Stader Labs Nedir ? SD Coin Yorum , Analiz ve Geleceği !

stader labs nedir
Abone Ol 

Coinlistte ön satışa sunularak , büyük bir popülarite yakalayan , Stader Labs Nedir ? Stader Token ( SD Coin ) Yorum , Analiz ve Geleceği ! SD Coin Nedir ?

Stader Labs Nedir ?

Stader, Terra, Solana, Ethereum, Fantom, Hedera, Polygon dahil olmak üzere birden fazla zincirde yerel akıllı sözleşmeler oluşturuyor ve büyümek ve ödüllerle getiri yönlendirmesi,  stake etme, fırlatma rampaları, oyun ve daha fazlası gibi çözümler geliştirmek için ekonomik bir ekosistem kurmaktadır. Stader’in modüler akıllı sözleşmeleri, üçüncü tarafların bileşenlerinden yararlanabilmeleri ve özel çözümler üretebilmeleri için oluşturulmuştur.

Stader, Terra’da iki staking ürünü piyasaya sürdü: Basitleştirilmiş stake etme (Stake Pools) ve Liquid stake etme (LunaX). 23 Kasım 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana, bu çözümler Terra’nın DeFi ekosisteminde önemli bir ivme kazandı

Stader Token ( SD Coin ) Nedir ?

SD Coin , tercihli delegasyonlar, kesinti sigortası, ödüller ve indirimler, yönetişim ve SD altyapısına geliştirme erişimi dahil olmak üzere $Stader ekosisteminde çeşitli temel yardımcı programlara sahiptir. SD Token ön satış fiyatının 1 SD = 4.5 USDT olarak arz sunulmuştur .

Proje Adı : StaderLabs
Token Adı : SD Token
Toplam Arz : 150.000.000
Fon Toplama Miktarı : 6.000.000

Stader Token ( SD Coin ) Nedir ?

Stader Labs ( SD ) Coin Yorum Ve Geleceği !

Stader Labs platformu , Coinlist ile ön satış gerçekleştirerek büyük bir ivme yakalamıştır. Bildiğiniz üzere piyasada her gün neredeyse yüzlerce ön satış yapılmaktadır . Bu ön satışların çoğunluğu iyi niyetli değildir . Fakat Coinlist platformu sadece eşsiz ve nadir projelere yer vererek , projelerin gelişmesine ve daha fazla kitleye ulaşmasına imkan tanımaktadır . SD Coin için , borsa listelemeleri büyük önem taşımaktadır . Ayrıca projenin Huobi Ventures ve Coinbase Ventures gibi yüksek düzey sponsorları bulunması başlangıç için büyük bir adım olarak görülebilir .

Stader Labs ( SD ) Coin Analiz !

StaderLabs ön satış sürecini çok yakın zamanda tamamlamıştır . Tüm veriler ve listelenme gerçekleştikten sonra , TV teknik analiz grafiği güncellenecektir . SD kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu SD alım-satım derecesini görebilirsiniz. SD /USDT için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.