ZEON Coin Nedir ? ZEON Coin Nasıl Alınır ?

ZEON Nedir

ZEON  2018 Yılında piyasaya sürülmüş kripto para birimidir ve  finansal hizmetler için merkezi olmayan bir ekosistemdir. Blockchain teknolojisi içerisinde ölçeklenebilir ve güvenli bir platformdur. Peki tam olarak, ZEON Coin Nedir ? ZEON Coin Kaç TL ? ZEON Coin Nasıl Alınır ? ZEON Coin Toplam Arz ! ZEON Coin Canlı Fiyat ! 

ZEON Coin Nasıl Alınır

ZEON Coin Nedir ?

ZEON  2018 Yılında piyasaya sürülmüş kripto para birimidir ve  finansal hizmetler için merkezi olmayan bir platformdur. Blockchain teknolojisi içerisinde ölçeklenebilir ve güvenli bir platformdur. ZEON  altyapısı Ethreum’dur ve işlemleri hızlı gerçekleşmesini sağlayan bir altyapıya sahip olmakla beraber Finansal Hizmet platformu deFi’dir. ZEON kullanıcıların mevduat yoluyla dijital varlıklara günlük faiz kazanmalarını hedeflemektedir. Ayrıca insanlar için güvenli yatırımlar sağlayarak kriptoda küresel problemleri çözümlemeyi hedeflemektedir.

ZEON Cüzdan  Google Chrome, iOS ve Android’e yüklenebilen Ethereum ve Bitcoin cüzdanıdır. Proje Zeon jetonun geleneksel para gibi kullanılması için ilerleyen yıllarda temassız ödeme kartı sunmayı hedeflemektedir.

ZEON Coin Toplam Arz !

ZEON Coin Toplam Arz: 50.000.000.000 ZEON ‘ dır.

Önerilen Makaleler

EpochToken Coin Nedir ? EPH Coin Nasıl Alınır ?

Wanderlust Coin Nedir ? WANDER Coin Nasıl Alınır ?

Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor ! Kalao Nedir ?

İnter Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! İnter Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ?

ZEON Coin Nasıl Alınır ?

ZEON Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. ZEON Coin Nedir ? ZEON Coin Kaç TL ? ZEON Coin Nasıl Alınır ? ZEON Coin Toplam Arz ! ZEON Coin Canlı Fiyat ! 

ZEON Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , şuan Hotbit ve P2PB2B borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • Sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.