Farfetch, Ödemeler için Kripto Varlıklarını Kabul Ediyor

Farfetch kripto kabül
Abone Ol 

İngiliz-Portekizli lüks moda perakendecisi Farfetch,  yakında kripto varlıklarını kabul edeceğini söyledi. Farfetch, Bitcoin, Ethereum ve Binance (BNB) Coin dahil olmak üzere yedi farklı kripto varlığını kabul edecek ve özellik, belirli müşterilere sunulacak ve ardından genel halka genişletilecektir. Farfetch, Ödemeler için Kripto Varlıklarını Kabul Ediyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Farfetch, Ödemeler için Kripto Varlıklarını Kabul Ediyor!

Lüks ve üst düzey moda evleri, dijital para birimleri dünyasına ve takas edilemez tokenler (NFT‘ler) gibi blok zincir konseptlerine ayak uyduruyor. Mayıs ayının ilk haftasında lüks moda evi Gucci , perakende mağazalarının mal ve hizmetler için kripto kabul edeceğini duyurdu . Şimdi, lüks moda perakendecisi Farfetch, işletmenin Market Watch’a Alman merkezli bir kripto platformu olan Lunu ile ortak olduğunu açıkladığı için kripto varlıkları kabul etmeyi planlıyor .

Farfetch, Lunu’nun satış noktası altyapısından yararlanacak ve firmaya göre, kriptoyu kabul etme kararı, halihazırda Lunu’nun teknolojisini kullanan Milano, Paris ve Londra’daki Off-White mağazalarından kaynaklandı. Farfetch, başlamak için yedi farklı kripto varlığını kabul edecek ve özelliğin beta testi, beyaz listedeki müşterilerle başlayacak. Bu yılın ilerleyen saatlerinde Farfetch’in kripto kabulü, testlerden sonra ABD, İngiltere ve Avrupa’ya genişleyecek.

Önerilen Makaleler

Lüks mal satıcıları geçen yıl kriptoya yöneldi. Örneğin, hem lüks müzayede evleri Sotheby’s hem de Christie’s ödemeler için kripto varlıkları kabul ediyor. İtalyan lüks markası Michele Franzese Moda , bu yıl kripto varlıkları kabul edeceğini açıkladı ve Lüks saatçi Franck Muller de kriptoyu kabul ediyor . Farfetch’in sahip olduğu perakende zincir mağazası Browns’ta kripto para birimleri de kabul edilecek.

Farfetch’in ödemeler için dijital para birimlerini kabul ettiğiyle ilgili haberler, lüks perakendecilerin kripto varlıklarını kabul etmelerini sağlamak için Lunu ile ortaklık kuran kripto çözümleri şirketi Ripple‘ı takip ediyor. Lunu’nun ürün direktörü Rajesh Madhaiyan 7 Haziran’da “Lüks perakendeciler için en son trendleri takip etmek hayati önem taşıyor ve ödemeler söz konusu olduğunda en büyük yenilik gelişen kripto sahnesinden geliyor” dedi. Lunu’ya göre, bu perakendeciler sayıları sürekli artan yeni, daha genç, daha varlıklı kitlelere erişiyor.”

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.