Waves Coin Nedir ? WAVES Coin Kaç TL ?

WAVES Nedir

Waves , Scorex çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Rusya merkezli , merkeziyetsiz ve geniş kapsamlı bir borsa platformudur . Platformun ana hedeflerinden birisi ise ; kullanıcılara istikralı bir blockchain ağı sunmak ve herhangi bir sorun yaşamadan , bloklu para birimi üzerinden uygun fiat para birimi ile transfer imkanı sağlamaktadır. WAVES Coin kurucusu ise Ukrayna doğumlu bilim insanı  Alexander Ivanov’dur. Peki , Waves Nedir ? WAVES Coin Kaç TL ? WAVES Coin Canlı Fiyat ? WAVES Coin Nasıl Alınır ? WAVES Coin Toplam Arz ! 

Waves Coin Nedir ?

Waves , Scorex çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Rusya merkezli , merkeziyetsiz ve geniş kapsamlı bir borsa platformudur . Waves‘ in en baştan beri amacı , süreçleri iyileştirmek veya yeni hizmetler oluşturmak için blok zinciri kullanmak isteyen potansiyel iş müşterilerine hitap etmektir. Platformun ana hedeflerinden birisi ise ; kullanıcılara istikralı bir blockchain ağı sunmak ve herhangi bir sorun yaşamadan , bloklu para birimi üzerinden uygun fiyat para birimi ile transfer imkanı sağlamaktadır. WAVES Coin kurucusu ise Ukrayna doğumlu bilim insanı  Alexander Ivanov‘dur ve 2016 yılında piyasa sürülmüştür.

Waves sayesinde kendi kripto paranızı , akıllı kontrat programlaması yapılmadan piyasaya sürülmesine imkan sağlamaktadır. Bunu yerine token’larınızı script aracılığı ile Waves  blok zincirlerinde işleyen hesaplar üzerinden çalışmaktadır. Öyle ki , bu durumda akıllı kontrat programcılığı yapmanıza gerek kalmamaktadır. Waves Coin’ de diğer kripto paralar gibi Blockhain altyapısını kullanmaktadır. Fakat diğer kripto paralardan ayıran bir kaç özelliği nedeniyle, Blockhain’e kesin olarak ihtiyaç duymamaktadır. Kripto para madenciliği çok popüler bir hal almış olmasına rağmen Waves Coin ‘ de madencilik yapılmamaktadır.

WAVES Coin Kaç TL ? – WAVES Coin Canlı Fiyat !

Waves Coin Toplam Arz : 106.131.850 WAVES ‘dir.

WAVES Coin Nasıl Alınır ?

Waves Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Waves Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan ,OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . WAVES Coin Canlı Fiyat ? WAVES Coin Nasıl Alınır ? [stextbox id=’warning’ caption=’OKEX %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox] 

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
DYZ Coin Nasıl Alınır ? DyzToken !
 MOVR Coin Nasıl Alınır ?
DogeZoo Coin Nedir ? DZOO Coin Toplam Arz !
Fetch.ai Coin Nedir ? FET Coin Kaç TL ?
The Sandbox Coin Nedir ? SAND Kaç TL ?
İnter Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! İnter Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.