Solana Art Nedir ? Solana Nft Marketplace !

SOLANA NFT MARKETPLACE
Abone Ol 

2021 yılında Kripto Para sektörüne NFT ‘ler damga vurdu . NFT  , ingilizce bir cümle olan Non-Fungible Token cümlesinin kısaltmasıdır . Türkçe karşılığı , Değiştirilemez Jeton olsa da , kelime anlamı başka bir eşi , kopyası , dahi bulunmayan dijital sanat eserleridir . Peki tam olarak , Solana Art Nedir ? Solana Nft Marketplace ! Solana Art Nasıl Kullanılır ? Solana Art Nasıl Çalışır ?

Solana Art Nedir ?

Solanart, herkesin Solana tabanlı NFT’leri almasına veya satmasına izin veren Solana ağına dayalı tam teşekküllü bir NFT pazarıdır. Solanart, sanatçıları ve yaratıcıları, sanatlarını paylaşmaları için güvenilir bir pazar yeri sağlayarak tanıtmaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Solana Art Nasıl Çalışır ?

NFT’nizi satışa koyarken, pazaryeri programına ait bir ‘Geçici Hesap’ta saklanır ve satış verilerini saklayan bir veritabanına eklenir. Birisi NFT’nizi satın aldığında, program SOL tutarını alıcıdan satıcıya aktarır ve ardından alıcıya gönderilen NFT’nin kilidini açar. Solanart hem zincir içi hem de zincir dışı verileri kullanır. Zincir dışı veriler bir veritabanında saklanır ve ana sayfada satılık tüm NFT’leri görüntülemek için kullanılırken, zincir üstü veriler NFT’yi tek tek görüntülerken veya ‘Satılık NFT’lerim’ bölümünden kullanılır. ‘Cüzdan’ sekmesi. Ana sayfa için veritabanını kullanma seçimi, tüm NFT’lerin nitelik, fiyat, en eski veya en yeni satışlar vb. Zincir üstü veriler, güvenli ve merkezi olmayan bir deneyim sağlar. Aslında, pazar yeri tamamen dağıtılmış olabilir, ancak satılık binlerce NFT’yi işlemek ve bunları ana sayfada filtrelerle görüntülemek, Solana Ağı’ndaki istek sınırlaması nedeniyle şu anda bir seçenek değildir.

solana art nasıl kullanılır

Önerilen Makaleler

Solana Art Nasıl Kullanılır ?

Solana Art kullanış açısından çok basit ve kolaydır. Solanart ‘da NFT alım satım işlemleri için ;

  • İlk olarak, bir Solana cüzdanı oluşturmalısınız.
  • Phantom https://phantom.app/ kullanmanızı öneririz , ancak Sollet https://www.sollet.io/ kullanabilirsiniz .
  • Tarayıcınız için bu cüzdan uzantılarından birini indirin (Google Chrome önerilir). FTX (önerilir), Binance veya Coinbase gibi bir borsada SOL satın alın ve cüzdanınızın genel adresine gönderin.
  • Cüzdanınızı yükledikten sonra https://solanart.io/ adresine gidin .
  • Sağ üst köşedeki ‘Cüzdanı bağla’ düğmesine dokunarak cüzdanınızı bağlayın.

Solana Art ‘da NFT Nasıl Satılır ?

  • NFT ‘nizi Solana Marketplace ‘de listelemek için ,
  • İlk olarak, sağ üst köşedeki ‘Cüzdanı Bağla’ düğmesini kullanarak cüzdanınızı bağlayın.
  • Cüzdan’ sekmesine tıklayın ve şimdi satışa sunabileceğiniz NFT’leri görmelisiniz. ‘Sat’ üzerine tıklayın ve bir açıklama ekleyin (lütfen maksimum 50 karakter olarak ayarlandığını unutmayın).
  • NFT’nizi listelemek istediğiniz fiyatı SOL olarak girin. Lütfen binleri ayırmak için virgül veya nokta kullanmamayı unutmayın (örneğin: NFT’nizi 2000 SOL karşılığında satmak istiyorsanız, ‘2.000’ veya ‘2.000’ yerine ‘2000’ girin). ‘SAT’ seçeneğine tıklayın .
  • Cüzdanınızın açılır penceresinde işlemi onaylayın ve işlemin gerçekleşmesi için birkaç saniye bekleyin.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.