Polkadot
  (DOT)
 • Fiyat
  $5.95
 • Piyasa değeri
  $7.23 B

Polkadot Nedir ? DOT Nedir ?

Polkadot Nedir ? Dot Nedir ? Polkadot 2016 yılında ,  Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından oluşturuldu . Bay Wood Ethereum ‘da yer alan problemleri egale ederek , daha hızlı bir blockchain teknolojisi geliştirerek , Polkadot ‘u geliştirdi.

Polkadot (DOT) amaç olarak , bağlantı merkezi olmadan web sitelerini ve halka açık veya özel izin gerektirmeyen ağları birbirine bağlayan blok zinciri aracılığıyla tamamen merkezi olmayan bir İnternet zinciri kurmayı amaçlamaktadır . Polkadot sisteminin ana para birimi ise DOT ‘dur . DOT, 2017 yılında yapılan ICO’da piyasaya sürüldü. ICOdan sonra 10 milyon DOT piyasaya sürüldü. Daha sonra 937.000.000 DOT oldu ve miktar 2019 ve 2020’de tekrar yayınlandı. 

dot grafik , analiz , hesap

Polkadot (DOT) Nasıl Satın Alınır?

Polkadot – DOT satın alma işlemi gerçekleştirmek için , herhangi bir borsaya üye olmanız gerekmektedir . Dot alım satım işlemi için , Dünya’nın en büyük borsalarından biri olan Binance üzerinden alım sıralaması aşağıdaki gibidir.

BİNANCE Üyelik İşlemi

 • İlk öncelik ile yapmanız gereken işlem borsaya kayıt olmaktır. Binance Borsasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz .
 • Açılan sayfada yer alan , E-posta ve Şifre kısmınızı doldurarak hesap oluşturma işlemine başlayabilirsiniz .
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
 • Daha sonra DOT alım ve satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz .

Polkadot (DOT) Teknik Analiz !

Polkadot Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DOT alım-satım derecesini görebilirsiniz. DOT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.