Stablecoin’leri Düzenleyen Yeni Yasa Tasarısı- 5 Yıla Kadar Hapis Cezası!

Stablecoin yeni yasa
Abone Ol 

ABD Temsilciler Meclisi’ne, TerraUSD gibi algoritmik istikrarlı paraların oluşturulmasını iki yıl boyunca yasaklamayı teklif eden yeni bir yasa tasarısı sunuldu. ABD’de Tanıtılan Stablecoin’leri Düzenleyen Yeni Yasa Tasarısı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

ABD’de Tanıtılan Stablecoin’leri Düzenleyen Yeni Yasa Tasarısı!

ABD’li milletvekilleri TerraUSD’nin (UST) çöküşünün tekrarlanma olasılığı konusunda endişeli görünüyor. Tasarı, fiyatı diğer kripto para birimleri tarafından desteklenen ve algoritmalar kullanılarak hesaplanan algoritmik sabit paraların, tokenların oluşturulmasını yasaklamayı teklif ediyor.

Belge ayrıca, ABD Hazine Bakanlığı (OSC) ve ABD Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC) altındaki Döviz Kontrol Ofisine stablecoin ihraççılarına düzenleme yetkisi vermeyi teklif ediyor. Uygun onay olmadan bir stablecoin çıkarmak, 5 yıla kadar hapis cezasına ve 1 milyon dolara kadar para cezasına çarptırılabilir.

Önerilen Makaleler

Kripto para birimlerini anlayanlar, Terra’nın diğer tüm sabit paraları temsil etmediğini, Celsius’un tüm DeFi alanına eşit olmadığını ve Three Arrows Capital’in blok zinciri teknolojisi için geçerli olmadığını biliyor. Ancak milletvekillerinin bunu anlaması çok zor, çünkü sosyal ağ Twitter’ın kullanıcılarından biri, “ kripto paralar kötü, ölesiye düzenlenmeli” demek çok daha kolay.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.