Telos Nedir ? TLOS Coin Kaç TL ?

tlos coin kaç tl

Telos, sorunsuz işlemlerle hızlı, ölçeklenebilir dağıtılmış uygulamalar oluşturmak için üçüncü nesil bir blok zinciri platformudur. Telos, vizyoner öncülerden oluşan bir topluluk tarafından yönetilen kitlesel benimseme, açık finans ağı olarak bilinmektedir. Telos, Taikai, Qudo, Qubicles, Appics, Wordproof, Seeds, Zeptagram ve NewLife dahil olmak üzere 100’den fazla farklı uygulamaya (dApps) ev sahipliği yapmaktadır. Peki  tam olarak Telos Nedir ? TLOS Coin Kaç TL ? TLOS Coin Nedir ? Telos Toplam Arz ! TLOS Coin Nasıl Alınır ? Telos EVM Nedir ?

Telos Nedir ?

Telos, vizyoner öncülerden oluşan bir topluluk tarafından yönetilen kitlesel benimseme, açık finans ağı olarak bilinmektedir. Telos, Taikai, Qudo, Qubicles, Appics, Wordproof, Seeds, Zeptagram ve NewLife dahil olmak üzere 100’den fazla farklı uygulamaya (dApps) ev sahipliği yapmaktadır. Telos, sorunsuz işlemlerle hızlı, ölçeklenebilir dağıtılmış uygulamalar oluşturmak için üçüncü nesil bir blok zinciri platformudur.  Söz konusu uygulamalar ağ hızının (0,5 saniye blok süresi) ve ölçeğin (10.000+ TPS) yanı sıra Telos‘un oylama, duyarlılık, merkezi olmayan dosya depolama, konum ve çok daha fazlası için sağladığı sağlam zincir üstü hizmetlerden yararlanmaktadır.

Yaklaşan Telos EVM , mevcut en performanslı ve en uygun fiyatlı Ethereum Sanal Makinesi olacak. Geldiğinde Telos, akıllı sözleşme geliştirme için iki lider EVM ve EOSIO standardını destekleyen tek blok zinciri olacak. Bu iki teknoloji birlikte, dapp radar gibi popüler izleme web sitelerinde en iyi dApp’lerin çoğunu oluşturmaktadır.

Telos, birden fazla endüstride gerçek dünya kullanımı için ideal bir ağdır . Telos tabanlı Jetonlar, NFT‘ler ve Akıllı Sözleşmeler , neredeyse sınırsız gerçek dünya kullanım durumlarının arka planında DeFi , Oyun , Sosyal Medya için zaten kullanılmaktadır . Aralık 2018’de ana ağını başlatmasından bu yana, Telos ağı geleceğin ekonomilerine güç sağlamak ve küresel zorluklara insan ölçeğinde çözümler sağlamak için geliştirildi. Bu hedefler göz önünde bulundurularak, kuruluşların etki ve karar alma süreçlerini daha işbirlikçi ve şeffaf bir modele kaydırmalarını sağlayan yenilikçi yönetişim özelliklerini içerir.

Telos ekosisteminin ana özellikleri şunları içerir:

  • Zincirin güvenliğini ve emniyetini sağlamak için ekonomik ve coğrafi ademi merkeziyetçilik.
  • Düğüm operatörlerini teşvik etmek için adil ödeme yapısı.
  • Geliştirici dostu araçlar ve düşük maliyetli dağıtım.
  • Zincir Üzerinde Yönetim
  • Telos Works teklif sistemi ve bağımsız Telos Vakfı’ndan yeni projeler için hibe verme dahil olmak üzere topluluk desteği.

TLOS Coin

TLOS Coin Nedir ?

Yerel ağ belirteci olan TLOS, yönetişim, Telos ağ kaynaklarının mülkiyeti ve kullanımı, stake ödülleri ve telos tabanlı uygulamalar, hizmetler ve daha fazlası için bir ödeme aracı olarak dahil olmak üzere birçok yönden faydalıdır. TLOS’un ERC-20 ve BEP-20 sürümleri aracılığıyla Telos yerel ana ağının dışında Telos’u kullanmak mümkündür. ERC-20 TLOS, Ethereum ana ağında ve BEP-20 TLOS, Binance Smart Chain’de (BSC) mevcuttur . Bu, 2021’de Telos ve bu diğer ağlar arasında pTokens aracılığıyla açılan köprüler aracılığıyla mümkün oluyor . Bunlar , herhangi bir zamanda Telos yerel ana ağının içine ve dışına aktarılabilen, TLOS’un sarılmış sürümleridir . Bunu yapmak ek jetonlar oluşturmaz ve Ethereum veya BSC‘de bulunan herhangi bir TLOS’un toplam 355 milyon TLOS arzına dahil edildiğini unutmamak önemlidir.

Telos EVM Nedir ?

Telos EVM, DeFi ortamında devrim yaratmak amacıyla oluşturulmuş, Solidity tabanlı uygulamalar için ölçeklenebilir bir çözümdür. Diğer ölçeklenebilir EVM’lerin aksine Telos EVM, orijinal Go Ethereum kodunun yalnızca bir çatalı değildir. Telos teknolojisinin sunduğu güçten tam olarak yararlanmak için sıfırdan yeniden tasarlanan tamamen yeni bir EVM. Bu yeni yaklaşım, Telos EVM’nin birçok büyük EVM alternatifinin karşılaştığı ölçeklendirme sorunlarından kaçınmasını sağlar. Eşsiz tasarımına rağmen Telos EVM, Ethereum ile özellik eşliği sunar; bu, onu, kitlesel benimseme taleplerine ayak uydurabilecek bir Ethereum Sanal Makinesi arayan geliştiriciler ve kullanıcılar için güçlü bir çözüm haline getirir. Telos EVM’nin düşük işlem maliyetleri ve sabit gaz ücretleri, DeFi endüstrisinin manzarasında devrim yaratacak. Ölçeklenebilir doğası, dünyanın her yerinden kullanıcıların 1 ABD doları kadar küçük miktarlarda işlem yapabilecekleri ve yine de kâr görebilecekleri anlamına gelir. Dalgalanan gaz ücretleri ve yüksek işlem maliyetleri nedeniyle diğer EVM’lerde imkansız olan bir uygulama.

TLOS Coin

TLOS Coin Kaç TL ?

Telos Toplam Arz !

Telos Toplam Arz : 355.208.371 ‘ dir

Önerilen Makaleler

 TLOS Coin Nasıl Alınır  – Nereden Alınır ?

Tlos almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Tlos alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Telos Nedir ? TLOS Coin Kaç TL ? TLOS Coin Nedir ? Telos Toplam Arz ! TLOS Coin Nasıl Alınır ? Telos EVM Nedir ? 

  • TLOS alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.