Ana SayfaBitcoin HaberleriSpot Bitcoin ETF'leri Cuma Günü 143 Milyon Dolarlık Giriş Gördü!

Spot Bitcoin ETF’leri Cuma Günü 143 Milyon Dolarlık Giriş Gördü!

spot_img

Bitcoin son haftaların en kötü performansını yaşarken, altcoinler resmen magmaya doğru yolculuk yaptı. Almanya’nın BTC satması, Bitcoin ETF çıkışları ve Ethereum ETF’nin ertelenmesi piyasanın yerle bir olmasını sağladı. Fakat düşüşlerin ardından bu sabah fiyatlar tekrar toparlanmaya başladı diyebiliriz.

Piyasadaki panik satışlarına rağmen spot Bitcoin ETF’lerine son zamanlardaki girişler, güçlü ellerin ve büyük oyuncuların düşüşleri biriktirdiğini gösteriyor. Grayscale Bitcoin ETF GBTC 28 milyon dolarlık çıkış kaydetmiş olsa da, diğerleri güçlü girişler kaydederek bunu telafi etti.

Fidelity Bitcoin ETF FBTC, Cuma günü toplam girişlere liderlik ederek 117 milyon dolarlık giriş gördü. Bitwise Bitcoin ETF BITB, 30 milyon dolarlık girişle ikinci oldu. Bitwise Asset Management CEO’su Hunter Horsley, Bitwise’daki ekibinin yarım baz puandan daha düşük bir maliyetle Bitcoin’leri verimli bir şekilde edinmeyi başardığını belirtti.

Temmuz ayının ilk haftasında BITB, toplam Bitcoin varlıklarını 38.000’in üzerine çıkaran 66 milyon doları aşan girişler kaydetti. Horsley ayrıca Bitcoin için güçlü görünümü vurgulayarak, mevcut piyasa düşüşünün yeni ve mevcut yatırımcılar için güçlü bir satın alma fırsatı sağladığını belirtti. “Bitcoin için görünüm hiç bu kadar güçlü olmamıştı. Henüz maruz kalmamış birçok kişi için bu hafta düşüşü satın alma şansı,” diye belirtti.

Bitcoin ETF Haber

Ünlü Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, Bitcoin ETF yatırımcılarının mevcut durumu hakkında görüş bildirerek , devam eden piyasa türbülansına rağmen bu yatırımcıların pozisyonlarında kararlı kaldığını öne sürdü. Schiff, ticaret faaliyetinin BTC ETF alıcılarının varlıklarını hala elinde tuttuğunu ve henüz panik belirtisi göstermediğini gösterdiğini belirtti.

“Şimdiye kadar panik belirtisi yok. Sonunda teslim olmadan önce Bitcoin’de muhtemelen çok daha büyük bir düşüş yaşanacak,” diye yorumladı Schiff.

Bu Yazılarımıza Göz Attınız mı:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar