Outer Ring Nedir ? EXO Coin Analiz , Yorum Ve Geleceği !

exo coin
Abone Ol 

Galaksinin ve kaynaklarının kontrolü için savaşan beş ırk ve üç grup . Peki siz  hangi taraftasın . Outer Ring Nedir ? EXO Coin Analiz , Yorum Ve Geleceği ! EXO Coin Nedir ?

Outer Ring Nedir ?

Outer Ring, kapsamlı bilgi ve token tabanlı ekonomi sistemine sahip bir SCIFI MMORPG’dir. Outer Ring ekosistemi, oyun özelliklerinin toplamından daha fazlasıdır. Ayrıca yerleşik bir pazaryeri, oyun içi mağazalar, bölgeler ve gezegenler arasında merkezi olmayan değişim fırsatları, oyuncudan oyuncuya satışlar, bir müzayede evi, oyun içi reklam alanları ve mağazacılık vardır. Bu özellikler, Outer Ring’in oyuncuların oynamaya başlamadan önce ilk yatırım yapmalarını gerektirmeyen freemium modelinin bir parçasıdır.

Video oyununun iş modeli, projenin özel ve kamu satışının farklı aşamalarında tüm katılımcılar için erken erişim ile FREEMIUM’dur. Oyunun ekonomik sistemi, oyunun web sitesine entegre edilmiş bir DEX aracılığıyla veya oyuncu etkileşimi yoluyla oyun içi ve oyun dışı satın alımlar yapma imkanıyla, kazanmak için oyna’ya dayanmaktadır.

EXO Coin Nedir ?

EXO Coin , Outer Ring platformunun ana belirtecidir . EXO , oyun içi alışverişlerde , eşya geliştirme , seviye güçlendirme , staking , borsa ticaretlerinde kullanılacak olan oyna – oyna kazan türünden bir kripto para birimidir .

outer ring yorum

EXO Coin Analiz !

Outer Ring ana belirteci olan EXO daha borsa listelemeleri gerçekleştirmemektedir . Listeleme sonrası , EXO Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu EXO Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. EXO /USDT için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Analiz eklentisi güncellenecektir .

Önerilen Makaleler

EXO Coin Yorum Ve Geleceği !

Metaverse ! Neredeyse çağımızın en popüler kelimesi haline geldi . Hatta o kadar popüler haldeki , devletler bile Metaverse projelerini tanıtımını yapıyorlar . 2022 yılına geldiğimiz şu dönemde , Metaverse projelerinin popüler olması kullanıcıları şaşırtmayacaktır . Bunun en ön önemli nedenlerinden biri , Metaverseyi , Facebook , Google ve büyük şirketlerin benimsemesi , bu teknolojinin önümüzdeki uzun yıllar boyunca hayatımızda olacağının bir göstergesi .

Outer Ring platformun ve EXO Coin gelişimi için kullanıcılara yol haritası belirtmiştir . Yol haritası bir projenin daha sonraki gelişim ve büyüme aşamalarını içermektedir . Projenin yol haritasını resmi web sitesinde inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.