1 DOT Kaç TL ? Polkadot ( DOT ) Grafik , Analiz !

Büyük bir Blockchain projesi olan 1 DOT kaç TL ?   1 DOT kaç Lira ‘ya karşılık geliyor? Güncel DOT Coin fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile DOT nasıl alınır ? Polkadot Nedir ? DOT Nedir ? Polkadot ( DOT ) Grafik , Analiz , Hesaplama !

1 DOT Kaç TL ? 1 Polkadot ( DOT ) Kaç Lira ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan DOT ‘un TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 DOT ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 DOT kaç TL ? Polkadot Bugün kaç lira ? Polkadot , EURO , DOLAR fiyatına buradan erişebilirsiniz !

[ccpw id=”14768″]

DOT Fiyat Hesaplama Aracı ! DOT Hesaplama !

DOT fiyat hesaplama aracı sayesinde , adet ve fiyat bakımında DOT Coin’in TL karşılığını bulabilir ve kişisel hesaplarınızı yapabilirsiniz . Hesap makinesi adet bazlı çalışmaktadır .

[ccpw id=”14769″]

Polkadot (DOT) Fiyat Grafiği

Bilgi Kripto sitesinde , anlık ve canlı olarak DOT Coin veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . DOT grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .

[ccpw id=”14770″]

Polkadot Nedir ? DOT Nedir ?

Polkadot Nedir ? Dot Nedir ? Polkadot 2016 yılında ,  Ethereum’un kurucu ortağı Gavin Wood tarafından oluşturuldu . Bay Wood Ethereum ‘da yer alan problemleri egale ederek , daha hızlı bir blockchain teknolojisi geliştirerek , Polkadot ‘u geliştirdi.

Polkadot (DOT) amaç olarak , bağlantı merkezi olmadan web sitelerini ve halka açık veya özel izin gerektirmeyen ağları birbirine bağlayan blok zinciri aracılığıyla tamamen merkezi olmayan bir İnternet zinciri kurmayı amaçlamaktadır . Polkadot sisteminin ana para birimi ise DOT ‘dur . DOT, 2017 yılında yapılan ICO’da piyasaya sürüldü. ICOdan sonra 10 milyon DOT piyasaya sürüldü. Daha sonra 937.000.000 DOT oldu ve miktar 2019 ve 2020’de tekrar yayınlandı. 

dot grafik , analiz , hesap

Polkadot (DOT) Nasıl Satın Alınır?

Polkadot – DOT satın alma işlemi gerçekleştirmek için , herhangi bir borsaya üye olmanız gerekmektedir . Dot alım satım işlemi için , Dünya’nın en büyük borsalarından biri olan Binance üzerinden alım sıralaması aşağıdaki gibidir.

BİNANCE Üyelik İşlemi

  • İlk öncelik ile yapmanız gereken işlem borsaya kayıt olmaktır. Binance Borsasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz .
  • Açılan sayfada yer alan , E-posta ve Şifre kısmınızı doldurarak hesap oluşturma işlemine başlayabilirsiniz .
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları legal ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra DOT alım ve satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz .

Polkadot (DOT) Teknik Analiz !

Polkadot Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DOT alım-satım derecesini görebilirsiniz. DOT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]