yeni çıkacak coinler

KALAO Token (KLO) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıKALAO Token
sembolKLO
Başlangıç ​​tarihiEylül 11, 2021
Bitiş tarihiEylül 28, 2021
ülkeN / A
platformAvalache
Sponsor
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor ! Kalao Nedir ?

Avax , altyapısında geliştirilen , Kalao Token , Bounty kapsamında , ilk 1000 kullanıcıya ücretsiz KLO Token dağıtacak. İlk 1000 sıraya girebilmek için verilen basit görevlerin yerine getirilmesi gerekiyor. Peki tam olarak , Kalao Token Nedir ? KLO Token Nedir ? Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor !

Kalao Token Nedir ? KLO Token Nedir ?

Kalao Token, Avalanche (Avax) altyapısı üzerinde geliştirilmiş bir proje Tokenidir ve ayrıca Avax tarafından da desteklenmektedir. Kalao, 3 farklı ekosistemi senkronize etmeyi planlıyor. Bunlar NFT Market, Kalao Gallery ve Kalao Community'dir. Marketplace altyapısı, kullanıcıların NFT'ler oluşturmasına, satın almasına, satmasına ve toplamasına olanak tanır. Kalao, Avalanche blok zincirini temel alır ve sorunsuz bir deneyim sağlamak için hız, düşük ağ ücretleri ve güvenlik kullanır. Kalao'nun sanal dünyasını satın alın ve alın. Kişiselleştirilmiş 3D galerinizde NFT koleksiyonunuzu alın ve görüntüleyin. Kalao pazarı ile tamamen entegre! Bridge Kalao NFT ekosistemimiz, gerçek kullanım durumlarında sınırsız potansiyel uygulamaya sahiptir. Çok kişinin katılımıyla benzersiz bir sanal ortamda sanat eserinizi sergileyebilir, lüks ürünler satabilir, etkinlik biletleme çerçevelerini ve canlı yayınları kullanabilirsiniz.

Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor !

Kalao Token , ön satış aşamasında , ciddi bir rakamı kullanıcılara bonus olarak dağıtıyor . Yapmanız gereken Kalao tarafından verilen görevleri doğru ve düzgün bir şekilde tamamlamak. Görevler çok basit olup , takip et beğen tarzındadır. Kalao Bonus kazanmak için yapmanız gerekenler ;

  • Kalao bounty bölümüne BURADAN giriş yapın.
  • Daha sonra açılan sekmede , sizden istenen Mail adresini girin.
  • İşlem sonrası mail adresine gelen doğrulama kodundan sonra , kayıt işlemi tamamlanacaktır.
  • Kayıt işlemi tamamladıktan sonra , görev yapma durumuna göre sıralama alacaksınız .
  • İlk 1000 sıradakiler , ciddi ödül kazanacaktır.

kalao bonus bounty

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.