XDC Network Nedir ? XDC Coin Kaç TL ?

xdc nedir
Abone Ol 

XDC Network (  Xdc coin ) , küresel ticaret ve finans için kurumsal düzeyde hibrit blok zinciri üreten XinFin ağına güç sağlayıcısı olması için üretilmiş kripto para birimi olarak bilinmektedir. XinFin uluslararası ticaret ve finans odaklı bir Hibrit Blockchain teknoloji şirketidir. Hibrit denmesinin sebebi public ve private blockchain’in avantajlarından yararlanmasıdır diyebiliriz . Peki tam olarak XDC Network Nedir ? XDC Coin Kaç TL ? XDC Network Toplam Arz ! XDC Coin Nereden Alınır ? XDC Coin Nereden Alınır ?

XDC Network (  Xdc coin ) Nedir ?

XDC Network (  Xdc coin ) , küresel ticaret ve finans için kurumsal düzeyde hibrit blok zinciri üreten XinFin ağına güç sağlayıcısı olması için üretilmiş kripto para birimi olarak bilinmektedir. XinFin uluslararası ticaret ve finans odaklı bir Hibrit Blockchain teknoloji şirketidir. Hibrit denmesinin sebebi public ve private blockchain’in avantajlarından yararlanmasıdır diyebiliriz .XDC protokolü, akıllı sözleşmeleri, 2000TPS’yi, 2 saniye işlem süresini, KYC’yi Ana Düğümlere destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. XDC Zinciri , ‘yüksek düzeyde ölçeklenebilir, güvenli, izinli ve ticari sınıf’ bir blok zinciri ağı oluşturmak amacıyla XinFin Delegated Proof of Stake kullanmaktadır. XinFin kendi çıkarttığı kripto para birimi XDC coin ile Özel Ağ Barındırma, Akıllı Sözleşmeler Yürütme, Cüzdanı kullanma ve Çapraz zincir işlemleri konusunda ayrıcalıklar tanımaktadır. Küresel ticaret ve finansı destekleyen blockchain ağı. Ethereum alt tabanından çıkıp kendi platformuna geçen Xdc coin ayıca stake edilerek faiz kazanma fırsatı sunmaktadır.

Xdc coin XDPoS Sistemi Nedir ? 

XinFin Delegated Proof of Stake (XDPoS), Blockchain’in ölçeklenebilirlik sorunlarına zarif, sağlam ve pratik olarak kanıtlanmış bir çözüm olarak bilinir. Blockchain’deki ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunlarını çözmektedir. XDPoS, bir PoW sistemini bir güvenlik temel katmanı olarak tutarken, yine de Katman 2 veya Katman 3 güvenliği olarak kullanılabilir. Mevcut blok zinciri ağlarının en önemli sorunu olan ademi merkeziyetçilik, güvenlik ve ölçeklenebilirlik elde edilmesine  yardımcı olmaktadır. Dijitalleştirme, Tokenizasyon ve ticari işlemlerin anında çözülmesini sağlayan, verimliliği artıran ve karmaşık FX altyapılarına olan bağımlılığı azaltan Global Ticaret ve Finans için Birlikte Çalışabilir Blok Zinciri Ağı , finansal kurumlar için likidite yönetiminde daha fazla esneklik sağlar.

XDC Coin Nereden Alınır

XDC Network Toplam Arz !

XDC Network Toplam Arz  : 37.701.811.259 XDC ‘dir.

XDC Coin Kaç TL ?

Önerilen Makaleler

XDC Coin Nereden Alınır ? XDC Coin Nereden Alınır ?

XDC Network almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. XDC Network   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. XDC Network Nedir ? XDC Coin Kaç TL ? XDC Network Toplam Arz ! XDC Coin Nereden Alınır ? XDC Coin Nereden Alınır ?

  • XDC Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.