Sandclock (QUARTZ) Nedir, Fiyat, Grafik

quartz
Abone Ol 

Sandclock Nedir? QUARTZ Coin Nedir? Quartz hangi borsalarda listeli. Quartz Fiyat Bilgisi – Quartz kaç USD, Euro, TL. Quartz Canlı Grafik

İçerik Rehberi

Sandclock Nedir?

Sandclock, blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir finansal uygulamadır. Kitleler için oluşturulmuş, ancak güçlü kripto kullanıcıları için eşit derecede faydalı, dünyanın ilk kullanıcı tarafından programlanabilen verim optimize edicisidir. Sandclock, kullanıcı mevduatlarında esneklik, otomasyon ve yüksek APY sunar. Platform kullanıcıları, sabit paralarda üretilen getiriyi mutlak kolaylık ve gönül rahatlığıyla biriktirebilir, verebilir, yatırım yapabilir ve harcayabilir.

Sandclock ekibi, sonraki 50 milyon kripto dışı kullanıcıyı Web3’e dahil etmeye odaklandı ve uyumluluk, denetimler, kullanıcı fonlarını korumak için sigorta takibi ve diğer birçok benzersiz özellik için muazzam çaba sarf etti.

QUARTZ Coin Nedir?

Quartz, Sandblock platformunun yerel ve ana kripto para birimidir.  DAO‘da yapılan teklifleri önermek ve oylamak için kullanılabilir. QUARTZ token, projenin aşağıdaki yönlerini kontrol edecektir:

 • Hazine Yönetimi: $QUARTZ sahipleri protokol tarafından toplanan ücretlerin nasıl tahsis edileceğine karar verecek.
 • Ortaklıklar: $QUARTZ sahipleri diğer protokoller ve kuruluşlarla ortaklıklar önerebilecekler.
 • Havuzlar ve Parametreler: $QUARTZ sahipleri protokolün havuzları için yeni veya mevcut parametreleri önerecek ve değiştirecektir.
 • Ancak, hepsi bu değil. Gaz maliyetleri, zincir içi yönetişimin çoğu kullanıcısını fiyatlandırdı ve katılımın azalmasına neden oldu. Bunu azaltmak ve blok zincirinden bağımsız duruşumuza sadık kalmak için Sandclock’un DAO’su Polygon‘da bulunacak.

Arz, çıkış tarihi, listelendiği borsalar aşağıda yer almaktadır.

Toplam Arz Piyasa Değeri Çıkarma Tarihi Hacim / Piyasa Değeri
100,000,000 QUARTZ $25,839,563 2021-05-09 0.0553
Dolaşımdaki Arz 24 saatlik Hacim Çıkarma Fiyatı Kriptografik Algoritma
5,186,976 QUARTZ $1,750,871 $1.00

Quartz hangi borsalarda listeli

Quartz 26 Eylül 2022, 13:00 (UTC+3) ‘de Kucoin borsasında listelenecektir. Alım-satım işlemlerinizi kucoin üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Quartz Fiyat Bilgisi – Quartz kaç USD, Euro, TL

Aşağıdaki tablo üzerinden Quartz Dolar (USD), Euro ve Türk Lirası (TL) karşılığını öğrenebilirsiniz.

 • USD
 • EUR
 • GBP
 • TRY

Quartz Canlı Grafik

Quartz canlı grafik bilgi kripto’da yer almaktadır. Grafik üzerinden tarihsel olarak yükseliş ve düşüş performansını görüntüleyebilirsiniz.

 • sandclock
 • Sandclock
  (QUARTZ)
 • Fiyat
  $0.741
 • Piyasa değeri
  $2.15 M

Konula İlgili;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.