Gate.io Kayıt ! Gate.io Nedir , Piyasa Değeri , Güvenilir Mi ?

Gate.io
Gate.io
Siteye Git
Borsa AdıGate.io
Hacim (24 saat) $2,893,713,931.23
44,126.29 BTC
ülkeCayman Islands
kuruluş yılıN/A
Web sitesi https://www.gate.io/
Twitterhttps://twitter.com/gate_io
Telegramhttps://t.me/gateio
Gate.io Nedir ? Gate.io Kayıt ! Gate.io borsa 24 saat işlem hacmi $2,893,713,931.23 (44,126.29 BTC). Gate.io Kurulduğu yıl N/A. Bu kripto para borsası şurada bulunuyor: Cayman Islands

Piyasaya yeni çıkan coinlerin çoğunun ilk listelemeleri ,  Gate io borsası tarafından gerçekleştiğini biliyor muydunuz ?  Gate io 2013 yılında kurulan en eski ve en büyük kripto para borsalarından biridir . Yaklaşık 1000 ‘e yakın Kripto Para borsası içinden ilk 10 sırada yer almaktadır. Peki tam olarak , Gate io Nedir ? Gate io Kayıt İşlemi ! Gate io Giriş !

Gateio Nedir?

Gate io kripto para borsası 2013 yılında Han Lin tarafından kuruldu ve geliştirildi . Çin menşeine sahip borsa 8 yıllık sürede , dünyanın en büyük 10 borsası arasına girmeye başardı . Son 8 yılda Gate.io kullanıcı tabanı hızla artmaktadır. Borsada yaklaşık 5 milyon kullanıcı kaydı bulunmaktadır . Kullanıcılar dünya çapında birçok ülkeden ve bölgeden katılmaktadır . Gate io borsasının yıllık aranma hacmi yaklaşık 10 milyon aramadır. Gate io borsasını eşsiz kılan özellikler ;

gate io giriş

  • Güvenlik ve hukuk fonlarıyla kapsamlı koruma

Gate.io, fonlarınızı hem merkezi hem de merkezi olmayan yöntemlerle korur. Diğer taraftan, varlıklarınıza ekstra koruma sağlamak için güvenlik ve hukuk fonlarına milyonlarca yatırım yapan ilk borsadır.

  • Etkili trading ve anında para yatırma/çekm

En son teknolojiye sahip yerleşik bir borsa olan Gate.io, verimli ve kullanışlı bir trading sisteminin yanı sıra anında para yatırma ve çekme hizmeti sunar.

  • 2013’ten beri istikrarlı ve güvenilirlik

8 yıldır, Gate.io istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışıyor. Yenilikçi teknolojileri sürekli araştırarak, size en iyi trading deneyimini sunmaya çalışmaktadır.

  • Gate io , beklentilerinizi karşılayan bir borsa

En eski ve en büyük borsalardan biri olan Gate.io, düzenlemelere her zaman sıkı sıkıya uyar ve piyasa manipülasyonuna asla izin vermez. Sürekli olarak açık, şeffaf ve işbirliği içindedir.

Diğer kripto para borsaları;

[table id=45 /]

[table id=46 /]

# Para birimi Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score