1 Shiba Coin Kaç TL? Shiba Bugün Ne Olur?

Ciddi yükselişiyle çoğu kullanıcı sevindiren Shiba , geçtiğimiz yıllarda yakaladığı performans ile resmen bir Doge katili olarak nitelendirilmişti. Tüm kripto paralar arasında ilk 15 içerisinde yer alan Shiba popülerliğini yükselişine borçlu. Peki, bugün 1 Shiba Coin Kaç TL? Shiba Bugün Ne Olur? Shiba (SHIB) Fiyat , Grafik , Teknik Analiz , Hesaplama bu yazımızda !

1 Shiba Coin Kaç TL?

Bugün 1 Shiba kaç TL ? Shiba Coin ne kadar sorusunun cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz . Bilgi Kripto sitesinde , meme token olan Shiba ‘nın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Shiba kaç TL , ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca Shiba DolarShiba Euro karşılıklarını görüntüleyebilirsiniz.

Shiba Bugün Ne Olur? Shiba Teknik Analiz!

Shiba bugün ne olur sorusuna %100 doğru yanıt vermek mümkün değildir. Fakat kripto teknik analiz araçları sayesinde bilgi sahibi olmanız mümkündür. Shiba (SHIB) Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu SHIB alım-satım derecesini görebilirsiniz. SHIB/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır. Bu göstergeler;

Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlardır.


Shiba Canlı Grafik

Bilgi Kripto sitesinde , Shiba canlı grafik ve fiayt veri grafiğini görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . Shiba grafiği sayesinde ,Saatlik , Günlük , Haftalık , Aylık ve Yıllık gibi grafik akışını görüntüleyebilmeniz mümkündür .


Temelde Shiba Nedir?

Shiba Inu tokeni, yatırımcıların milyonlarca, milyarlarca ve hatta trilyonlarcasını cüzdanlarında tutmasına olanak tanıyan temel para birimidir. Uluslararası tanınırlığı ve meşru faydası arasında SHIB binlerce kez yükseldi ve erişimini sürekli genişletiyor. SHIB, tescilli DEX’i olan ShibaSwap’ta listelenen ve teşvik edilen ilk tokendir.

Shiba Inu, başlangıcından beri işleri farklı şekilde yaptı. Kurucu Ryoshi, 1 katrilyonluk bir tedarikle başlayarak, Uniswap’ın %50’sini kilitledi, ardından diğer yarısını, saklaması için Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e verdi. 

Shiba hakkında bilmeniz gerekenler;

  • Shiba yaklaşık 2 yıl önce 1 Eylül 202 tarihinde listelenmelere başladı.
  • İlk listelenmesinde fiyatı sadece $0.000000000082 ‘dı.
  • 28 Ekim 2021 tarihinde Vitalik Buterin ve diğer popüler kripto fenomenlerinin shiba hakkında konuşması sonuç verdi. Ve Shiba ATH rekoru olan $0.00008845 fiyat seviyesine ulaştı.
  • Buda Shiba’nın en düşük fiyat seviyesinden 6 sıfır atması ile taçlandırıldı. Shiba en düşük fiyat seviyesinden 15022203.08% oranında bir yükseliş yakalamıştı.
  • Shiba coin erken yatırımcılara ciddi bir servet bırakırken , ATH seviyesine yakın yatırım yapan kullanıcılar için can sıkıcı bir seviyeye geriledi.
  • Shiba ATH seviyesinden yazı tarihiyle 86.13% oranında bir düşüş yaşamıştır.

Shiba Nereden Alınır?

Shiba satın almak istediğiniz Global çapta lider borsalarda yer aldığını görüntüleyebilirsiniz . İşte bazı borsalar BinanceBinanceTR,  KucoinGateioHuobi .

Shiba hakkında makalelerimize göz attınız mı?