Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıMetaClash
sembolPCORE
Başlangıç ​​tarihiAğustos 20, 2022
Bitiş tarihiEylül 14, 2022
Goal266,666,667 TOKEN
StageIDO
platformBEP-20
Uçlar
6 aylar önce

MetaClash (PCORE) ICO Token ICO başlangıç ​​tarihini, bitiş tarihini, finansal bilgileri, teknik incelemeyi, ekibi ve diğer önemli bilgileri kontrol edin.

MetaClash nedir?

Meta Clash, hiper gerçekçi bir bilim fantezisi Metaverse yaratmak için Unreal Engine üzerine inşa edilmiş bir blok zinciri oyunudur. Meta Clash, NFT tabanlı oyunlara yenilikçi ve yeni bir yaklaşım geliştirdi. DAO'lar ve Tokenalardan oluşan güvenli bir ekosistem oluşturmak için Meta Clash, sorunsuz bir oyun sağlamak ve oyuncular için oyun deneyimi kazanmak için blok zincir teknolojisini kullanır.

MetaClash (PCORE) ICO Ayrıntıları

  • Token Satışı : MetaClash, bir İlk Dex Teklifi düzenleyecektir. IDO TrustPad'de gerçekleşecek. ( Ayrıntılar ).
Meta Clash (PCORE)
Veri
Listeleme Kodu
PCORE
Token türü
BEP-20
ICO Simgesi Fiyatı
1 PCORE = 0.00075 USD
Bağış Toplama Hedefi
266.666.667 
Toplam Arz
100,000,000,000

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported TagsMETACLASH NEDİR PCORE COİN NEDİR yeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler nft gamefi
Toplam Arz100,000,000,000