Ana SayfaAltcoin HaberleriMicrovisionChain (Space) Coin Nedir, Yorum ve Fiyat Tahminleri

MicrovisionChain (Space) Coin Nedir, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Space Token, projenin yerel kripto para birimidir. Space token'ın lansman tarihi, maksimum 21 milyon arzla 26 Ocak 2023'tür

spot_img

MicrovisionChain, PoW konsensüsünü temel alan UTXO modelli halka açık bir blockchaindir. Bu yazımızda, MicrovisionChain (Space) Coin nedir, nasıl alınır, yorum ve fiyat tahminleri hakkında verileri sunacağız. 

MicrovisionChain (Space) Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

MicrovisionChain (Space) Coin Nedir?

MVC, sınırsız potansiyele sahip, UTXO modelli, tek katmanlı akıllı sözleşmeli halka açık bir blok zinciridir. Bitcoin‘in tıkanıklık sorununu çözmek için oluşturulmuş devrim niteliğinde bir blockchain çözümüdür. MVC, merkezi olmayan yönetimi korurken, benzersiz işlem hızına, yüksek eş zamanlılıkla üstel ölçeklenebilirliğe, son derece düşük ücretlere ulaşır.

Çapraz zincir merkezi olmayan kimlik (DID) çözümüyle birleştirildiğinde MVC, Bitcoin için ideal bir yan zincir haline gelecek, günlük işlemler için Bitcoin’in tüm potansiyelini ortaya çıkaracak ve devasa Web3 uygulamalarının geliştirilmesine olanak tanıyan bitcoin sanal makineleri sağlayacak.

Space Token, projenin yerel kripto para birimidir. Space token’ın lansman tarihi, maksimum 21 milyon arzla 26 Ocak 2023’tür. İlk katkıda bulunanların tokenleri, ilk sürüm 26 Nisan 2023’te ve tam hak kazanma 1 Eylül 2025’te olmak üzere, üç aylık bir uçurum ve 30 aylık bir hak kazanma süresine tabidir. Yalnızca oylama amacıyla tahsis edilen 210.000 token mevcut olmayacaktır.

1 Temmuz 2025’e kadar satışa sunulacak. POB kısmı, Anayasaya aykırı bir teklifle Alan sahiplerinin %60’ının onayını gerektiriyor.

MicrovisionChain (Space) Coin Nasıl, Nereden Alınır?

Space, Gate.io borsasından satın alınır. Space alım- satım ve diğer ticaret işlemleriniz için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

  1. Buradan Kaydınızı Başlatın.
  2. Space/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satım işlemlerine başlayabilirsiniz. 

MicrovisionChain (Space) Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri

Microvisionchain geçmiş fiyat verilerine dayanarak Microvisionchain fiyatının 2024 yılı sonunda 30.6926 USD olabileceğini tahmin ediyoruz. Ayrıca tam bir yıl sonra bugün 41.435 USD olabileceğini öngörüyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içerisinde Microvisionchain fiyatının ulaşabileceği en yüksek seviye 243.741 USD, en düşük Microvisionchain fiyatı ise 18.968 USD olabilir.

Yaptığımız hesaplamalara göre Microvisionchain fiyatının 2025 yılı sonunda 75.0802 USD civarında olacağını tahmin ederken, 2026 yılı sonunda rahatlıkla 38.9516 USD fiyat seviyelerine ulaşabileceğini öngörüyoruz. Microvisionchain’in 2026 yılı sonunda yakın gelecek fiyat tahminini hesapladığımızda 2029’da şaşırtıcı bir şekilde Microvisionchain başına 176.368 USD gibi dikkate değer bir değer buluyoruz.

Diğer coinler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar