Terra (LUNA) Coin Analiz , Yorum , Geleceği Ve Fiyat Tahmini

Abone Ol 

Tüm kripto varlıklar arasında ilk 10 içerisinde yer almayı başaran , Terra (LUNA) Coin Nedir ? Terra (LUNA) Coin Analiz , Yorum , Geleceği Ve Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 

Terra (LUNA) Coin Nedir ?

Terra protokolü, algoritmik sabit paralar için önde gelen merkezi olmayan ve açık kaynaklı kamu blok zinciri protokolüdür . Açık piyasa arbitraj teşvikleri ve merkezi olmayan Oracle oylamasının bir kombinasyonunu kullanan Terra protokolü, herhangi bir fiat para biriminin fiyatını tutarlı bir şekilde izleyen sabit paralar oluşturur. Kullanıcılar, tamamı Terra blok zincirinde anında Terra sabit paralarını harcayabilir, kaydedebilir, takas edebilir veya değiştirebilir. Luna, sahiplerine bahis ödülleri ve yönetim gücü sağlar. Terra ekosistemi, hızla genişleyen bir merkezi olmayan uygulamalar ağıdır, Terra için istikrarlı bir talep yaratır ve Luna’nın fiyatını arttırır.

Terra ve Luna

Protokol, Terra ve Luna olmak üzere iki ana tokenden oluşur.

 • Terra : Fiat para birimlerinin fiyatını takip eden stabil paralar . Kullanıcılar Luna’yı yakarak yeni Terra’yı basarlar. Stablecoinler, fiat muadilleri için isimlendirilir. Örneğin, temel Terra sabit para birimi, IMF’nin TerraSDR veya SDT adlı SDR’sinin fiyatını izler. Diğer sabit para birimleri arasında TerraUSD veya UST ve TerraKRW veya KRT bulunur. Tüm Terra mezhepleri aynı havuzda bulunur.
 • Luna : Terra protokolünün, Terra’nın fiyat oynaklığını emen yerel stake token’ı. Luna yönetim için ve madencilikte kullanılır. Kullanıcılar , işlem ücretlerinden elde edilen ödüller karşılığında blok zincirindeki işlemleri kaydeden ve doğrulayan doğrulayıcılara Luna’yı paylaştırır. Ne kadar çok Terra kullanılırsa, Luna o kadar değerlidir.
Terra (LUNA)
Veriler
Dolaşan Arz
353.764.068 LUNA
Toplam Arz
750.678.621 LUNA
Maksimum Arz 
Çıkış Tarihi
2018
ATH / ATL
$113 / $0.1201 (ATH Tarihi 02 Nisan 2022)

Terra (LUNA) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak LUNA Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

luna coin analiz grafik

Terra (LUNA) Coin Fiyat ! 1 Luna Kaç TL ?

LUNA Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , LUNA Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 LUNA ne kadar ? LUNA Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
terra-luna
Terra Luna Classic
₺0.0018
-0.05%
5,856,560,562,329.00 LUNC
₺253,182,980.06
₺10,428,108,913.91

Terra (LUNA) Coin Canlı Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . LUNA Coin canlı grafik !

 • terra-luna
 • Terra Luna Classic
  (LUNC)
 • Fiyat
  $0.000085
 • Piyasa değeri
  $497.5 M

Terra (LUNA) Coin Yorum Ve Geleceği

Kripto varlıklar arasında ilk 10 yer alan ,  HODL’cuların 1 yıl gibi bir sürede milyonlarca dolar kazandığı Luna Coin ile tanışın ! Luna Coin makale tarihi itibariyle 130 Dolar seviyesine ulaşarak ATH gerçekleştirdi . Önümüzdeki günlerde fiyat performansı merak konusu . Yaklaşık tam 2 yıl önce 1 Luna Coin $0.1201 Dolardı ! O günden bu yana Luna Coin 93837.84% oranında yükseliş sergiledi !

Kripto varlıklar çok değişkendir . Dünya gündeminde yer alan haberler , ekonomik durumlar , savaş gibi unsurlar kripto varlıkları ciddi etkileyebilir .  Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Terra (LUNA) Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından LUNA Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan LUNA fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

Terra (LUNA) Coin Fiyat Tahmini 2022

LUNA’nın 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. WalletInvestor, 119.7574$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~120.67$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 94.37$’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunarak LUNA’nın gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

Terra (LUNA) Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast, 2023 için LUNA fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 108.722 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. LUNA’nın geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, LUNA fiyatının o zamana kadar ~182.27$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, LUNA fiyatlarının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te ~86.9036$ civarında fiyat veriyor.

Terra (LUNA) Coin Fiyat Tahmini 2024

LUNA’nın 2024 için fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 124.622-264.84$ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 21.196$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Terra (LUNA) Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem TradingBeast hem de PricePrediction.net, LUNA pazarının 2025 yılında büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 140.869$ ve 381.13$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer LUNA fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: WalletInvestor, LUNA’nın Aralık 2025’e kadar 187.5846 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, LUNA projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz LUNA fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, LUNA projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Analizler

Terra (LUNA) Coin Analiz

Luna Coin Teknik Analiz , LUNA kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu LUNA alım-satım derecesini görebilirsiniz. LUNA/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.