Ana SayfaAltcoin HaberleriPortal Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Portal Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Binance launchpool haberiyle birlikte kullanıcılar Portal coini araştırmaya başladı. Binance 47. LP proje olarak Portal’ı listeleyecek. Kullanıcılar platformda BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz Portal coin kazanabilecekler. Peki tam olarak, Portal Coin nedir, nasıl alınır, hedefi, amacı, vizyon?

Şimdi Ücretsiz PORTAL Coin Kazanmak için Buradan Kaydolun, Binance Launchpool ile Ücretsiz Token Kazanın!

Portal Coin Nedir?

Portal Coin(PORTAL), canlı ve sürdürülebilir bir ekonomi sağlamak için birden fazla yardımcı programla tasarlanmış, ekosistemin kalbinde yer almaktadır:

 • İşlem Ücretleri: Kullanıcılar ekosistemdeki çeşitli işlemler için $PORTAL harcarlar.
 • Platform Ödemeleri: $PORTAL, oyunlar, öğeler ve diğer dijital varlıklar dahil olmak üzere platform içindeki satın alma işlemleri için kullanılır.
 • Yönetim Katılımı: Token sahipleri, Portal platformunun gelişimini ve yönünü etkileyerek karar alma süreçlerine katılabilirler.
 • Staking ve Ödüller: $PORTAL tokenlarını stake etmek, kullanıcıların platformun güvenliğine katkıda bulunmasına ve ödüller kazanmasına olanak tanıyarak uzun vadeli katılımı teşvik eder.
 • Ayrıcalıklı Erişim: $PORTAL, özel etkinliklere, NFT indirimlerine ve benzersiz oyun deneyimlerine erişim sağlayarak topluluk ve ayrıcalık duygusunu geliştirir.

Portal Coin Nasıl Alınır?

 1. Buradan Hesap Oluşturun
 2. KYC doğrulamasını tamamlayın.
 3. Hesabınıza 5 kolay adımda itibari para yada kripto transfer edin. 
 4. Stake etmek istediğiniz havuz için token alımı yapın. (BNB ve FDUSD)
 5. Farming yaparak Portal Token kazanın.
 6. Listeleme günü ücretsiz tokenlerden kazanç sağlayın.

Portal Projesi Nedir?

Portalcoin, vizyon sahibi bir çapraz zincir oyun ekosistemi olan Portal platformunu güçlendirmek için tasarlanmış öncü bir kripto para birimidir. Bu ekosistem, farklı blockchain oyun topluluklarını ve geliştiricilerini birbirine bağlamayı ve birden fazla blockchain ağında entegre ve kusursuz bir oyun deneyimini kolaylaştırmayı amaçlıyor.

47. Binance Launcpool Projesi Portalcoin

Binance, Launchpool Portal’ında 47. projeyi başlatmaya hazırlanıyor. 2024-02-22 tarihinden itibaren kullanıcılar, yedi günlük bir süre boyunca PORTAL tokenlerini toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilecekler. Binance, 29.02.2024 tarihinde PORTAL/BTC, PORTAL/USDT gibi çiftlerle PORTAL ticaretinin başlayacağını duyurduğunda beklenti artıyor.

Portal Amacı, Vizyon, Hedefi

Portal platformu, blockchain oyun endüstrisinin parçalanmış yapısını ele alma ihtiyacından doğmuştur. Oyuncuların ve geliştiricilerin izole blockchain ağlarının getirdiği sınırlamalar olmadan gelişebilecekleri birleşik ve erişilebilir bir ortam yaratmayı amaçlıyor.

Bu girişimin arkasındaki kuruluş olan Portal Vakfı, birlikte çalışabilirliği, kullanıcı deneyimini ve geliştirici desteğini vurgulayan topluluk merkezli bir platform oluşturmaya odaklanıyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar