Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıSubQuery Network
sembolSQT
Başlangıç ​​tarihiAğustos 20, 2022
Bitiş tarihiEylül 08, 2022
Goal36,1%
StageICO
platformEthereum
Uçlar
6 aylar önce

SubQuery (SQT) ICO başlangıç ​​tarihini, bitiş tarihini, finansal bilgileri, teknik incelemeyi, ekibi ve diğer önemli bilgileri kontrol edin.

SubQuery Network Nedir ?

SubQuery Network, Alt Sorgu için tek bir hata noktası olmamasını sağlamak ve sürece mümkün olduğunca çok katılımcıyı teşvik etmek için merkezi olmayan ve belirteçli bir ağa doğru ilerleme çabasıdır.

SQT Coin Nedir ?

SubQuery Network , (SQT) tarafından desteklenmektedir. (SQT), Sub Query'e güç sağlayan, katılım için bir teşvik sağlayan ve Alt Sorgu Ağı içindeki işlemler için bir değişim aracı olarak hizmet eden bir yardımcı program belirteci olarak tasarlanmıştır. Veri tüketicileri, Dizin Oluşturuculardan gelen veriler karşılığında SQT taahhüt edecek ve bu SQT, seçilen ödeme yöntemine göre Dizin Oluşturucular arasında dağıtılacaktır.

Diğer Yeni Çıkacak Coinler ;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Ceo
CTO
Head of BizDev
Self-Reported TagsWeb3 ıco ıdo tokensoft Sub query nedir
Toplam Arz10,000,000,000