Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıTank Metaverse
sembolTNK
Başlangıç ​​tarihiAğustos 01, 2022
Bitiş tarihiAğustos 17, 2022
Goal27,700,000 TOKEN
StageICO
platformBEP-20
Uçlar
9 aylar önce

TNK Coin ön satış detayları , arz , satış tarihi , listelenme ve diğer yeni çıkan coinler Bilgi Kripto'da !

Uyarı : Ön satışlar bilgilendirme amaçlıdır , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Tank Metaverse Nedir ?

Tank Metaverse, tüm tonlardaki çeşitli karakterleri bir araya getiren uzak bir galaksideki uzak bir uzaydır. Bunların arasında degenler, blok zinciri meraklıları ve farklı ilgi alanları, amaç ve geçmiş duyguları olan diğer çeşitli kişilikler var. Tankpolis, sınırsız uzayın ortasında yer alan 3 boyutlu sanal bir şehir olan meta evrenimizin başkentidir. 

tnk coin

Şehir, orada buluşmak ve etkileşim kurmak için her köşeden kullanıcıları kendine çekiyor. Canlı hayatlarını yaşıyorlar: etkinlikleri ve NFT müzelerini ziyaret edin, iş veya düzenli toplantılar planlayın, tarım fabrikaları inşa etmek ve mülk sahibi olmak için arazi satın alın. Tankpolis vatandaşlarının en önemli geleneksel cazibe merkezi Tank Arena'dır. Sakinler NFT tanklarında savaşarak para kazanıyor ve en önemlisi oyunun tadını çıkarıyor.

Diğer Yeni Çıkan Coinler

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsoyna kazan oyunları yeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler tnk tank metaverse aktif ıco