Avustralya Kripto Borsası Swyftx, 90 Kişinin İşine Son Verdi!

swyftx kripto para borsası

Bugün erken saatlerde Swyftx Kurucu Ortağı ve CEO’su Alex Harper, tüm ekip üyelerine aşağıdaki notu gönderdi . Avustralya kripto borsası Swyftx kripto düşüşünü gerekçe göstererek yaklaşık 90 kişiyi işten çıkardı .

Swyftx, 90 kişiyi işten çıkardı!

İşte borsa üzerinden paylaşılan duyuru;

Sevgili Swyftx kullanıcıları,

Bugün Angus ve benim kariyerimizde vermek zorunda kaldığımız en zor kararı açıkladık. 90 yetenekli arkadaşımıza ve çalışma arkadaşımıza veda ediyoruz.

Ekibe az önce duyurduğumuz gibi, Swyftx’in FTX’e doğrudan maruz kalma durumu yoktur, ancak kripto pazarlarında neden olduğu serpintilere karşı bağışık değiliz. Sonuç olarak, önümüzdeki yılın ilk yarısında küresel ticaret hacimlerinde daha fazla önemli düşüşler için en kötü durum senaryosuna önceden hazırlanmalıyız.

İşletmemiz, FTX gibi çöküş olayları için benzersiz bir şekilde iyi konumlandırılmıştır. Kripto para biriminde rakipsiz bir müşteri deneyimi sağlıyoruz ve açık ara ülkenin en güvenilir borsasıyız. Ancak ne kadar istesek de piyasadan izole bir şekilde var olmuyoruz ve bu nedenle ekibimizin boyutunu önemli ölçüde küçülterek hızlı ve erken hareket ediyoruz. Bunu kelimelere dökmesi çok zor bir üzüntüyle yapıyoruz. Etkilenen meslektaşları desteklemek için elimizden gelen her şeyi yapacağımızı söylemek yeterli.

Özellikle Kasım ayındaki ticaret hacimlerindeki artış ve bu haftaki niteliksiz mali denetim göz önüne alındığında, ekipteki herkesin buna olan ani ihtiyacı anlamayacağını biliyoruz, ancak şu anda önceliğimiz mevcut piyasadan güçlü bir konumda çıkmak.

  • Swyftx’in kurucu ortağı Alex Harper’ın blog gönderisine göre kripto borsasının yaklaşık 630.000 müşterisi var.
  • LinkedIn’e göre borsanın yaklaşık 200 çalışanı var.

İlginizi Çekebilir;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.