CELO Coin Nedir ? CELO Coin Nasıl Alınır? CELO Coin Kaç TL ?

celo coin nasıl alınır

CELO akıllı telefon kullanıcıları arasında kripto para biriminin benimsenmesini arttırmaya odaklanan bir blok zincir ekosistemidir. Peki tam olarak CELO Coin Nedir ? CELO Coin Nasıl Alınır? CELO Coin Kaç TL ?

rbt token nedir
CELO Coin Nedir ? CELO Coin Nasıl Alınır? CELO Coin Kaç TL ?

CELO Coin Nedir ?

CELO Token  bankacılık sektöründe erişimi olmayan milyarlarca akıllı telefon kullanıcısına , GSM numaralarını açık anahtar olarak kullanma olanağı sunarak, kripto para desteği sağlamayı hedeflemektedir. Ağ DeFi nin bir parçası olarak akıllı sözleşmelerin ve merkezi olmayan uygulamaların geliştirilmesine izin vermektedir. Platformun iki temel jetonu mevcuttur. Bunlardan birisi CELO; işlem ücretleri , çeşitli ağ içi işlemler için kullanılan Proof of stake konsensüs algoritmasını kullana bir tokendir.

Celo 2017 Ağustos da Rene Reinsberg  tarafından kurulmuştur. Reinsberg daha önce bir kaç yıl boyunca internet alan adı sağlayıcı olan GoDaddy’de çalışmıştır. Celo’nun tanıtımını ve korunmasını sağlayan farklı kuruluşlarda mevcuttur.

Şirketin açıklamasına göre Celo ; Kamuda ,  özel sektörde ve teknoloji alanında kar amacı gütmeyen ve hükümete bağlı olmayan organizasyonlarda tecrübe edinmiş personelden oluşacak kadar büyümüş durumdadır.

celo kaç tl

 

CELO Coin Kaç TL ? 1 CELO Coin Kaç TL ?

CELO Coin Toplam Arzı:1.000.000.000 CELO ‘dur. Peki Celo Kaç TL ?

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

CELO Coin Nasıl Alınır?

CELO Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir.

CELO Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

BİNANCE %20 BONUS LİNKİ
Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

yeni kripto paralar

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.