Dört Yıl İçinde Bitcoin Fiyatı 69.000 Dolara Yükselecek!

Michael Saylor
Abone Ol 

MicroStrategy’nin eski CEO’su, önümüzdeki dört yıl içinde, ilk kripto para biriminin fiyatının, Kasım 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 doları aşacağını öne sürdü. Dört yıl içinde Bitcoin fiyatı 69.000 dolara yükselecek!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Michael Saylor: Dört Yıl İçinde Bitcoin Fiyatı 69.000 Dolara Yükselecek!

Michael Saylor (Michael Saylor), uzun bir kripto kışından korkmadığını söyledi. Bu yıl piyasadaki oldukça uzun düşüşe rağmen, işadamı birkaç yıl içinde bitcoin’in büyük bir sıçrama yapabileceğinden ve tarihsel maksimumuna ulaşacağından emin. Girişimcinin tahminine göre, önümüzdeki on yılda, piyasa değeri altınınkine eşitse, Bitcoin zaten madeni para başına 500.000 dolardan işlem görecek.

Şimdi bu iki varlığın kapitalizasyonu arasında büyük bir fark var: altın için yaklaşık 11 trilyon dolar ve bitcoin için yaklaşık 371 milyar dolar. Bununla birlikte, MicroStrategy‘nin eski CEO’su, bitcoin’in hükümetler tarafından kontrol edilmeyecek bir değer deposu olarak altının yerini almasının oldukça mantıklı olduğuna inanıyor.

Önerilen Makaleler

Yıllar geçtikçe, Sailor kendisini amiral gemisi kripto para biriminin özel bir destekçisi olarak kurdu ve MicroStrategy, en büyük Bitcoin sahiplerinden biri olarak kabul ediliyor. MicroStrategy kısa süre önce her biri 19.851 dolardan 301 BTC daha satın aldı ve varlıklarını 130.000 jetona çıkardı. Sailor, iki yıl önce yaklaşık 9.500 dolara satın aldığı 17.732 BTC’ye kişisel olarak sahip olduğunu açıkladı. Yatırımcı, bitcoin’in dört yıllık basit hareketli ortalamasına dayanarak, dibin 20.000 dolar olduğunu söyledi. Ağustos ayında Michael Saylor , uzun vadede Bitcoin’in tüm geleneksel varlıklardan daha iyi performans göstereceğini belirtti.

Bu nedenle girişimci, yatırımcıları tüm altınları satmaya ve bitcoin almaya çağırdı.  Haziran ayında MicroStrategy’nin 1,2 milyar dolar kaybettiğini hatırlayın , bu, likidite eksikliği nedeniyle birkaç kripto alacaklısının iflasıyla daha da kötüleşen kripto para piyasasının düşüşünden kaynaklanıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.