Dünyanın En Gelişmiş Kripto Rehberi – Binance Academy

Abone Ol 

Kripto paralar, blockchain ve bu ekosisteme dair her şey yeni başlayanlar için karmaşık gelebilir. Bir anda ekosistemin ortasında kalmak, deneme yanılma yöntemiyle işlemler yapmak, yatırım yaptığınız varlığı tanımamak sizi hatalara sürükleyebilir. İşte tam bu yüzden sizi dünyanın en gelişmiş kripto rehberiyle tanıştırmak istiyorum. Karşınızda Binance Academy!

Binance Academy Nedir?

Binance Academy, ekosistemde yer alan yeni kullanıcıları yada deneyimli kullanıcıları daha fazla gelişmesini sağlamak adına Binance tarafından yayınlanmış olan bir sözlük, rehber ve kullanma kılavuzu niteliğindedir. Binance Academy’de 300’e yakın eşsiz öğretici makale, 21 farklı dilde yayınlanmaktadır.

Aklınıza gelecek tüm soruların cevabını bu akademide bulabilirsiniz. Kripto para nedir, nasıl alınır, emirler, borsa çeşitleri, sözlük kelimeleri, blockchain, NFT, kripto varlıklar ve aklınıza gelen diğer kavramlar Binance Academy’de yer almaktadır. Ekosistemde yeni misiniz? Korkmanıza hiç gerek yok. Binance adım adım öğrenmeniz gereken tüm makaleleri sizler için sıralıyor. İşte bir örnek;

binance academy

Tüm bunların yanı sıra Öğrenirken Kazanmak ister misiniz? Kim istemez ki ! Binance bu değerli bilgileri size öğretirken, bilgilerinizi test ederek Ücretsiz Kripto kazanmanıza imkan sağlıyor.

Binance Academy ile Öğren Kazan

Binance Öğren ve Kazan; Blockhain bilginizin gelişmesine ve testler ile ücretsiz kripto para kazanmanıza imkan sağlar.

  • Binance hesabınıza giriş yapın yada buradan kaydolun ve Binance Academy’deki [Öğren ve Kazan] ana sayfasına gidin. Mevcut derslerin ve dersi tamamladıktan sonra kazanabileceğiniz kripto ödüllerinin bir listesini göreceksiniz.
  • Ödüllerden yararlanabilmek için Binance hesabınızda Kimlik Doğrulamasını tamamlamanız gerektiğini lütfen unutmayın .
  • Bir ders seçin ve [Derse Başla] ögesine tıklayın. Öğrenmek ve kısa testi tamamlamak için talimatları izleyin. Kısa testi geçerseniz, bir token kuponu ile ödüllendirileceksiniz.
  • Ödül dağıtımını kontrol etmek için [Ödül geçmişi] bölümüne gidin. Kısa testi geçmeniz ve bu kampanyaya katılmaya hak kazanmanız durumunda ödüllerin 48 saat içinde dağıtılacağını lütfen unutmayın.

öğren kazan

Binance Öğrenci Temsilcisi Programına Katılın

Geleceğinizin kariyerine şimdiden şekil vermek ister misiniz? Lider kripto para borsası Binance, kriptonun geleceğini şimdiden şekillendirmek için Binance Öğrenci Temsilcisi Programı sunmaktadır. Bu program kapsamında elde edeceğiniz avantajlar aşağıdadır;

Avantajları

  • Etkinliklere Özel Davetler
  • Ağ Kurma ve Mentorluk
  • Özel Binance hatıralık eşyaları ve ürünleri
  • Staj ve İş Olanakları
  • Web3 Eğitimleri ve Sertifikaları

binance academy öğrenci programı

Şimdi Binance Academy’i Keşfetmeye Başlayın! 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.