Student Coin Ön Satış Fiyatına Geriledi ! STC Coin !

student coin

Student Coin , ön satışı 120 basamak olarak tamamlandı . İlk kademe fiyatı 0,005 USD , son kademe fiyatı ise 0,022 USD olarak tamamlandı . Borsa listelemelerinin ardından Student Coin en yüksek ,  0,07 USD fiyatını gördü . Student Coin an itibari ile , tüm zamanların en yüksek fiyatının %90 ‘ı geçkin bir şekilde düşerek , ilk kademe fiyatına doğru geriledi. Student Coin Ön Satış Fiyatına Geriledi ! STC Coin ! Student Coin Nedir ? Student Coin Düşüyor !

stc coin

Student Coin Nedir ?

Student Coin , Blockchain teknolojisi ile kurulmuş , bir sistem ağı ve ekosistemdir. Studentcoin  kullanıcılara , NFT ve DeFi tokenlerini oluşturma ve yönetme imkanı sunmaktadır. Bu ekosistemde kullanıcılar , kendi tokenlerini ,  tokenize edebilmektedirler . Stc Coin , modern eğitim sistemleri ve çoklu üniversite blok zinciri ağı ile dünya çapındaki üniversiteleri birbirine bağlayabilmektedir. Projenin görevi, tokenleri ve blok zincirini ana akıma koymaktır. Student Coin, geniş ölçekte gerçekleştirilmesine izin veren ilk platformdur. Burada Stc coin ‘in ana amacı , öğrencilere ve girişimcilere kendi tokenleri sayesinde fon oluşturabilmek . Ayrıca Studentcoin , kendi borsasını inşa etmektedir.

 

Student Coin Ön Satış Fiyatına Geriledi !

Studentcoin fiyatı, son 7 gün içinde %13,79 düştü. Fiyat son 24 saat içinde %5,16 düştü. Fiyat, sadece son bir saat içinde %0,83 düştü. Güncel fiyat, STC başına $0,006313. Student Coin, $0,07 ile tüm zamanların en yüksek değerinin %90,98 altında.Güncel dolaşımdaki arz 5.322.747.502 STC. Kripto Para yatırımlarında , her ön satışa girmek doğru bir tavır değildir . Ön satışlara girer iken , yatırımcıların dikkat etmesi gereken hususlar vardır . Bunlardan en önemlisi projenin arkasında ki ekip , projeyi destekleyen iş ortakları , projenin alt yapısı , projenin fayda analizi gibi unsurlara dikkat etmek gerekiyor. Student Coin ekibi , projenin ilk kademelere düşmesine karşın herhangi bir açıklama yapmaz iken , bu ay içerisinde Coin Market Cap ‘de yer alan ilk 10 borsadan biri ile anlaşma yapacaklarını açıkladı . Ayrıca Student Coin ekibi , yine kendi projeleri olan SMT Token ön satışında 36. Fazı geçmiş durumdalar  .

Not : Yer alan veriler , makale tarihi itibarı geçerlidir. Veriler değişkenlik gösterebilir .

 

Student Coin Neden Düşüyor ?

Uzmanlara göre Student Coin’in düşmesine neden olan bir çok faktör bulunuyor . İşte o faktörler ;

  • Student Coin ön satışında abartılı bir şeklide dağıtılan Referans kazançları
  • Referans kazançlarına herhangi bir kilit vurulmamasından dolayı , referans kazanç sahiplerinin satış işlemi gerçekleştirmesi .
  • SMT Token , ön satışını , Student Coin ile yapılmaması .
  • Kullanıcıların , Student Coin’in ön satışlardan para topladığı iddiası .
  • Ekibin ana projeden ziyade , başka ön satışlara odaklanması .
  • Önerilen Makale : dYdX Coin Nedir ? dYdX Coin Nasıl Alınır ? dYdX Kaç TL ?

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.