O Borsa Çalışanlarının %30’unu İşten Çıkaracak!

bybit işten çıkaracak

Tüm kripto para borsaları arasında ilk 10 içerisinde yer alan (Makale tarihiyle 8. sıra) kripto para borsası Bybit, kripto kışında çalışanlarının %30’unu işten çıkaracağını duyurdu. Duyuruyu Bybit Ceo’su Ben Zhou Twitter hesabından yaptı!

Bybit çalışanlarının %30’unu işten çıkaracak!

Bybit Ceo’su Ben Zhou 4 Aralık tarihinde Twitter’de yaptığı paylaşımda,

  • Bugün zor kararlar alındı, ancak zor zamanlar zor kararlar gerektirir. Derinleşen ayı piyasasına yönelik çabalarımızı yeniden odaklamak için hareket ederken, işin devam eden yeniden organizasyonunun bir parçası olarak iş gücümüzü azaltma planlarını az önce duyurdum.
  • Planlanan küçülme kapsamlı olacaktır. Bu yeniden yapılanmanın birçok sevgili Bybuddies’i ve bazı eski arkadaşlarımızı etkileyeceği gerçeği hepimizi üzdü. Yıllar boyunca Bybit’e yaptıkları katkılardan dolayı çok minnettarım ve onları unutmayacağız.
  • Etkilenen meslektaşlarımız için bu süreci olabildiğince sorunsuz hale getirmeye ve her bireyin ihtiyaçlarını elimizden geldiğince karşılamaya çalışacağız. 
  • Bybit’in piyasadaki yavaşlamanın üstesinden gelmek için doğru yapıya ve kaynaklara sahip olduğundan ve önündeki birçok fırsatı yakalayacak kadar çevik olduğundan emin olmak önemlidir. Bu şekilde kripto para gemisini dünyaya daha fazla azim ve tutkuyla ulaştırmaya devam edebiliriz.

Kripto piyasasında kış çetin geçerken, bazı borsalar ve şirketler işten çıkarmalara devam edecek gibi gözüküyor. Bildiğiniz üzere bir başka kripto para borsası Coinbase geçtiğimiz dönemde işten çıkarma duyurusu yapmıştı.

Bybit nedir?

Bybit, merkezi İngiliz Virgin Adaları’nda bulunan ve türev ürünlerde uzmanlaşmış bir kripto para birimi takas ve ticaret platformudur . Türevler aracılığıyla, kullanıcılar gelecekte belirli fiyatlar için desteklenen kripto para birimlerini alma veya satma hakkına sahiptir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.