Wanderlust Coin Nedir ? WANDER Coin Nasıl Alınır ?

Wanderlust Coin Nasıl Alınır

Wanderlust Binance akıllı zincir ağı üzerine inşa edilmiştir. Wanderlust ekosisteminde gezginlerin seyahatlerini dijitalleştirme ve merkezi olmayan platformun benzersiz bir kimlik yaratmanın yolunu sunan NFT jeneratörü de dahil olmak üzere yenilikçi ürünleri  kapsamaktadır. Peki , Wanderlust Coin Nedir ? WANDER Coin Nasıl Alınır ?  WANDER Coin Kaç TL ?  WANDER Coin Nasıl Alınır ? Wanderlust Coin Toplam Arz ! 

WANDER Nedir

Wanderlust Coin Nedir ?

Wanderlust , ölçüt oluşturma vizyonu ile üst düzey ve lüks seyahat hediyelerini oluşturan bir seyahat platformudur. WANDER ‘ in amacı seyahat ihtiyaçları ve konaklama için çözümüm yanı sıra bütün dünyada geçerli olacak ve herkes tarafından bilinen kripto para jetonu oluşturmaktır. Wanderlust Binance akıllı zincir ağı üzerine inşa edilmiştir. Wanderlust ekosisteminde gezginlerin seyahatlerini dijitalleştirme ve merkezi olmayan platformun benzersiz bir kimlik yaratmanın yılunu sunan NFT jeneratörü de dahil olmak üzere yenilikçi ürünleri  kapsamaktadır. Wanderlust ekosisteminin ürün ve hizmetlerine erişim aracı olarak yerel yardımcı program WANDERLUST’ı ($Wander) entegre etmektedir.

Wanderlust Coin Toplam Arz !

CoinMarketCap sıralamasında şuan ki yeri 3101. Wanderlust Toplam Arz : 1.000.000.000.000.000 WANDER ‘ dir.  Dolaşan arz ve Maksimum arz ile ilgili herhangi bir veri paylaşımı yapılmamıştır.

Önerilen Makaleler 

WANDER Coin Nasıl Alınır ?

Wanderlust Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. WANDER Coin Kaç TL ?  WANDER Coin Nasıl Alınır ? Wanderlust Coin Toplam Arz ! WANDER Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  şuan sadece PancekeTakas borsasın da yer aldığını görebilirsiniz. Borsaya kayıt işlemeleri ise

  • Sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.