DBS, Müşterilere Kripto Para Ticareti Yapma Fırsatı Sunacak!

DBS
Abone Ol 

Singapur’un en büyük finansal holdingi olan DBS, akredite müşterilerin kripto para ticareti yapma fırsatı sağlayan DDEx platformuna erişebileceğini duyurdu. Singapur Bankası DBS, Müşterilere Kripto Para Ticareti Yapma Fırsatı Sunacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Singapur Bankası DBS, Müşterilere Kripto Para Ticareti Yapma Fırsatı Sunacak!

Sngapur bankasın DBS’nin yaptığı açıklamada, “DDEx, büyük bir banka tarafından desteklenen dünyanın ilk dijital borsalarından biri” olduğunu vurguladı. Daha önce platforma erişim yalnızca bankanın kurumsal müşterileri ve kurumsal yatırımcılarla sınırlıydı.

Yakın gelecekte, DBS müşterisi olan yaklaşık 100.000 akredite yatırımcı DDEx platformuna erişebilecek. Daha sonra, bankanın diğer akredite müşterileri de uygun erişime sahip olacaktır.

Önerilen Makaleler

DBS Tüketici Bankacılığı ve Varlık Yönetimi Başkanı Sim S. Lim şunları söyledi: “Müşterilerimizin büyümesine ve servetlerini korumasına yardımcı olan güvenilir bir ortak olarak, zamana ayak uydurmaya ve kullanıcılara aradıkları çözümlere erişim sağlamaya inanmaya devam ediyoruz.” DBS’nin perakende müşteriler için kripto para ticareti yapmak için bir platform geliştirdiğini unutmayın . Platformun bu yılın sonunda kullanıma sunulması bekleniyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.