Binance Birikim Nedir ? Binance Esnek Birikimler !

binance birikim
Borç Vermenin ve Kazanmanın kolay yolu. Binance borsasında iki tür borç verme ürünü vardır: Sabit Birikimler ve Esnek Birikimler. Peki tam olarak , Binance Birikim Nedir ? Binance Esnek Birikimler ! 

Binance Birikim Nedir ?

Binance Birikim , Binance’in kullanıcılarına kredi ve faiz kazanma olanağı sağladığı bir finansal bir üründür. Kullanıcılar, yatırımcılar kullanılmayan kripto varlıklarını Binance Margin’e ödünç vererek faiz ( pasif gelir ) kazanabilirler. Esnek birikimler şifrelenmiş tasarruf hesabınızdır. Faiz kazanmak için kripto para aboneliğinizi kullanın ve fonlarınızı istediğiniz zaman, günlük faiz oranlarında esnek bir şekilde kullanabilir ve aynı anda para yatırabilirsiniz.

Önerilen Makaleler

binance birikim nedir

Binance Esnek Birikimler ! 

Esnek birikimler şifrelenmiş tasarruf hesabınızdır. Faiz kazanmak için kripto para aboneliğinizi kullanın ve fonlarınızı istediğiniz zaman, günlük faiz oranlarında esnek bir şekilde kullanabilir ve aynı anda para yatırabilirsiniz. Sabit Birikimler önceden belirlenmiş bir süre ve getiri oranıyla fonlarınızı kilitler. Buna karşılık, Esnek Birikimler ise yatırdığınız fonları istediğiniz zaman çekebilmenize olanak verir. Ancak getiri oranı zamanla değişir. Fonlarınıza erişim esnekliğiniz olduğu için, getiri oranları Esnek Birikim ürünlerinden daha düşük olacaktır. 

Esnek Birikimler  koşulları nedir?

Ortalama yıllık getiri: Ortalama yıllık getiri (APR), son 7 gündeki faiz oranının 365 ile çarpımı olan ortalama günlük faiz oranını kullanır. Bu, hak ettiğiniz günlük faize karşılık gelir ancak gerçek faizlerle aynı değildir.

Binde faiz: En son günlük faiz oranına göre bin kripto varlığı başına günlük faiz.

Abonelik ve geri alma hakkında

  • Esnek Birikimlere istediğiniz zaman abone olabilir ve geri alabilirsiniz; fonlar eş zamanlı olarak yatırılır.
  • Abonelik ve geri alma, her gün 00:10-23:50(UTC) saatleri arasında açılacaktır.
  • Faiz, abonelik gününden sonraki gün hesaplanacaktır; abonelik günü sayılmayacaktır. Dağıtım, abonelik gününden sonraki ikinci gün yapılacaktır.
  • Abonelik gününde, varlıkları geri alma için hızlı ya da standart geri almayı seçebilirsiniz.
  • Standart geri almada, tüm miktarı yalnızca geri almanın ikinci gününde 00:00’da (UTC), kazanılan faiz ile birlikte alırsınız. Geri alma günü faiz hesaplama süresine dahilse, faiz hesaplama işlemi sebebiyle fonların yatırılmasında gecikmeler olabilir.
  • Hızlı geri almada, yatırdığınız tüm dijital varlıkları faiz olmadan geri alma gününde alırsınız.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.