Bitcoin, 21 Bin Dolara Yerleşti

BİTCOİN YERLEŞTİ

Faiz kararı bugün açıklanacak ve Fed’in 75 puanlık bir artış daha yapacağını görecek, ancak vadeli işlemler yüzde 20’lik bir 100 puanlık artış şansı fiyatlıyor. Bitcoin son 24 saat içinde çok az değişiklik göstererek 21.000 dolar seviyesine tutunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin, 21 Bin Dolara Yerleşti!

Bitcoin son 24 saat içinde çok az değişiklik göstererek 21.000 dolar seviyesine tutunuyor ve Ethereum 1450 dolara bir gecede %1,7 ekleyerek. En iyi altcoinlerin fiyatları -%0.6 (Cardano) ile +%4.2 (BNB) arasında değişmektedir. CoinMarketCap’e göre kripto piyasasının toplam kapitalizasyonu bir gecede %0,85 artarak 978 milyar dolara yükseldi.

bitcoin

Bitcoin dün artan baskı altında ve satış, 21.000’in altındaki düşüşlerde alımlarla desteklendiği için New York ticaret seansı sırasında durdu. Faiz kararı bugün açıklanacak ve Fed’in 75 puanlık bir artış daha yapacağını görecek, fakat vadeli işlemler yüzde 20’lik bir 100 puanlık artış şansı fiyatlıyor. Bazı spekülatörler, en kötümser beklentiler gerçekleşmediğinde bir gevşeme rallisi göreceğimize dair bahse girmek için acele ediyor.

CoinShares’e göre, geçen hafta kripto fonlarına sermaye girişi, 19 milyon doları BTC için olmak üzere 30 milyon doları buldu. Aynı zamanda, Bitcoin’de short’ların açılmasına izin veren fonlara yapılan yatırımlar keskin bir şekilde düştü (0,6 milyon dolara). Önceki haftanın toplam sermaye girişleri keskin bir şekilde 12 milyon dolardan 343 milyon dolara revize edildi. SonicWall, kripto pazarındaki düşüşün ortasında fidye yazılımı saldırılarının sayısının %23 düştüğünü belirtti.

ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), kripto para birimi endüstrisini düzenlemek için yeni bir Teknoloji İnovasyon Ofisi oluşturacak. Bloomberg’e göre, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Coinbase’de menkul kıymet olarak değerlendirilebilecek token listeleri hakkında tam kapsamlı bir soruşturma yürütüyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.